Świąteczne spotkanie z Seniorami

19.12.2017 r. grupa młodzieży z kl. IIa: Damian Janikowski, Julia Jankowicz, Kinga Kelner, Dominika Koniarz, Agnieszka Migus, Agnieszka Sławek i Martyna Rudniewska pod opieką pedagog p. A. Totyks. M. Nowaka odwiedziła pensjonariuszy Domu Dziennego Pobytu Seniora „Senior Wigor” w Starachowicach.

Aby umilić czas seniorom i spędzić wspólne chwile w świątecznej atmosferze uczniowie zaprezentowali montaż słowno – muzyczny, oparty na wierszach ks. Jana Twardowskiego i znanych polskich kolędach.
Na zakończenie spotkania uczniowie złożyli życzenia wszelkiej pomyślności z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, wręczono także stroik świąteczny, przygotowany wcześniej przez uczennice kl. IId: Julię Milczanowską, Klaudię Kosmalę i Wiktorię Walkiewicz oraz podzielono się opłatkiem.

Skip to content