Nasza drużyna koszykarek mistrzyniami powiatu starachowickiego

W dniach 14-18 grudnia 2017 r. w II LO w Starachowicach odbyły się coroczne powiatowe rozgrywki w koszykówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

Jak co roku w tych rozgrywkach wzięły udział nasze uczennice. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Nasze zawodniczki wygrały wszystkie spotkania nie mając sobie równych. Mecze odbywały się pod nasze dyktando. Szybkie ataki i doskonałe rzuty z dystansu powodowały powiększającą się różnicę i pewne zwycięstwo w każdym meczu.
Trzon drużyny koszykarek ZSZ nr 1 to uczennice klasy IV A: Kamila Jagiełło, Marta Pęczek, Klaudia Dobosz, Karolina Bzymek, Monika Kucharczyk. W pierwszej piątce występowały o rok młodsze Natalia Dobosz i Ola Rybak z III B. Skład uzupełniły Ewelina Jagieło, Ewa Gołębska i Natalia Kasperkiewicz. Opiekunem podczas zawodów był Tomasz Serek.

Nasze zawodniczki zakwalifikowały się do półfinałów wojewódzkich w koszykówce dziewcząt.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content