Spotkanie z Warszawą

30.11.2022 odbyła się długo oczekiwana przez młodzież wycieczka do Warszawy. Uczestniczyli w niej uczniowie klas IVf, IIb, IIa, IIIa, IVa, IVb i Id pod opieką pani Beaty Pomorskiej, Jolanty Lisowskiej i Anety Bykowskiej. Zwiedziliśmy Zamek Królewski. Podziwialiśmy przepiękne, historyczne komnaty. Zobaczyliśmy między innymi pomieszczenie, w którym w XVIII wieku król Stanisław August Poniatowski organizował słynne obiady czwartkowe. Spacerowaliśmy po zabytkowej Starówce.
Największą atrakcją okazał się musical „Metro” w teatrze Buffo. Był to cudowny występ młodych, utalentowanych aktorów. Urzekły nas nowoczesne efekty specjalne, śpiew, taniec, a także aktualna tematyka.
Nie zapomnieliśmy także o Mundialu. W drodze powrotnej autokar zamienił się w klub kibica. Wrażeniom nie było końca.
W radosnych nastrojach wróciliśmy do Starachowic.

Skip to content