Słodki poczęstunek na XI Nocach Teatralnych

W dniach 10-11 września 2021 r. w hali spustowej Muzeum Przyrody i Techniki im. Jana Pazdura w Starachowicach odbyła się cykliczna impreza kulturalna – Starachowickie Noce Teatralne.

W tym roku entuzjaści teatru spotkali się po raz jedenasty. Prawdziwą gratką były warsztaty teatralne w Parku Kultury, które poprowadziła znana i popularna aktorka Katarzyna Żak.

Impreza zorganizowana została przez Stowarzyszenie Promocji Talentów w Starachowicach w partnerstwie z Parkiem Kultury, Muzeum Przyrody i Techniki oraz Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach.

Młodzież naszej szkoły z klas II cIII g kształcąca się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych przygotowała pyszne słodkości. Pod opieką i kierunkiem p. A. Pastuszki i p. M. Płusy uczniowie na zajęciach z pracowni technologii gastronomicznej upiekli rogaliki, bezy i ciasteczka. Następnie zostały przygotowane paczuszki ze sporządzonymi wypiekami.

 

Skip to content