Rok szkolny 2021/2022 już za nami

uroczyst zakończenie roku szkolnego

24 czerwca 2022 r. społeczność ZSZ nr 1 spotkała się na uroczystości zakończenia kolejnego roku szkolnego.

Po wprowadzeniu sztandaru przez poczet Poczet Sztandarowy, uczestnicy spotkania odśpiewali hymn państwowy.

Następnie o zabranie głosu została poproszona dyrektor szkoły pani Monika Wójcik. Pani dyrektor podziękowała wszystkim za całoroczną pracę i życzyła zebranym udanego i bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji. Pani dyrektor odczytała także list Ministra Edukacji Narodowej pana Przemysława Czarnka z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2021/2022.

W dalszej kolejności uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, otrzymali z rąk pani dyrektor świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Do gratulacji dołączyła się także pani wicedyrektor Monika Maciejczak oraz pani wicedyrektor Anna Sadaj – Łaszewicz. Następnie bardzo liczna grupa młodzieży otrzymała dyplomy za reprezentowanie ZSZ nr 1 w olimpiadach i konkursach, za duży wkład w życie kulturalne szkoły i za udział w zawodach sportowych.

Po oficjalnej części akademii młodzież z klasy I a i I b zaprezentowała humorystyczną część artystyczną, przygotowaną pod kierunkiem pani Agaty Musiałowskiejpani Magdy Kałużny. Występ młodzieży poprzedzony został podziękowaniami przedstawicieli uczniów dla dyrekcji szkoły i grona pedagogicznego. Do podziękowań dołączona została piosenka „Tyle słońca w całym mieście” w wykonaniu uczennicy klasy II a Karoliny Kwiatek.
Szczególnym prezentem dla grona pedagogicznego był tort przygotowany przez uczennicę klasy I b Maję Szpankowską.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2021/2022 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania, gdzie z rąk wychowawców odebrali świadectwa promocyjne.

Skip to content