Realizacja projektu I.T.M. Absence

W pierwszym miesiącu nowego roku szkolnego w dniach 16-20.09.2019 r. mieliśmy niezwykłą przyjemność i radość realizować kolejny etap projektu I. T. M. Absence w ramach którego gościliśmy uczniów i nauczycieli z Włoch, Turcji, Francji i Rumunii.

W programie projektu zrealizowaliśmy spotkanie z psychologami, zajęcia integracyjne, prace nad stroną internetową projektu a także ciekawe ćwiczenia mające na celu poszukiwanie metod, których celem jest zmniejszenie absencji szkolnej i zagwarantowanie  sukcesów w szkole.

Zaprezentowaliśmy naszym przyjaciołom najpiękniejsze zakątki naszego regionu – Jaskinię Raj, Kielce, Kraków, Wieliczkę a także spacer na Święty Krzyż.

Zajęcia z młodzieżą i realizacja całości projektu to praca wielu pedagogów, psychologów i pracowników szkoły a koordynatorem wszystkich zadań była pani Joanna Kiełek.

Skip to content