OD MARZEŃ DO KARIERY

6 grudnia uczniowie klas: 4a, 4b, 4c, 4d oraz grupy uczniów z klasy 1a i 1c uczestniczyli w spotkaniu online z doradcą zawodowym z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach. Młodzież uzyskała m. in. odpowiedzi na następujące pytania: gdzie szukać informacji dotyczących dalszej edukacji, jak wykorzystać swoje możliwości, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy, jakie kompetencje zawodowe są ważne, w jakim zawodzie można odnieść sukces, gdzie pracować.

Dla uczniów były to niezwykle przydatne informacje, dlatego bardzo dziękujemy pani Małgorzacie z WUP za interesującą prezentację.

Opiekunami klas podczas spotkania byli nauczyciele: p. Beata Pomorska, p. Agata Musiałowska, p. Paulina Sitarska, p. Tomasz Serek.

Spotkanie zorganizowała i koordynowała p. Dorota Dziura

Skip to content