Obsługa cateringowa uczestników XVIII Powiatowego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej

6 kwietnia 2018 r. w Starachowickim Centrum Kultury odbywały się przesłuchania uczestników XVIII Powiatowego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę” organizowanego przez Akcją Katolicką działającą przy Parafii NSJ w Starachowicach.

Tradycyjnie od wielu już lat uczniowie naszej szkoły kształcący się  w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych  pod kierunkiem p. Anny Pastuszki zajmowali się obsługą cateringową uczestników konkursu, ich opiekunów, rodziców i zaproszonych gości.

W tym roku w to przedsięwzięcie zaangażowani byli uczniowie klasy Ib: Julia Stachera, Weronika Myszka oraz z klasy IIc: Anna Piątek, Justyna Smolińska, Milan Rokita, Przemysław Stawczyk.

Skip to content