Nasze uczennice na XVIII Powiatowym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej

Dnia 6 kwietnia 2018 roku w Starachowickim Centrum Kultury odbył się XVIII Powiatowy Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej.

Celem konkursu było promowanie wśród młodego pokolenia Polaków idei patriotyzmu i kształtowanie poczucia świadomości narodowej. Konkurs dawał również możliwość rozwijania i prezentowania przez uczestników swoich talentów wokalnych i recytatorskich.

Naszą szkołę w kategorii Poezji Patriotycznej reprezentowały: Klaudia Szczygieł (opiekunem uczennicy była p. Agnieszka Wybraniec), Dominika Koniarz i Kinga Kelner (opiekunem uczennic była p. Aneta Bykowska). Uczestniczki konkursu musiały zaprezentować jeden z utworów obowiązkowych wybrany przez komisję konkursową oraz utwór patriotyczny wybrany przez siebie.

Nasza reprezentantka Kinga Kelner zajęła III miejsce, co nas niezmiernie cieszy.

Skip to content