Nagrody dla najlepszych absolwentów

21 września 2018 r. w Hali Lejniczej Muzeum Przyrody i Techniki odbyła się uroczystość wręczenia nagród najlepszym absolwentom szkół ponadgimnazjalnych.

W tym wyjątkowym gronie znalazła się uczennica naszej szkoły Kinga Kiełbasa, która w ciągu czteroletniego cyklu nauki osiągnęła średnią ocen 5,71.
Najlepsza absolwentka ZSZ nr 1 uzyskała w roku szkolnym 2017/2018 tytuł technika hotelarstwa. Uczennica, której wychowawczynią była p. Małgorzata Grześkowiak, zdała również z dobrymi wynikami egzamin maturalny.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz Starostwa Powiatowego, absolwenci, ich rodzice oraz nauczyciele.
Kinga otrzymała list gratulacyjny oraz nagrodę od Starosty Starachowickiego i Zarządu Powiatu.
Nagrody najlepszym absolwentom wręczyli także radni powiatowi, w imieniu poszczególnych klubów radnych Rady Powiatu w Starachowicach.

Fot. echodnia.eu