Na Targach Architektury Krajobrazu – Zieleń to Życie

 

W piątek 07.09.2018 r. uczniowie klasy III d kształcący się w zawodzie technik architektury krajobrazu udali się do EXPO Warszawa XXI na Targi Architektury Krajobrazu „Zieleń to życie”.

Wystawa Zieleń to Życie oraz Flower Expo Polska to jedyna najbardziej komplementarna i międzynarodowa impreza prezentująca rośliny nie tylko z Polski, ale również z zagranicy dla całej branży – szkółkarstwa, handlu ogrodniczego, projektantów, wykonawców, florystów i ogrodników.

Program pełen wyjątkowych wydarzeń – aktualne tematy, dopasowane do różnych grup odbiorców, autorytety i eksperci, międzynarodowe gwiazdy ogrodnictwa, polskie i zagraniczne media. Sprawdzona formuła – dwa dni branżowe oraz jeden dzień dla amatorów i hobbystów.

Uczniowie wraz z opiekunami p. dyr. Anną Sadaj-Łaszewicz i p. Pauliną Sitarską uczestniczyli w 18. Ogólnopolskiej Konferencji MOCNO ZIELONE MIASTO. Tematem wykładu były  Odmiany krzewów liściastych polecane do zieleni miejskiej, a prowadzącym  Grzegorz Falkowski ze Związku Szkółkarzy Polskich.

Największe wrażenie zrobiła na wszystkich FLOWER EXPO POLSKA, czyli florystyka na najwyższym poziomie.

Skip to content