M jak musical w Warszawie

26 stycznia 2018 r. był dla uczniów klasy I b i grupy uczniów III a dniem wyjątkowym, pełnym wrażeń i pozytywnych emocji. W tym dniu młodzież uczestniczyła w wycieczce do Warszawy.

Podróż, w czasie której uczniowie przy akompaniamencie gitary śpiewali znane przeboje, minęła w przemiłej atmosferze.
Warszawa przywitała wycieczkowiczów ładną pogodą, sprzyjającą podziwianiu atrakcji tego miasta. Młodzież wraz z opiekunami przespacerowała się ulicą Krakowskie Przedmieście stanowiącą odcinek Traktu Królewskiego. Dłuższą chwilę wszyscy zatrzymali się przed Pałacem Prezydenckim, aby zobaczyć zmianę warty. Z Placu Zamkowego wycieczkowicze podziwiali panoramę stolicy ze Stadionem Narodowym w tle. Następnie uczniowie mieli możliwość odwiedzić urokliwą warszawską Starówkę.

O 16.00 w teatrze Studio Buffo uczestnicy wycieczki obejrzeli legendarny polski musical „Metro”. Ta muzyczna opowieść o młodzieńczych marzeniach i rozczarowaniach, pasji i ideałach, a także romantycznej miłości, zachwyciła wszystkich.
Wycieczkę do stolicy zorganizowała p. A. Wybraniec a opiekę nad młodzieżą sprawowała także p. B. Pomorskap. E. Bernat.

Skip to content