Lekcja w Zakładach Animex Foods Sp. z o.o. sp. k. Oddział w Starachowicach

20 marca 2019 r. uczniowie klasy I C wraz z opiekunami p. Anną Sadaj-Łaszewicz i p. Renatą Nowak uczestniczyli w bardzo interesującej lekcji w zakładach Animex Foods.

Uczniowie kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych mieli możliwość obejrzenia linii produkcyjnej wyrobów największej na polskim rynku firmy mięsnej, specjalizującej się w produkcji mięsa wieprzowego i drobiowego oraz przetworów mięsnych.

Dzięki uprzejmości dyrekcji i pracowników Zakładu Animex, którzy oprowadzili nas po halach, zobaczyliśmy unikatową technologię przetwórstwa mięsnego, laboratorium i dział logistyki. Przekazano nam wiele cennych informacji, z których uczniowie z pewnością skorzystają w trakcie zdobywania kwalifikacji zawodowych.

Skip to content