Ku Niepodległej – Szary Strzelca Strój

6 listopada uczennice klasy 3a : Kinga Kelner, Dominika Koniarz, Małgorzata Stępień, Sabina Chlewicka i Agnieszka Sławek reprezentowały naszą szkołę podczas Gry terenowej – „Ku Niepodległej – Szary Strzelca Strój”, która odbyła się w Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i zadań wśród których największą frajdę sprawiło stanowisko strzelnicze oraz rzut granatem. Innym wyzwaniem było ułożenie życzeń Dla Niepodległej Ojczyzny oraz odśpiewanie pieśni ”Legiony”.

Wśród zadań był również test wiedzy, który „rozstrzaskały” nasze dziewczyny i odpowiedziały na 100 % zajmując w tej kategorii pierwsze miejsce i zdobywając medale.

Opiekę nad uczniami sprawowała nauczycielka historii Małgorzata Major.

Skip to content