Etap szkolny  Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej

15 listopada w naszej szkole odbył się etap szkolny  Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej.

Honorowy patronat nad konkursem objął Prezes Polskiego Komitetu Normalizacyjnego w Warszawie.  Celem konkursu jest upowszechnienie zagadnień związanych z normalizacją i rolą wiedzy normalizacyjnej w życiu codziennym.
Zakres tematyczny konkursu związany jest z programem nauczania dla szkół Technikum. Realizowany jest on w ramach przedmiotu „Kompetencje społeczne i organizacja pracy zespołów” w dziale Techniki pracy w grupie, w treściach kształcenia – Znaczenie normalizacji w produkcji, w swojej branży zawodowej.

Finalistkami etapu szkolnego zostały:

  • Katarzyna Nowak (z najwyższą liczbą punktów)
  • Sabina Chlewicka
  • Iza Sobczyk.

Uczennice kształcące się w zawodzie technik ekonomista (kl. III a) będą reprezentowały  naszą szkołę w etapie wojewódzkim już 14 grudnia.

Życzymy powodzenia na kolejnym etapie konkursu.

Paulina Sitarska

Skip to content