Eliminacje okręgowe XVII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

Do etapu okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości zakwalifikowało się 6 naszych uczennic kształcących się w zawodzie technik rachunkowości:

  • Karolina Bidzińska, Justyna Maciejczak,  Patrycja Nowak i Matylda Galas z klasy III D
  • Magdalena Stankiewicz i Zuzanna Kurys  z klasy III H.

Olimpiada Przedsiębiorczości  to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Realizowana jest od 2005 r. i zyskała już status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju.

W związku z sytuacją epidemiczną eliminacje okręgowe XVII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości zorganizowane zostały online  z wykorzystaniem aplikacji OP-app – autorskiej aplikacji Olimpiady do przeprowadzania testów.

3 marca 2022r. w eliminacjach okręgowych wzięły udział:  Karolina Bidzińska,  Patrycja Nowak, Matylda Galas i Zuzanna Kurys.
Uczennice pod nadzorem p. Renaty Rychlik rozwiązywały w ciągu 60 minut test online składający się z 50 pytań o różnym stopniu trudności. Hasło przewodnie XVII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości to „Strategie inwestowania na rynku kapitałowym”.

Skip to content