Dwudniowe szkolenie uczniów klasy III c w Wólce Milanowskiej

W dniach 06-07 .03.2018 r. dwudziestoosobowa grupa uczniów klasy III c kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych wzięła udział w warsztatach szkoleniowych w Wólce Milanowskiej.

Zajęcia realizowane były w ramach projektu „Nowoczesna Szkoła Zawodowa- Nowoczesny Region”. Uczniowie pod opieką pani M. Maciejczakpani M. Płusy uczestniczyli w kursie z zakresu doradztwa zawodowego i kultury zawodu.

Zajęcia miały charakter warsztatowy. Uczniowie pracowali na różnych programach komputerowych, które dostarczyły uczestnikom wielu cennych, pożytecznych wskazówek dotyczących przyszłej kariery zawodowej, sposobu poruszania się na rynku pracy i kultury zawodu.

Na zakończenie zajęć każdy uczestnik otrzymał scenariusze i materiały dydaktyczne z kursu. Pobyt w ośrodku ŚCDN w Wólce Milanowskiej przebiegał w miłej i sympatycznej atmosferze.

Skip to content