Catering uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 podczas spotkania Wigilijnego Polskiego Związku Niewidomych

14 grudnia kolejny raz gościliśmy zaprzyjaźnionych członków Polskiego Związku Niewidomych, którzy spotkali się na naszej szkole na uroczystej Wigilii.

Tradycyjne potrawy świąteczne przygotowali uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów gastronomicznych oraz pracowników stołówki szkolnej.

 

Uczniowie klasy III b kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa: O. Kunert, A. Kułaga, M. Łojek, P. Niewczas, S. Jeziorski, K. Rola, M. Rokita i O. Stępień przygotowali dekorację stołów oraz zapewnili obsługę kelnerską. Za obsługę kelnerską spotkania wigilijnego odpowiedzialni byli również uczniowie klasy II c kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych: K. Szczygieł, J. Rafalski i M. Rokita.

W przygotowanie cateringu i opiekę nad młodzieżą zaangażowały się panie: A. Klamka oraz Z. Adamczyk.

Skip to content