Baza dydaktyczna ZSZ nr 1 – pracownie: gastronomiczna i obsługi klienta

Prezentujemy pracownie:
gastronomiczną i obsługi klienta
znajdujące się w naszej szkole.

 

W pracowniach tych kształci się młodzież ucząca się w zawodach:

Technikum nr 1

Branżowa Szkoła I Stopnia  nr 2

 

Zarówno pracownia gastronomiczna jak i pracownia obsługi klienta charakteryzują się bogatym wyposażeniem. Nowoczesny sprzęt w pracowni gastronomicznej umożliwia szkolenie młodzieży na najwyższym poziomie. Zajęcia w tak wyposażonej pracowni pozwalają uczniom doskonalić umiejętności zawodowe oraz rozwijać pasje kulinarne jak i techniczne.

W pracowni obsługi klienta młodzież uczy się fachowej obsługi gości i prawidłowego serwowania potraw i napojów. Ważnym elementem kształcenia jest zdobycie umiejętności rozstawiania nakryć, a także przygotowania aranżacji stołu w zależności od charakteru przyjęcia i jego okoliczności.

Uczestnictwo w zajęciach w obydwu wymienionych pracowniach zapewnia szerokie spektrum możliwości zdobywania wiedzy, umiejętności, praktyki.

Skip to content