Narodowe Święto Niepodległości

W dniu poprzedzającym Narodowe Święto Niepodległości odbyła się w naszej szkole uroczysta Akademia połączona z przekazaniem Sztandaru Szkoły.

Uczniowie klas czwartych, którzy godnie reprezentowali szkołę podczas uroczystości przekazali Sztandar Szkoły pod opiekę reprezentantom klas młodszych stanowiących nowy Poczet Szkoły.
Następnie utalentowana wokalnie i muzycznie młodzież klas II B, III A, IV A oraz IV D wystąpiła w recitalu poetycko-muzycznym. Przedstawienie uświetnił swym udziałem ks. Mateusz wykonując wraz z młodzieżą ostatni utwór.
Całości tej pięknej Akademii dodała prezentacja multimedialna, krótki film oraz dekoracje wykonane przez uczniów klasy III A.

Występ znalazł aplauz i uznanie wszystkich uczniów, nauczycieli, przedstawiciela Rady Rodziców a także Dyrekcji Szkoły.