Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

26 kwietnia 2024 r. społeczność Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 zgromadziła się na uroczystości zakończenia roku szkolnego klas maturalnych. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły, wszyscy zgromadzeni zaśpiewali hymn państwowy. Następnie głos zabrała Dyrektor szkoły p. Monika Wójcik, która życzyła młodzieży powodzenia na egzaminie maturalnym oraz dokonania właściwych życiowych wyborów, które przyniosą tegorocznym abiturientom zadowolenie i realizacje marzeń. W dalszej kolejności pani Dyrektor wręczyła dyplomy za najlepsze wyniki w nauce oraz świadectwa z wyróżnieniem. Następnie dyplom otrzymał Piotr Marlica, który zawsze angażował się w przygotowanie uroczystości szkolnych. Młodzież z klasy V g oraz V e została wyróżniona za pracę podczas przygotowań cateringów. Uczennice z klasy V h otrzymały dyplomy za udział w wielu konkursach ekonomicznych. Natomiast uczennice z klasy V f zostały wyróżnione za dbanie o wygląd seniorów w domach opieki.

Po tej części uroczystości głos zabrał przedstawiciel maturzystów, który podziękował w imieniu tegorocznych absolwentów za czas spędzony  w murach szkoły, za przekazaną wiedzę i zdobyte umiejętności.

Następnie młodzież kończąca naukę w naszej szkole otrzymała życzenia od przedstawiciela uczniów młodszych klas.

W dalszej kolejności uczniowie z klasy I a, I b, II a, III a i III b zaprezentowali program artystyczny.

Uroczystość pożegnania absolwentów przygotowana została pod kierunkiem  p. Anny Klamki.

Skip to content