Zakończenie projektu „Bezpieczna i przyjazna szkoła”

Dnia 20.12.2016 r. w naszej szkole odbył się festyn na zakończenie projektu „Bezpieczna i przyjazna szkoła”.

W spotkaniu wzięła udział młodzież Gimnazjum zaangażowana w działania projektowe oraz uczniowie z naszej szkoły z klas IIIc, IIId i IIc kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Podczas festynu zostały podsumowane działania zrealizowane podczas projektu: młodzież obejrzała prezentację multimedialną dotyczącą wspomnień ze wspólnych wyjazdów i zajęć praktycznych. Następnie uczennica Natalia Zaborska jeszcze raz przypomniała zasady prawidłowego żywienia. Kolejnym punktem spotkania było podsumowanie i porównanie ankiety przeprowadzonej wśród uczniów gimnazjum na początku działań projektowych z ankietą na zakończenie.
Pani wicedyrektor A. Bykowska oraz pani kierownik kształcenia praktycznego zawodu A. Sadowska wręczyły dyplomy i drobne upominki przygotowane przez nauczycieli M. Maciejczak i M. Płusę.
Na zakończenie odbył się skromny poczęstunek dla wszystkich uczestników festynu.
W celu upowszechnienia projektu zaproszeni zostali na spotkanie uczniowie II klasy kształcący się w zawodzie TŻiUG. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze.

Skip to content