Wycieczka uczniów klas gastronomicznych na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne

W dniu 27 października grupa uczniów, kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Gastronomicznych WARSAW GASTRO SHOW 2016.

Młodzież miała okazję uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach i atrakcjach przygotowanych przez wystawców i organizatorów. Na targach można było m. in. obserwować pokazy gastronomiczne prowadzone przez kucharzy znanych z programów kulinarnych, wziąć udział w warsztatach w przygotowaniu sushi prowadzonych przez specjalistów w tej dziedzinie, obejrzeć niesamowity pokaz barmański w wykonaniu Flair Brothers, znanych z programu Mam Talent oraz degustować różnego rodzaju potrawy, produkty regionalne i napoje. Dodatkowo, specjalnie dla młodzieży została przygotowana specjalna Strefa Ucznia, gdzie odbywały się wykłady na różne tematy związane z branżą gastronomiczną. Dzięki bogatej ofercie, każdy z uczniów mógł znaleźć dla siebie coś interesującego.
Opiekę nad młodzieżą sprawowały pani Anna Pastuszka, pani Monika Maciejczak, pani Małgorzata Płusa i pani Emilia Nowak – Dziura

Skip to content