Wracamy do szkoły

W środę, 1 września 2021 r. uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach rozpoczęli rok szkolny 2021/2022.

Była to inauguracja inna niż dotychczasowe, ze względu na bezpieczeństwo.

Młodzież z klas drugich, trzecich i czwartych udała się bezpośrednio do klas na spotkania ze swoimi wychowawcami. Nauczyciele przekazali główne informacje dotyczące kwestii organizacyjnych oraz zasad zachowania bezpieczeństwa w dobie zagrożenia pandemią wirusa COVID-19.

Pierwszy dzień nowego roku szkolnego był zapewne emocjonujący dla uczniów, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole. Ta grupa młodzieży spotkała się z p. dyrektor Moniką Wójcik w sali gimnastycznej. Dyrektor szkoły serdecznie powitała młodzież, życząc jej wielu sukcesów w nauce i zadowolenia z wyboru drogi kształcenia w Technikum nr 1. Następnie zostali przedstawieni wychowawcy klas pierwszych:

  • klasy I ap. M. Kałużny
  • klasy I bp. A. Musiałowska
  • klasy I cp. A. Wybraniec.

Nowy rok szkolny będzie dla wszystkich wyzwaniem. Kolejny raz stoimy wobec konieczności dostosowania się do funkcjonowania w warunkach wzmożonej czujności i dbałości o zdrowie swoje i innych.

Do tradycyjnych życzeń owocnej nauki dołączamy szczególne życzenia zdrowia i spokoju!

Skip to content