Wczoraj uczniowie – dziś absolwenci

26 kwietnia 2019 r. uczniowie klas maturalnych zakończyli rok szkolny. Do zgromadzonej w sali gimnastycznej młodzieży zwróciła się dyrektor szkoły p. Monika Wójcik, życząc młodym ludziom trafnych życiowych wyborów, mądrych decyzji i realizacji zamierzonych celów. Następnie p. dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody książkowe uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Do tego grona należą: Karolina Kurp, Joanna Kumek, Ilona Janikowska, Diana Skrucha, Ola Głowacz oraz Natalia Grądziel.
Dyplom oraz nagrodę otrzymał również Kamil Bidziński, który przez cztery lata edukacji w naszej szkole miał wzorową frekwencję na zajęciach. Szczególne podziękowania od dyrekcji oraz opiekuna zespołu muzycznego p. K. Stachurskiego otrzymali Joanna Kumek i Mikołaj Falkiewicz za udział w życiu kulturalnym szkoły. 

Dyplomy i podziękowania otrzymali także uczniowie z klasy IV b, którzy pod kierunkiem ks. Mateusza Nowaka pracowali w Szkolnym Kole Caritas. W tym gronie znaleźli się: Diana Skrucha, Ola Stępień, Jagoda Jabłońska, Paulina Bodulska, Aleksandra Rybak, Marcela Rokita, Olga Kunert i Sebastian Jeziorski.

Na zakończenie uroczystości wystąpili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy życzyli maturzystom „połamania piór” na egzaminie dojrzałości oraz dużo szczęścia i pomyślności w realizowaniu swoich marzeń i pragnień.
Następnie młodzież udała się na spotkania z wychowawcami.

Skip to content