Świętokrzyska Giełda Szkół Ponadpodstawowych

23 marca 2023 r. zorganizowano Świętokrzyską Giełdę Szkół Ponadpodstawowych z powiatów: skarżyskiego, starachowickiego i koneckiego w MCK w Skarżysku Kamiennej . Odbiorcami giełdy byli uczniowie klas ósmych z tych powiatów.

W sali widowiskowej zorganizowano debatę uczniowską, podczas której młodzież dyskutowała nad wyborem szkoły ponadpodstawowej.

Podczas giełdy młodzież mogła bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych szkół i poznać ich ofertę.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Karina Ślifierz i Olga Klamczyńska kl.4e technik hotelarstwa, Piotr Marlica kl.4g technik żywienia i usług gastronomicznych, Amelia Marczewska kl.3a technik hotelarstwa oraz Aleksandra Falkiewicz kl.3c technik usług fryzjerskich, nauczycielami zaaranżowanymi w giełdę byli p. Anna Sadaj – Łaszewicz, p. Magdalena Kałużna oraz p. Anna Klamka. 

Organizatorem Świętokrzyskiej Giełdy Szkół Ponadpodstawowych było Kuratorium Oświaty w Kielcach.

Skip to content