Świąteczna Zbiórka Żywności

W dniach 30.11.- 01.12.2018 r. w największych sklepach spożywczych w Starachowicach odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności dla najbardziej potrzebujących osób.
Akcja była zorganizowana przez Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Starachowicki i Świętokrzyski Bank Żywności w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Nasi uczniowie chętnie zbierali żywność w sklepie Tesco oraz Lidl jako wolontariusze. Byli to uczniowie: P. Stawczyk, J. Smolińska, A. Piątek,  E. Jabłońska, M. Kwapisz,J. Dróżdż, P. Maciejczak z klasy III c, S. Chlewicka, J. Kowalska, K. Niewczas, P. Niewczas z klasy III a, I Dróżdż, M. Surma, B. Maciejczak z klasy IV c, K. Fit z klasy II a, N. Kucharczyk, M. Lis, W. Lesiak, I. Pastuszko z klasy  I b.

Opiekę nad młodzieżą sprawowały: Beata Pomorska, Małgorzata Lasek, Elżbieta Bernat, Anna Klamka, Magdalena Kałużny oraz Małgorzata Płusa.

 

Dziękujemy za zaangażowanie w akcję !

 

Skip to content