Spotkanie po wakacjach – rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

W czwartek, 1 września 2022 r. uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach rozpoczęli rok szkolny 2022/2023. Członkowie społeczności szkolnej zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie wszystkich powitała pani dyrektor Monika Wójcik. Następnie został odczytany list Ministra Edukacji i Nauki pana Przemysława Czarnka.

Szczególnie serdecznie dyrektor szkoły powitała młodzież rozpoczynającą naukę w naszej placówce, podkreślając, że młodzi ludzie zawsze mogą liczyć na pomoc i wsparcie kadry kierowniczej, wychowawców, pedagoga i psychologa szkolnego oraz wszystkich nauczycieli.

Następnie zostali przedstawieni wychowawcy klas pierwszych:

klasy I a – p. E. Bernat

klasy I b – p. A. Flisek

klasy I c – p. W. Religa

klasy I d – p. T. Szczygieł.

Potem przyszedł czas na pierwsze po wakacjach spotkania młodzieży z wychowawcami.

Skip to content