Rozpoczynamy rekrutację do projektu „Poszerzenie perspektyw zawodowych uczniów ZSZ nr 1 przez europejskie staże – szansą na przyszłość”

Zapraszamy uczniów klas czwartych zainteresowanych wyjazdem na staż do Włoch,
kształcących się w zawodach:

  • technik hotelarstwa
  • technik żywienia i usług gastronomicznych
  • technik usług fryzjerskich
  • technik architektury krajobrazu
  • technik ekonomista

W dniu 02.09.2019 r. o godz. 10.15 na stołówce szkolnej odbędzie się spotkanie na temat stażu we Włoszech październik/listopad 2019 r. w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków POWER na zasadach
programu Erasmus + sektor Kształcenie i szkolenie zawodowe. pt. „Poszerzenie perspektyw zawodowych uczniów ZSZ nr 1 w Starachowicach przez europejskie staże-szansą na przyszłość” o numerze 2019-1-PL01-KA102-063989.

Spotkanie odbędzie się 02 września 2019 r. o godz. 10.15
(po spotkaniu z wychowawcami klas)

 


Załączniki

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Skip to content