Pierwsze spotkanie po wakacjach

2 września 2019 r. rozpoczął się nowy rok szkolny. Po wakacyjnym wypoczynku pora wrócić do szkolnej rzeczywistości i licznych obowiązków.

Zgromadzeni w sali gimnastycznej uczniowie i nauczyciele zostali powitani przez dyrektor szkoły panią Monikę Wójcik. Następnie pani dyrektor przedstawiła nowych nauczycieli, którzy będą w tym roku pracować w naszej szkole.
W dalszej części swojego wystąpienia pani Wójcik podkreśliła, iż czeka nas rok pełen wyzwań. Niektóre z nich wiążą się z realizacją projektów, dzięki którym młodzież będzie mogła odbywać staże zagraniczne we Włoszech i Hiszpanii, gościć uczniów i nauczycieli ze szkół partnerskich z Włoch, Francji, Rumunii oraz Turcji, a także uczestniczyć w zagranicznych wyjazdach.

W następnej kolejności pani dyrektor przedstawiła wychowawców klas pierwszych:

  • I a – pana Tomasza Serka,
  • I b – panią Paulinę Sitarską,
  • I c – panią Małgorzatę Major,
  • I d – panią Renatę Rychlik,
  • I e – panią Agnieszkę Urbańczyk,
  • I f – panią Beatę Pomorską,
  • I g – panią Renatę Olszewską,
  • I h – panią Anitę Jabłońską.

Po spotkaniu ogólnym uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami, gdzie otrzymali dalsze szczegółowe informacje na ten rok.

W nowym roku szkolnym 2019/2020
wszystkim uczniom życzymy wielu wspaniałych osiągnięć, natomiast nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy!

Skip to content