Osiągnięcia w konkursach projektu WLEP WIRTUALNE LABORATORIUM EKONOMII I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

23 listopada 2023 r. odwiedziła naszą szkołę p. dr Eliza Sułkiewicz – koordynatorka projektu  WLEP – WIRTUALNE LABORATORIUM EKONOMII I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w celu wręczenia osobiście nagród oraz dyplomów za osiągnięcia naszych uczniów w konkursach projektu.

Jak już pisaliśmy uczniowie z klasy z klasy IV D kształcący się w zawodzie technika ekonomisty brali udział w projekcie WLEP, realizowanym przez Akademicką Fundację Staropolską wraz z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. W ramach projektu w październiku br. i w listopadzie br dwie 4 osobowe drużyny z naszej szkoły rywalizowały w dwóch konkursach z innymi drużynami z województwa świętokrzyskiego.

II miejsce w  Konkursie WIRTUALNE LABORATORIUM EKONOMII zespołowo zajęli Patrycja Cichocka, Maria Kisielewicz, Kinga Kutera i Piotr Czuba.

Wyróżnienie (4 miejsce) zespołowo w Konkursie WIRTUALNE LABORATORIUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI zajęły Marta Maciąg, Katarzyna Libuda, Małgorzata Perchel i Nikola Przybylska.

Pani Eliza Sułkiewicz pogratulowała i podziękowała wszystkim uczestnikom projektu za zaciętą rywalizację i zaangażowanie w każdej z rund oraz rozdała nagrody i dyplomy. Gratulacje złożyła również p. Dyrektor ZSZ nr 1 Monika Wójcik i p. Renata Rychlik, które cieszyły się z sukcesów swoich uczniów.

Skip to content