Obchody Dnia Edukacji Narodowej

13 października 2017 r. społeczność ZSZ nr 1 obchodziła Dzień Edukacji Narodowej.
W sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i przedstawiciele Rady Rodziców, aby wspólnie obchodzić to ważne święto. Uroczystość, popularnie nazywana „Dniem Nauczyciela“, jest okazją do podziękowania pedagogom za ich wysiłek i zaangażowanie w edukację i wychowanie młodych ludzi.

Wszystkich zgromadzonych powitała pani dyrektor Monika Wójcik a następnie podziękowała pracownikom za trud i serce oddane szkole.

Podziękowania i życzenia Gronu Pedagogicznemu przekazała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Karolina Samsonowska. Również przedstawiciele Rady Rodziców wyrazili swą wdzięczność za cierpliwość, przekazaną wiedzę i czas poświęcony uczniom.

Miłą niespodzianką był wspaniały tort oraz gala wręczenia Nauczycielskich Oskarów.

 

 

 

 

Skip to content