Nowy rok szkolny rozpoczęty

Dwumiesięczny czas wakacji już za nami. Niełatwo pożegnać słoneczne plaże, górskie szlaki, wakacyjne przygody i beztroskę, a tymczasem trzeba wrócić w szkolne mury.

W poniedziałek, 4 września 2017 r. uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy ZSZ nr 1 w Starachowicach uroczyście powitali nowy rok szkolny 2017/2018.

 

Zgromadzeni w sali gimnastycznej wysłuchali słów pani dyrektor Moniki Wójcik, która życzyła wszystkim uczniom, nauczycielom i wychowawcom dużo sił i wytrwałości oraz wielu sukcesów. Głos zabrał także przedstawiciel Rady Rodziców pan Stanisław Pastuszka, życząc młodzieży powodzenia w nauce a nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy. Na spotkaniu został odczytany również list pani Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej.

Następnie pani dyrektor przedstawiła wychowawców klas pierwszych: klasy I a – panią Magdalenę Kałużny, klasy I b – panią Agnieszkę Wybraniec, klasy I c – panią Anetę Cieciorę. Po spotkaniu ogólnym uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami, gdzie otrzymali dalsze informacje na ten rok.

Skip to content