Nasza szkoła w konkursie kulinarnym – „Wyzwanie Makro Szefa”

Grupa uczniów z klasy II c kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych zakwalifikowała się do I etapu konkursu kulinarnego organizowanego przez firmę MAKRO Polska.

W skład zespołu wchodzą Mikołaj Wosik, Jan RafalskiKlaudia Szczygieł oraz lider grupy pani Emilia Nowak – Dziura.

„Wyzwanie Makro Szefa” to konkurs zorganizowany z myślą o szkołach gastronomicznych, promujący tradycyjne polskie produkty marki MAKRO Chef. Tematem przewodnim konkursu jest danie tradycyjne z wykorzystaniem kaszy gryczanej, miodu gryczanego i chrzanu tartego. Zadaniem konkursowym jest opracowanie, do 16 marca, autorskiej receptury na potrawę z wykorzystaniem produktów bazowych, które uczestnicy otrzymają od organizatora.
Do konkursu przystąpi 20 wybranych szkół z całej Polski.

Skip to content