Nagrodzeni konkursowicze

„Nie tylko sztuka i wiedza,
ale także cierpliwość musi być częścią dzieła”

J.W. Goethe.

Laureaci konkursu

na projekt graficzny „Logo biblioteki szkolnej”

oraz „Najlepszy czytelnik miesiąca października”

W dniu 18 maja 2021 r. uczennice, które zostały laureatkami Konkursu na projekt graficzny „Logo Biblioteki Szkolnej” otrzymały z rąk wicedyrektora szkoły pani Anety Matejczuk i pani Doroty Dziury dyplomy oraz nagrody, ufundowane przez Radę Rodziców i organizatora Konkursu (pendrive’y i książki).

Z ogromną przyjemnością przypominamy, że w Konkursie na projekt graficzny „Logo biblioteki szkolnej” I miejsce ex aequo zajęły Natalia Nowak-GryzWiktoria Jasztal z klasy 2b, natomiast wyróżnienie otrzymała Paulina Różalska z klasy 2g.

Prace konkursowe zostały wykonane z wielką starannością i zgodnie z wymogami regulaminu konkursu.

Dyplom za tytuł Najlepszego Czytelnika Miesiąca Października otrzymała Karolina Bidzińska z klasy 2d. Ocenie konkursowej podlegała aktywność i kultura czytelnicza uczennicy, której wyrazem jest liczba wypożyczonych książek, dbałość o wypożyczone książki oraz kultura zachowania w bibliotece.

Uczestniczkom gratulujemy, serdecznie dziękujemy za udział w konkursach
i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji.