Na Targach BIOEXPO Warsaw

Na Targach BIOEXPO WarsawW piątek 1 października 2021 roku uczniowie z klasy III g kształcący się w zawodzie technik  żywienia i usług gastronomicznych oraz z klasy III a kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.
Celem wyjazdu były Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO.

Podczas targów spotykają się czołowi wytwórcy i dystrybutorzy żywności i produktów ekologicznych z kupcami, przedstawicielami sieci handlowych i właścicielami sklepów specjalistycznych.

W tym roku jedną z firm prezentujących się podczas tej imprezy była Farma Świętokrzyska, na której stoisku pojawił się Karol Okrasa. Ten znany kucharz, szef kuchni w restauracji Platter oraz prowadzący program „Kuchnia z Okrasą”,  przygotował pokaz kulinarny bazujący na ekologicznych produktach zapewnionych przez Farmę Świętokrzyską.

Młodzież uczestnicząca w wycieczce miała możliwość zwiedzić interesujące stoiska poświęcone certyfikowanej żywności ekologicznej oraz podejrzeć tajniki gotowania wyszukanych potraw.

Wyjazd na targi zorganizowały p. R. Olszewskap. A. Klamka. Wśród opiekunów młodzieży znalazł się również ks. R. Seweryn.

Skip to content