Na otwarciu Centrum Kreatywności Pałacyk w Starachowicach

W dniu 26.03.2024 r. odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Kreatywności Pałacyk w Starachowicach. Na uroczystość przybyli między innymi  prezydent Starachowic p. Marek Materek, p. Piotr Ambroszczyk Starosta Starachowicki oraz przedstawiciele Samorządów z Ostrowca Świętokrzyskiego, Tarnowa, Krosna, Kielc. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również Dyrektorzy szkół i przedstawiciele Samorządów Uczniowskich wraz z opiekunami. Naszą szkołę reprezentowali: wicedyrektor p. Anna Sadaj- Łaszewcz, p. Anna Sadłos -opiekun SU oraz przedstawiciele SU: Karolina Kwiatek i Bartłomiej Loranty. Nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach sieciujących nt. wypracowania wspólnych inicjatyw młodzieżowych w Pałacyku na najbliższe lata. Warsztaty odbyły się w nowej części obiektu, gdzie mieści się nowoczesna sala konferencyjna, strefa do pracy i spotkań m.in. dla Młodzieżowej Rady Miasta, przestrzeń coworkingowa oraz strefa do spotkań i integracji młodzieży. Z pewnością nie była to nasza ostatnia wizyta  w Pałacyku. Zachęcamy wszystkich uczniów  i nauczycieli ZSZ nr 1 do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca.

Skip to content