Kolejny sukces Szkolnego Koła PTTK

1 kwietnia 2023 r. nasze Szkolne Koło PTTK znowu dało popis swojej wiedzy i umiejętności. Dziewczęta z klasy IV D w drużynach: Gargamelki – Justyna Maciejczak, Karolina Bidzińska i Wiktoria Falkiewicz oraz Lelyje – Matylda Galas, Patrycja Nowak, pod opieką p. Grzegorza Gadomskiego reprezentowały ZSZ nr 1 w XV Mistrzostwach Powiatu Starachowickiego w Marszu na Orientację.

Marsz na orientację odbył się na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach oraz Leśnictwa Majówka Nadleśnictwa Starachowice.

Organizatorami wydarzenia byli Oddział Międzyszkolny PTTK w Starachowicach i SP nr 10 im. Szarych Szeregów w Starachowicach.

Nasze drużyny na trasie niebieskiej zajęły kolejno I i III miejsce w kategorii dla szkół ponadpodstawowych. 

GRATULUJEMY !!!

Skip to content