Klasa II b w Hotelu Senator

W dniu 04.12.2017 r. r. klasa II b w zawodzie technik hotelarstwa wraz z opiekunem p. Zofią Adamczyk odbyła wycieczkę przedmiotową do Hotelu Senator w Starachowicach.

Podczas zwiedzania hotelu uczniowie mieli możliwość poznania organizacji pracy hotelu, zapoznania się z wyposażeniem pokoi, układem funkcjonalnym i wystrojem jednostek mieszkalnych. Obejrzeli także klub hotelowy, recepcję oraz sale konferencyjne.

Zapoznali się z ofertą hotelu, procedurami oraz dokumentacją prowadzoną przez recepcję hotelu. Mogli również obserwować prace poszczególnych osób zatrudnionych w hotelu, zapoznać się z profesjonalnym sprzętem, który ułatwia ich pracę.

Wycieczka wzbudziła wśród uczniów entuzjazm i zachęciła do dalszego pogłębiania swojej wiedzy z hotelarstwa.

Wszystkim pracownikom hotelu DZIĘKUJEMY za serdeczne przyjęcie i umożliwienie zwiedzenia hotelu.

Skip to content