III miejsce w  Konkursie  pt. „Przede wszystkim przedsiębiorczość! Co o nas mówią wyniki spisów powszechnych”

30 listopada 2022 r. został rozstrzygnięty konkurs pt. „Przede wszystkim przedsiębiorczość! Co o nas mówią wyniki spisów powszechnych”. Konkurs został zorganizowany przez  Urząd Statystyczny w Kielcach dla szkół ponadpodstawowych z terenu województwa świętokrzyskiego.

Celem Konkursu jest popularyzacja wyników Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 wśród uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa świętokrzyskiego biorących udział w Konkursie.

Konkurs polegał na odpowiedzi na pięć pytań konkursowych dotyczących spisów powszechnych.

Dla trzech zespołów, które jako pierwsze przesłały prawidłowo rozwiązane zadanie konkursowe zostały przewidziane nagrody.

Nasz zespół – Karolina Bidzińska i Justyna Maciejczak z klasy IV D kształcące się w zawodzie technika rachunkowości, uplasował się na trzecim miejscu.

7 grudnia 2022 r. naszym finalistkom: Karolinie i Justynie przedstawicielka Komitetu Okręgowego Olimpiady Statystycznej w Kielcach wręczyła dyplomy i upominki – power bank VIP, plecak na laptopa, oraz podkładkę pod myszkę.

GRATULUJEMY!

Skip to content