I miejsce w konkursie Dzień Księgowego

11 października 2018 r. w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród w konkursie pod hasłem „Dzień Księgowego”.
Zespół naszych uczennic w składzie: Justyna Kowalska, Kinga Kelner , Weronika Błaszczykowska , Dominika Stachowicz, Natalia Lech, Dominika Pająk i Joanna Garbala zajął I miejsce w konkursie. Uczennice kształcą się w zawodzie technik ekonomista i technik handlowiec .

Drugie miejsce zajął Zespół Szkół Ekonomicznych z Kielc a trzecie miejsce Zespół Szkół Zawodowych z Pińczowa.
Wszystkie działania prowadzone w ZSZ nr 1 w ramach obchodów Dnia Księgowego odbyły się w maju 2018 r. i udokumentowane zostały fotografiami a następnie w formie prezentacji z opisem działań wysłane na organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach konkurs pod hasłem „Dzień Księgowego”. Koordynatorami całego przedsięwzięcia byli nauczyciele rachunkowości p. Renata Rychlik i p. Krzysztof Stachurski.
Nagrody – puchar dla szkoły oraz kupony po 100 zł do EMPiK-u dla wszystkich naszych uczestniczek wręczyła p. Agnieszka Wujek , która zajmuje się prowadzeniem szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, jako specjalista w zakresie rachunkowości.
Podczas spotkania podkreślono bardzo ważną rolę zawodu księgowego w dzisiejszych czasach. Pomimo wszechstronnej komputeryzacji w pracy jest ciągłe zapotrzebowanie na pracowników tej specjalizacji.

Skip to content