Europejski tydzień umiejętności zawodowych 2020

W okresie od 9 do 16 listopada 2020r. trwa EUROPEJSKI TYDZIEŃ UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH 2020 – Odkryj swój talent!

Jest to już V edycja wydarzenia. W tym roku główne tematy działań to kwestie środowiskowe i klimatyczne oraz te dotyczące szeroko rozumianej edukacji cyfrowej.
Wydarzenie to jest doskonałym sposobem na wymianę doświadczeń, podniesienie kompetencji i świadomości poprzez udział w warsztatach i sesjach tematycznych, promowanie atrakcyjności kształcenia zawodowego oraz na zapoznanie się z ideą europejskiego tygodnia umiejętności.

W dniu 9 listopada 2020 r. odbyła się konferencja inaugurująca ETUZ w Polsce, która została zorganizowana on-line przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji pod hasłem „Zawodowcy przyszłości”.
W konferencji udział brali nauczyciele naszej szkoły pani Ewa Góźdź i pani Anna Klamka.

Wszystkich, którzy chcieliby poznać problematykę poruszaną podczas konferencji zapraszamy do obejrzenia nagrań znajdujących się pod linkiem: