Dni otwartej pracowni fryzjerskiej

W naszej szkole, od października, w pracowni fryzjerskiej w każdy ostatni piątek miesiąca odbywa się Dzień Otwartej Pracowni.

W ramach tego dnia uczniowie klasy II d świadczą usługi fryzjerskie dla kolegów i koleżanek. Uczniowie naszej szkoły mogą liczyć na profesjonalną pomoc i poradę z zakresu doboru fryzury czy pielęgnacji włosów.
Dużym zainteresowaniem cieszą się zabiegi strzyżenia i układania włosów. Dzięki tym działaniom, uczniowie klas fryzjerskich mają możliwość rozwijania swojego warsztatu pracy oraz uczą się zasad obsługi klienta w salonie fryzjerskim.

Dzięki dodatkowym zajęciom z wizażu i stylizacji, oprócz porad z zakresu fryzjerstwa, uczennice udzielają porad dotyczących pielęgnacji skóry twarzy, zasad doboru makijażu, podpowiedzą jakim typem kolorystycznym są nasze klientki i jaka kolorystyka makijażu jest wskazana

Skip to content