Bal studniówkowy 2023

14 stycznia 2023 r. uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 oraz zaproszeni goście bawili się na balu studniówkowym w Karczmie u Jana.

Część oficjalną poprowadzili przedstawiciele młodzieży: Justyna Maciejczak, Klaudia Ślifierz, Oliwia Błędzińska i Agata Garbacz, które przywitały uczestników studniówki: Przewodniczącą Rady Powiatu Starachowickiego panią Bożenę Wronę, panią  dyrektor Monikę Wójcik, panie wicedyrektorki: Monikę Maciejczak i Annę Sadaj – Łaszewicz, panią kierownik szkolenia praktycznego Magdalenę Kałużny, wychowawców klas czwartych, przedstawicieli grona pedagogicznego oraz rodziców.

Maturzyści ze wzruszeniem wspominali czas spędzony w szkole. Pani Beata Bado w imieniu rodziców podziękowała Gronu Pedagogicznemu za wkład wniesiony w odpowiedzialne przygotowanie ich dzieci do egzaminów zawodowych i matury oraz życzyła wszystkim udanej zabawy.

Prowadzący w imieniu klas maturalnych podziękowali wychowawcom: panu Tomaszowi Serkowi – IV a, pani Paulinie Sitarskiej – IV b, pani Małgorzacie Major – IV c i pani Renacie Rychlik – IV d.

Następnie głos zabrała pani Bożena Wrona, która podkreśliła jak ważne znaczenie w kształceniu i wychowaniu młodzieży mają nauczyciele. W imieniu Rady Powiatu podziękowała za zaproszenie i życzyła młodzieży powodzenia na maturze a także odczytała List do maturzystów od Starosty Powiatu Starachowickiego pana Piotra Ambroszczyka, który w imieniu swoim i Zarządu Powiatu życzył młodzieży wielu sukcesów w przyszłości oraz niezapomnianego wieczoru.

Nie zabrakło też muzycznego akcentu ze strony młodzieży, którzy dotychczas uświetniali swoimi występami wiele szkolnych akademii. Piosenkę „Ostatnia nocka” Macieja Maleńczuka wykonali Karolina Bidzińska, Wiktoria Falkiewicz i Maciej Cichoński.

Przed rozpoczęciem balu pani dyrektor Monika Wójcik podziękowała młodzieży i rodzicom za przygotowanie balu studniówkowego oraz życzyła młodym ludziom realizacji marzeń, pokonywania trudności i świetnie zdanej matury a na koniec zainaugurowała bal  tradycyjnym „Poloneza czas zacząć”. Zabawa trwała do samego rana. Wszyscy świetnie się bawili i na pewno na długo zapamiętają studniówkowy bal.

Skip to content