Bal do białego rana

3 lutego 2024 r. uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach,  bawili się na balu studniówkowym w Karczmie u Jana w Kuczowie. Oprócz dyrekcji szkoły i wychowawców klas maturalnych, zaproszenie na bal przyjęli Starosta Powiatu Starachowickiego, p. Piotr Ambroszczyk, przewodnicząca Rady Powiatu p. Bożena Wrona oraz radny Rady Powiatu p. Stanisław Wojton. Zarówno goście, jak i dyrektor szkoły p. Monika Wójcik życzyli młodzieży pomyślnie zdanej matury i dostania się na wymarzone kierunki studiów. Przedstawiciele tegorocznych maturzystów słowa podziękowania skierowali do dyrekcji szkoły oraz wychowawców: p. Agnieszki Urbańczyk, p. Beaty Pomorskiej, p. Renaty Olszewskiej i p. Anity Jabłońskiej. Honorowym gościom, dyrekcji i wychowawcom klas maturalnych wręczono kwiaty.

Podczas studniówki nie mogło zabraknąć tradycyjnego poloneza. Potem przyszedł czas na zabawę do białego rana w rytm największych przebojów polskiej i światowej muzyki rozrywkowej.

Skip to content