Technikum przemysłu spożywczego

“Piękne rzeczy wypracować można
dzięki długiej i uciążliwej nauce”

Demokryt z Abdery

 

 

 

 

TECHNIKUM PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

2004/2005

Wychowawca klasy - Joanna Kiełek
  • Bąk Dorota
  • Błędzińska Marta
  • Celary Kamil
  • Cisek Patrycja
  • Cząstka Michał
  • Dąbrowska Paulina
  • Dychała Maria
  • Grajewska Diana
  • Gwóźdź Diana
  • Jamroży Tomasz
  • Jaros Milena
  • Kowalik Bartłomiej
  • Kozera Magdalena
  • Lorant Krzysztof
  • Maciąg Justyna
  • Madej Żaneta
  • Marzec Daria
  • Miernik Agnieszka
  • Mularski Łukasz
  • Niewczas Natalia
  • Nowak Joanna
  • Ocios Joanna
  • Paruzel Agata
  • Plewa Krzysztof
  • Pocheć Iwona
  • Rasiński Kamil
  • Rutkowska Ewelina
  • Więcław Michał
  • Wypych Barbara
  • Wiecha Agata

2003/2004

Wychowawca klasy - Ewa Góźdź
  • Adamczyk Ilona
  • Bogucki Piotr
  • Brania Joanna
  • Czernek Łukasz
  • Jaros Marta
  • Jędrzejczyk Sebastian
  • Jezierska Joanna
  • Kleczaj Iwona
  • Kleczaj Karolina
  • Kozera Iwona
  • Maciąg Magdalena
  • Marczak Wioleta
  • Matysek Marta
  • Mężyk Kinga
  • Migus Sylwia
  • Mucha Emil
  • Niedzielski Sebastian
  • Niewczas Karolina
  • Olesiejuk Krzysztof
  • Cieślik Marta
  • Pożoga Monika
  • Rybczyńska Dagmara
  • Saramak Anna
  • Seweryn Izabela
  • Syrek Katarzyna
  • Świetlik Jan
  • Urban Katarzyna
  • Wziątek Magdalena

2001/2002

Wychowawca klasy - Anna Pastuszka
  • Barwin Łukasz
  • Batóg Katarzyna
  • Bąk Magdalena
  • Bracik Beata
  • Cieślik Anna
  • Czubak Arleta
  • Dąbrowska Marta
  • Duda Joanna
  • Grudzień Agnieszka
  • Gulba Monika
  • Jagieło Piotr
  • Jasztal Małgorzata
  • Kapusta Arleta
  • Kiełek Marzena
  • Kucharski Łukasz
  • Kwiatkowska Anna
  • Ołownia Kinga
  • Piesak Sylwia
  • Pocheć Emilia
  • Pociecha Magdalena
  • Pożoga Anna
  • Puchała Aleksandra
  • Radło Jarosław
  • Szałtys Ilona
  • Szczepanik Renata
  • Turek Łukasz
  • Wojton Magdalena
  • Zdzymira Marcin

2000/2001

Wychowawca klasy - Beata Pomorska (Janiec)
  • Bednarczyk Wioleta
  • Bębas Anita
  • Czernek Agnieszka
  • Fąfara Karol
  • Gawarecka Renata
  • Gizan Dominika
  • Kania Małgorzata
  • Kita Katarzyna
  • Klepacz Agnieszka
  • Koprowska Małgorzata
  • Kowalska Anna
  • Kryśkowiak Monika
  • Krzemiński Michał
  • Latała Renata
  • Linek Łukasz
  • Loranty Krystian
  • Łuczkiewicz Michał
  • Mazur Ewelina
  • Mergalski Tomasz
  • Olszewska Justyna
  • Pastuszka Anna
  • Piasek Magdalena
  • Piwnik Katarzyna
  • Piwowarczyk Agnieszka
  • Plewa Joanna
  • Prokop Eliza
  • Pytel Monika
  • Sawicka Beata
  • Sawicka Karolina
  • Sitek Katarzyna
  • Sokół Ireneusz
  • Swugier Kamila
  • Wiśniewski Tomasz
  • Zbrożyna Izabela
  • Zygan Kinga

1997/1998

Wychowawca klasy - Irena Komorniczak
  • Bidzińska Agnieszka
  • Dziuba Izabela
  • Gębura Piotr
  • Grosicki Piotr
  • Jasik Dominika
  • Karpowicz Piotr
  • Kasprzyk Monika
  • Kiepas Aneta
  • Klepacz Rafał
  • Kosmala Izabela
  • Kozłowski Grzegorz
  • Kumek Małgorzata
  • Maciejewski Paweł
  • Mazurkiewicz Izabela
  • Michalska Beata
  • Murzyn Kamil
  • Nadgrodkiewicz Kamila
  • Niewczas Renata
  • Orczyk Michał
  • Myszka Beata
  • Pater Łukasz
  • Pocheć Anna
  • Połeć Monika
  • Rokita Katarzyna
  • Sala Adam
  • Sałek Katarzyna
  • Skrzeczyna Rafał
  • Spadło Małgorzata
  • Spadło Szymon
  • Surus Sebastian
  • Szwugier Edyta

1995/1996

Wychowawca klasy - Teresa Góźdź
  • Bryk Sebastian
  • Cebula Piotr
  • Cioroch Marzena
  • Dekiel Andrzej
  • Dujka Mariusz
  • Gizan Renata
  • Grosicki Piotr
  • Jamski Łukasz
  • Karwacki Michał
  • Kiepas Marcin
  • Kłos Anna
  • Kopyś Zbigniew
  • Koriat Michał
  • Kozieł Marcin
  • Krasiński Sebastian
  • Markiewicz Paweł
  • Mroczkowski Piotr
  • Nowak Iwona
  • Olesiński Sławomir
  • Orczyk Szymon
  • Podgórski Robert
  • Skałczyński Mariusz
  • Stachowicz Bernadetta
  • Staszałek Paweł
  • Więcław Rafał
  • Wrona Jarosław
  • Wykrota Andrzej
  • Zając Urszula
  • Zięba Rafał
  • Ziółek Jakub

1992/1993

Wychowawca klasy - Wacław Różalski
  • Brzoza Arkadiusz
  • Dziułka Beata
  • Florys Mariusz
  • Gizan Renata
  • Gorszkow Łukasz
  • Grosicki Waldemar
  • Herman Grzegorz
  • Jabłoński Rafał
  • Kasperkiewicz Zbigniew
  • Kowalczyk Paweł
  • Kozdęba Krzysztof
  • Krakowiak Piotr
  • Krzewicki Tomasz
  • Kumek Rafał
  • Leszczyński Artur
  • Lubieniecka Agnieszka
  • Majewska Małgorzata
  • Mikołajek Radosław
  • Niewczas Dariusz
  • Niewczas Robert
  • Nowak Izabela
  • Nowak Mariusz
  • Orczyk Tomasz
  • Pociecha Paweł
  • Pocheć Marzena
  • Pocheć Rafał
  • Poniewierska Beata
  • Półtorak Katarzyna
  • Sobera Gabriela
  • Sikora Paweł
  • Twardowska Izabela
  • Urbański Paweł
  • Wojtowicz Mariusz

1991/1992

Wychowawca klasy - Zofia Białęcka
  • Banaszkiewicz Sylwester
  • Bończerowski Paweł
  • Cios Iwona
  • Derlatka Joanna
  • Gałka Małgorzata
  • Dziemba Marcin
  • Jagiełła Iwona
  • Kowalczyk Anna
  • Kasprzyk Mariusz
  • Kumek Ewa
  • Madejska Aneta
  • Migda Iwona
  • Nachyła Sylwester
  • Nawara Igor
  • Napora Dorota
  • Nowak Andrzej
  • Pietrzak Tomasz
  • Płusa Robert
  • Płusa Elżbieta
  • Rojek Grzegorz
  • Ruszkiewicz Dariusz
  • Sieniek Bartosz
  • Sowa Edyta
  • Śledziowska Bernadetta
  • Śmigielska Ewa
  • Świrta Tomasz
  • Wiączek Gabriela
  • Zaborska Anna
  • Zając Elżbieta

1982/1983

Wychowawca klasy - Edwin Ossowski
  • Bębas Wiesław
  • Bielińska Jolanta
  • Bonio Bożena
  • Chodniewicz Celina
  • Czuwara Gabriel
  • Kopyś Waldemar
  • Lipa Tomasz
  • Maculewicz Andrzej
  • Marczak Elżbieta
  • Mazur Dariusz
  • Mazur Małgorzata
  • Micigulski Piotr
  • Mróz Grzegorz
  • Myszka Grzegorz
  • Nowacka Anna
  • Nowak Krzysztof
  • Pastuszka Bogusława
  • Popłońska Krystyna
  • Sikora Anna
  • Sznaucner Halina
  • Wiśniewska Ewa
  • Włodarczyk Aleksandra
  • Wróbel Anna
  • Wyrwa Lidia
  • Zieja Anna

1981/1982

Wychowawca klasy - Wacław Wus
  • Banaś Henryk
  • Brudnicka Halina
  • Bzinkowska Renata
  • Derlatka Iwona
  • Falecka Beata
  • Franczyk Magdalena
  • Frank Teresa
  • Gąsior Wioletta
  • Jarominiak Mirosław
  • Kuc Barbara
  • Kuc Grażyna
  • Lech Mirosława
  • Legut Artur
  • Miernik Joanna
  • Migus Barbara
  • Mochocka Bogusława
  • Nagłowska Jolanta
  • Nowakowski Paweł
  • Orczyk Anna
  • Piwnik Marzena
  • Rusin Renata
  • Sieczka Zofia
  • Siwiec Dorota
  • Sokół Bożena
  • Stefańska Dorota
  • Stępień Jolanta
  • Szary Barbara
  • Szczepanik Grażyna
  • Wójcicka Justyna
  • Wróbel Mariola
  • Zatorska Barbara
  • Złomek Dorota

1979/1980

Wychowawca klasy - Wacław Różalski
  • Bzymek Krzysztof
  • Bandura Teresa
  • Bidziński Mirosław
  • Bolewska Małgorzata
  • Cieśla Małgorzata
  • Derlatka Teresa
  • Gacek Małgorzata
  • Gil Mirosław
  • Górka Ewa
  • Górka Mirosław
  • Jabłoński Ryszard
  • Jeziorska Alicja
  • Kończak Tomasz
  • Kostrzewa Andrzej
  • Kozieł Beata
  • Kozieł Jarosław
  • Krzemiński Krzysztof
  • Kumek Urszula
  • Lech Urszula
  • Matuszewski Janusz
  • Mazur Stanisław
  • Nojek Mirosław
  • Pastuszka Andrzej
  • Poński Mirosław
  • Pożoga Dorota
  • Rogala Dariusz
  • Rozwadowska Ewa
  • Sala Jolanta
  • Sałek Janusz
  • Sałek Wojciech
  • Stencel Anna
  • Szpakowska Bogusława
  • Śliwa Zofia
  • Wójcik Andrzej
  • Wyżykowski Andrzej
  • Zanijat Lidia
Wychowawca klasy - Leokadia Ochała
  • Bębas Bożena
  • Bogacz Bożena
  • Borek Wiesław
  • Borowiec Renata
  • Bródka Zofia
  • Borowiecki Sylwester
  • Chomentowska Joanna
  • Gąsowski Paweł
  • Gębura Włodzimierz
  • Hamera Jerzy
  • Jakubowska Dorota
  • Jaros Jerzy
  • Jaros Zdzisława
  • Jaśkiewicz Maria
  • Kaczor Anna
  • Kaczor Donat
  • Kania Krzysztof
  • Kępa Andrzej
  • Kosowska Alina
  • Krakowiak Tomasz
  • Jankowicz Mirosława
  • Milanówka Aldona
  • Lipiec Roman
  • Milcarz Jadwiga
  • Olesiński Ireneusz
  • Perchel Tadeusz
  • Pożoga Teresa
  • Rokita Anna
  • Sławek Wiesława
  • Słyk Teodora
  • Sobocińska Jadwiga
  • Surowiec Andrzej
  • Treliński Krzysztof
  • Warzecha Krzysztof
  • Wojtachnio Marian
  • Wójcik Janusz
  • Zapała Jolanta
  • Zieliński Andrzej

1978/1979

Wychowawca klasy - Joanna Komorowska
  • Adamczyk Wojciech
  • Bidziński Maciej
  • Borowiec Barbara
  • Czubak Andrzej
  • Czubak Janusz
  • Drożdżał Bożena
  • Druzic Dariusz
  • Glina Dariusz
  • Jabłońska Zofia
  • Janiec Ireneusz
  • Janiec Szymon
  • Jop Bożena
  • Kowalik Anna
  • Listek Lidia
  • Matysek Grzegorz
  • Mazur Alina
  • Miernik Beata
  • Molenda Marek
  • Pomorska Grażyna
  • Rokita Anna
  • Rokita Józef
  • Stokowiec Szymon
  • Strzelec Elżbieta
  • Sulima Mirosław
  • Szary Teresa
  • Wojkowska Jolanta
  • Wróbel Teresa
  • Zbroja Agnieszka
  • Zuba Hanna
Wychowawca klasy - Krystyna Dobrucka
  • Arczewska Aleksandra
  • Biskup Alicja
  • Bzymek Krzysztof
  • Chodała Beata
  • Chodniewicz Janina
  • Ciećwierz Jacek
  • Cukierska Anna
  • Derlatka Mirosław
  • Derlecka Anna
  • Dziemba Aleksander
  • Dziemba Tomasz
  • Fruner Izabela
  • Gajewska Nina
  • Góra Andrzej
  • Gwardyś Renata
  • Kalista Elżbieta
  • Kostrzewski Marek
  • Kowalczyk Andrzej
  • Kumek Anna
  • Kunert Krzysztof
  • Kurek Wiesław
  • Lamberski Arkadiusz
  • Malinowski Grzegorz
  • Mazurek Ewa
  • Minkina Sławomir
  • Mróz Elżbieta
  • Nowak Bożena
  • Pastuszka Grażyna
  • Poznalska Barbara
  • Prostak Grażyna
  • Rabczyński Dariusz
  • Sala Jan
  • Sadłos Małgorzata
  • Stanecka Renata
  • Strycharski Marek
  • Szczekutowicz Jolanta
  • Tobiszewski Władysław
  • Wiosło Alicja
  • Wojteczek Tomasz

 

TECHNIKUM PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO DLA DOROSŁYCH

2005/2006

Wychowawca klasy - Anna Sadaj – Łaszewicz
  • Bernat Dariusz
  • Dąbrowska Agnieszka
  • Dąbrowski Paweł
  • Domański Adrian
  • Głuszek  Kamil
  • Herbuś Bartłomiej
  • Jankiewicz Emil
  • Karwacka Iwona
  • Kasperkiewicz Bartłomiej
  • Kopyś Tomasz,
  • Krakowiak Cyprian
  • Kręt Milena
  • Kwiatek Katarzyna
  • Lefek Radosław
  • Lisowski Krzysztof
  • Marczak Magdalena
  • Major Katarzyna
  • Mączakowska Karolina
  • Miodoński Kamil
  • Połeć Sylwia
  • Puchała Agnieszka
  • Ratajek Katarzyna
  • Ratajek Zofia
  • Rok Karol
  • Walkiewicz Mariusz
  • Wiecha Grzegorz
  • Zapała Daniel
  • Ziewiec Paweł

2004/2005

Wychowawca klasy - Anna Pastuszka
  • Kolasa Magdalena
  • Kostrzewa Paweł
  • Kwarciak Beata
  • Linek Ewelina
  • Lipiec Justyna
  • Mazur Agnieszka
  • Mech Aneta
  • Pater Robert
  • Rutkowska Katarzyna
  • Stępień Karolina
  • Stępień Przemysław
  • Wiącek Lucyna
  • Zapała Kamila
  • Ziewiec Magdalena
  • Baran Agnieszka
  • Chojnacka Marlena
  • Gębura Sebastian
  • Gos Jarosław
  • Kopyś Monika
  • Kopyś Renata
  • Kucharska Ewelina
  • Kucharski Mariusz
  • Migus Katarzyna
  • Nowakowska Beata
  • Pocheć Justyna
  • Przygoda Łukasz
  • Przygoda Mateusz
  • Sieniek Anna
  • Żuwalska Monika

2003/2004

Wychowawca klasy - Irena Komorniczak
  • Borkowska Małgorzata
  • Boroń Bernard
  • Bracik Piotr
  • Jasztal Katarzyna
  • Koprowska Anna
  • Koprowska Ewelina
  • Leśnikowski Janusz
  • Mergalska Ewelina
  • Nowak Agnieszka
  • Nowak Magdalena
  • Nowak Piotr
  • Nowakowska Ewelina
  • Pater Tomasz
  • Podsiadło Ewa
  • Puchała Jarosław
  • Serwicka Ewelina
  • Wrzecionowski Arkadiusz
  • Zaczyński Łukasz
  • Ćwieluch Nina
  • Driańska Katarzyna
  • Gałek Anna
  • Maciąg Łukasz
  • Manicz Jarosław
  • Nowak Grzegorz
  • Płaski Paweł
  • Wilczyński Marcin
  • Wróbel Sylwia
  • Ziemnicki Grzegorz
  • Zygan Leszek

2002/2003

Wychowawca klasy - Małgorzata Major
  • Dziadowicz Magdalena
  • Grzelec Marcin
  • Kosonóg Iwona
  • Kozieł Piotr
  • Kukla Jerzy
  • Migus Rafał
  • Milanowski Artur
  • Nowak Krzysztof
  • Pastuszka Justyna
  • Powrózek Michał
  • Sanecki Karol
  • Styk Małgorzata
  • Szczepańczyk Marcin
  • Szymańska Wioletta
  • Ziewiec Maciej
  • Borek Piotr
  • Gieras Łukasz
  • Kaczmarski Konrad
  • Kozieł Elżbieta
  • Kurpiński Łukasz
  • Latała Wioleta
  • Maciąg Małgorzata
  • Marciniak Anna
  • Miśkiewicz Monika
  • Pocheć Iwona
  • Pożoga Dorota
  • Siuda Andrzej
  • Słomińska Magdalena
  • Sobczak Grażyna
  • Szczupłowska Anna
  • Szwed Agnieszka
  • Wrona Katarzyna
  • Wypych Justyna
  • Wypych Krzysztof

2001/2002

Wychowawca klasy - Mariola Łęcka
  • Banasik Aneta
  • Jasztal Piotr
  • Klepacz Marlena
  • Kutera Elżbieta
  • Janiszewska Agnieszka
  • Lis Katarzyna
  • Piwnik Urszula
  • Pożoga Justyna
  • Kowalczyk Tomasz
  • Świrta Izabela
  • Zaborski Karol
  • Ołowiak Monika
  • Fiutkowski Piotr
  • Głowacki Marcin
  • Hamera Anna
  • Heda Ewa
  • Kania Anna
  • Klepacz Tomasz
  • Kwiatek Michał
  • Orczyk Tomasz
  • Przygoda Cezary
  • Roman Sylwester
  • Sopiński Wojciech
  • Stępień Paweł
  • Szczykutowicz Szymon

2000/2001

Wychowawca klasy - Krzysztof Stachurski
  • Bombiński Jacek
  • Cioroch Tomasz
  • Dąbrowska Anna
  • Głowacka Emilia
  • Kępa Łukasz
  • Klusek Anna
  • Kruk Paweł
  • Maciąg Sylwia
  • Sar Łukasz
  • Szczodry Paweł
  • Sprawka Izabela
  • Szmalec Grzegorz
  • Zaręba Anita
  • Brzoza Piotr
  • Derlatka Tomasz
  • Klepacz Grzegorz
  • Niewczas Ireneusz
  • Nowak Piotr
  • Okoń Jacek
  • Orczyk Paweł
  • Pocheć Anna
  • Przygoda Monika
  • Serwicka Iwona
  • Siekiera Łukasz
  • Wrona Iwona

1999/2000

Wychowawca klasy - Zofia Adamczyk
  • Dzik Ireneusz
  • Gralec Michał
  • Kwiatek Łukasz
  • Lech Małgorzata
  • Lipa Sylwester
  • Lipiec Mariusz
  • Maciąg Tomasz
  • Minda Robert
  • Rokita Leszek
  • Sławek Sabina
  • Surma Łukasz
  • Wedlarska Ewelina
  • Baran Marcin
  • Druzic Jacek
  • Duraziński Paweł
  • Gadowski Marcin
  • Klepacz Alicja
  • Korczak Justyna
  • Kozik Anna
  • Kułaga Piotr
  • Linek Bożena
  • Ocios Dariusz
  • Pocheć Renata
  • Szlęzak Marzena
  • Waga Piotr
  • Wojtas Grzegorz
  • Wojton Anna
  • Ziewiec Paweł

1998/1999

Wychowawca klasy - Alicja Sińczak
  • Artomski Piotr
  • Chamera Paweł
  • Druzic Elżbieta
  • Dymiński Mariusz
  • Fudalej Konrad
  • Jaroszek Michał
  • Kania Atrur
  • Kozieł Arkadiusz
  • Kutera Mariusz
  • Namiel Paweł
  • Niziałek Michał
  • Ogórek Jarosław
  • Połeć Dariusz
  • Poniewierki Hubert
  • Szwed Paweł
  • Turek Paweł
  • Wrona Kamil
  • Adamus Beata
  • Gieras Jarosław
  • Góźdź Marzena
  • Kaczmarska Wioletta
  • Kidoń Krzysztof
  • Kwiecień Grzegorz
  • Kutera Marcin
  • Mazur Piotr
  • Mucha Monika
  • Pastuszka Monika
  • Pożoga Monika
  • Seweryn Agnieszka
  • Turek Anna
  • Zając Marcin
  • Ziomek Justyna

1997/1998

Wychowawca klasy - Wacław Różalski
  • Adamus Artur
  • Banyś Artur
  • Celary Mariusz
  • Cender Anna
  • Dychała Jarosław
  • Fudalej Mariusz
  • Gawin Katarzyna
  • Kaczor Andrzej
  • Kroner Ewa
  • Kostrzewa Iwona
  • Krzemiński Arkadiusz
  • Krzewski Dariusz
  • Kucharczyk Mateusz
  • Łuszcz Krzysztof
  • Makos Andrzej
  • Nowocień Jacek
  • Pałka Michał
  • Paździor Sylwester
  • Pocheć Marcin
  • Pocheć Zenon
  • Pyrc Krzysztof
  • Rokita Piotr
  • Rynio Andrzej
  • Róg Albert
  • Saramak Jacek
  • Sępioł Witold
  • Słomiński Sylwester
  • Stanik Marcin
  • Syrek Łukasz
  • Szwajnoch Łukasz
  • Turek Zbigniew
  • Wiatr Roman
  • Wiński Rafał
  • Zin Arkadiusz

1996/1997

Wychowawca klasy - Ewa Szymańska - Łącka
  • Brzozowski Marcin
  • Bińczak Beata
  • Cieśla Agnieszka
  • Cieślik Sylwester
  • Dygas Mariusz
  • Gralec Dorota
  • Jop Agnieszka
  • Kalinowski Tomasz
  • Kalista Dariusz
  • Kowalczyk Paweł
  • Kaniewski Marcin
  • Krzemiński Piotr
  • Marciniak Rafał
  • Matusik Jarosław
  • Matysek Jolanta
  • Młynarczyk Paweł
  • Myszka Agnieszka
  • Prokop Joanna
  • Przepiórka Roman
  • Rogala Renata
  • Sawicka Aneta
  • Smalec Marek
  • Sar Zbigniew
  • Spytkowski Tomasz
  • Stępień Małgorzata
  • Szot Renata
  • Tuz Agnieszka
  • Wędzińska Sylwia
  • Wzorek Tomasz

1984/1985

Wychowawca klasy - Wacław Różalski
  • Borowiecka Izabela
  • Charczuk Marek
  • Charczuk Paweł
  • Dziemba Anna
  • Gębura Grażyna
  • Jagiełło Małgorzata
  • Jakubowska Ewa
  • Klinowska Renata
  • Łuczkiewicz Beata
  • Przygoda Janusz
  • Rożek Paweł

1982/1983

Wychowawca klasy - Jerzy Kolanowski
  • Chmurzyńska Anna
  • Drabik Bogumiła
  • Grzesik Jolanta
  • Hamera Sylwester
  • Kania Jerzy
  • Lefek Mirosław
  • Matusiewicz Małgorzata
  • Mirowska Jolanta
  • Niewczas Ireneusz
  • Pardytka Grażyna
  • Pastuszka Jerzy
  • Rudek Małgorzata
  • Stępień Andrzej
  • Strama Jolanta
  • Szemraj Wanda
  • Szewczyk Marian
  • Woźniak Anna
  • Wójcicka Ewa
  • Wójcik Bożena
  • Zaborowska Teresa

1981/1982

Wychowawca klasy - Jolanta Sokół
  • Gołębska Barbara
  • Kita Ireneusz
  • Kurek Mirosława
  • Młudzińska Elżbieta
  • Niewczas Mirosław
  • Pacek Danuta
  • Salamon Zofia
  • Sepioło Dariusz
  • Szczodrak Danuta
  •  Sznura Grzegorz
  • Wykrota Barbara
Wychowawca klasy - Wacław Różalski
  • Budzyń Tomasz
  • Cheda Małgorzata
  • Dziubiński Tomasz
  • Dudek Edward
  • Jakubik Mirosław
  • Jasińska Bożena
  • Jóźwik Bożena
  • Kalisz Mariola,
  • Kiepas Bożena
  • Kołodziejska Lidia
  • Kiełbasa Teresa
  • Kozera Bożena
  • Koprowska Zofia
  • Makowski Franciszek
  • Poniewierski Andrzej
  • Słomiński Maciej
  • Tutalak Szymon
  • Woźniak Teresa

1980/1981

Wychowawca klasy - Henryka Kaczmarczyk
  • Dziudziek Grzegorz
  • Gębura Andrzej
  • Grzelka Danuta
  • Heda Bożena
  • Kalista Elżbieta
  • Karyś Roman
  • Klepacz Teresa
  • Kowalski Marek
  • Kucharska Krystyna
  • Mirkiewicz Halina
  • Orzeł Małgorzata
  • Połetek Elżbieta
  • Rozwadowski Andrzej
  • Sitarska Danuta
  • Szkoda Anna
  • Śniegucki Czesław
  • Traczyk Wojciech
  • Turek Krystyna
  • Wąsiel Dariusz
  • Wyrzykowska Danuta
  • Wzorek Teresa
Wychowawca klasy - Małgorzata Dróżdż
  • Górska Grażyna
  • Góźdź Teresa
  • Grzesik Halina
  • Jagieła Krystyna
  • Kania Ryszard
  • Książek Wiesław
  • Kubiak Ewa
  • Lech Krzysztof
  • Ługowska Jadwiga
  • Madej Zofia
  • Niekłań Grażyna
  • Prokop Hanna
  • Rożek Lidia
  • Siegieda Andrzej
  • Siegieda Grażyn
  • Skuza Maria
  • Stąporek Anna
  • Stępień Lucyna
  • Stompór Krzysztof
  • Strzelec Alicja
  • Szczepanowska Anna
  • Szymczyk Teresa
  • Śmigielska Danuta
  • Wesołowska Wanda
  • Więczek Waldemar
  • Zakłada Anna
  • Zawłocka Maria
  • Ziewiecka Elżbieta
  • Zimnicka Jolanta

1979/1980

Wychowawca klasy - Wacław Różalski
  • Adamczyk Szymon
  • Szaraniec Danuta
  • Głowacka Ewa
  • Kaczmarczyk Anna
  • Kaczmarczyk Ryszard
  • Kleczaj Krzysztof
  • Kiełbasa Krzysztof
  • Kutera Elżbieta
  • Lasota Elżbieta
  • Łucka Dorota
  • Marzec Bożena
  • Mazurkiewicz Maria
  • Piętak Krystyna
  • Nowak Wiesława
  • Nowakowski Zdzisław
  • Pocheć Krystyna
  • Przygoda Jacek
  • Rycerski Stanisław
  • Serafin Janusz
  • Surdy Lidia
  • Sokołowski Jerzy
  • Stodulska Danuta
  • Suwara Grażyna
  • Ślęczka Barbara
  • Tomkowski Julian
  • Wodnicki Wiktor
  • Woźniak Władysław
  • Wójcik Marek
  • Wojtowicz Alicja
  • Zębała Antonina
Wychowawca klasy - Małgorzata Dróżdż
  • Duda Danuta
  • Galas Małgorzata
  • Kusiak Bogumiła
  • Górecki Leszek
  • Grobelska Alicja
  • Jakubowska Anna
  • Kotarska Jolanta
  • Latała Teresa
  • Lelakowska Teresa
  • Maliszewska Ewa
  • Młynarczyk Ewa
  • Ożdżyńska Anna
  • Pater Anna
  • Pocheć Grażyna
  • Rychciak Grażyna
  • Sokołowska Ewa
  • Solarz Jan
  • Stępniewska Zdzisława
  • Szmalec Czesław
  • Szmigielska Irena
  • Szumielewicz Ewa
  • Śliwa Teresa
  • Wójcik Elżbieta
  • Wójcicki Mirosława
  • Zwolińska Anna
  • Życińska Teresa
Wychowawca klasy - Marek Madej
  • Baran Jadwiga
  • Dąbrowska Bożena
  • Gałek Wiesława
  • Głuszek Barbara
  • Gostomska Ewa
  • Janowska Elżbieta
  • Krawczyk Małgorzata
  • Krysa Marzena
  • Kurek Bożena
  • Kutera Ewa
  • Maciąg Ewa
  • Matysek Alicja
  • Mączka Halina
  • Mąka Maria
  • Milcarz Elżbieta
  • Obara Zofia
  • Pacek Maria
  • Pasternak Bożena
  • Przygoda Ewa
  • Sepioło Mirosława
  • Sitek Krystyna
  • Stefańska Anna
  • Stefańska Grażyna
  • Stopińska Mirosława
  • Szewczyk Grażyna
  • Szustak Elżbieta
  • Wrona Elżbieta
  • Wieczerzak Mirosława
Wychowawca klasy - Krystyna Grodzka
  • Banaś Anna
  • Cioroch Danuta
  • Ćwik Joanna
  • Fijas Elżbieta
  • Garczyk Tadeusz
  • Jeziorski Stefan
  • Kania Małgorzata
  • Kiełbasa Barbara
  • Klepacz Anna
  • Kosiarska Teresa
  • Kosiarski Krzysztof
  • Kowalik Dariusz
  • Kurek Zofia
  • Kutera Leszek
  • Leszczyńska Jadwiga
  • Miśkiewicz Tomasz
  • Murzyn Lidia
  • Nadgrodkiewicz Andrzej
  • Olesińska Barbara
  • Owczarek Mirosław
  • Puton Alicja
  • Rybka Danuta
  • Sobecki Mirosław
  • Sypniewski Jan
  • Wiśnios Tadeusz
  • Worach Krystyna
  • Wojciechowski Marian
  • Wanat Małgorzata
  • Zakrzewska Alina
  • Zięba Grażyna
  • Życińska Irena
Wychowawca klasy - Jadwiga Kellner
  • Bzymek Wiesława
  • Dziekan Bożena
  • Fiutowski Jarosław
  • Garbacz Maria
  • Gawlik Ewa
  • Gospodarczyk Beata
  • Jabłoński Tomasz
  • Karkusiewicz Krzysztof
  • Kosmala Krzysztof
  • Kowalska Jolanta
  • Kurek Andrzej
  • Laskowski Krzysztof
  • Markowska Lidia
  • Mąka Jerzy
  • Molenda Andrzej
  • Pałyga Grażyna
  • Pastuszko Zofia
  • Rozwadowska Anna
  • Pożoga Danuta
  • Sarna Magdalena
  • Słowińska Grażyna
  • Snopek Jolanta
  • Sobulska Halina
  • Soczewiński Piotr
  • Świrta Marian
  • Stefański Krzysztof
  • Szczerba Grażyna
  • Walkiewicz Zofia
  • Wojciechowska Elżbieta
  • Zakrzewska Elżbieta
  • Zbroja Krzysztof
  • Ziewiecki Czesław
Skip to content