Technikum nr 1

“Piękne rzeczy wypracować można
dzięki długiej i uciążliwej nauce”

Demokryt z Abdery

 

 

 

 

TECHNIKUM NR 1

2016/2017

Wychowawca klasy - Renata Rychlik
  • Dyoniziak Adrianna
  • Jagła Krystian
  • Jeśko Izabela
  • Kisiel Karolina
  • Kozieł Katarzyna
  • Lis Dagmara
  • Perchel Milena
  • Perchel Olga
  • Świrta Sylwia
  • Adamus Marek
  • Cioroch Joanna
  • Kuracińska Anna
  • Lesiak Anna
  • Lesiak Martyna
  • Nowak Martyna
  • Podbilska Adrianna
  • Pożoga Michał
  • Spadło Katarzyna
  • Stępień Bartosz
  • Styczyńska Karolina
  • Szczodrak Daria
  • Sztabińska Ewelina
  • Zbroszczyk Eryk
  • Deląg Anita
  • Głowacka Ewa
  • KamińskaAlicja
  • KwiatkowskaInga
  • Pocheć Izabela
  • RabczyńskaPatrycja
  • WalasDiana
Wychowawca klasy - Krzysztof Stachurski
  • Głowacka Aleksandra
  • Góra Magdalena
  • Michalczak Karolina
  • Nobis Aleksandra
  • Wójcik Paulina
  • Bednarski Maciej
  • Bernaciak Adam
  • Gąsior Piotr
  • Gębura Kacper
  • Herszfeld Michał
  • Kozera Kacper
  • Lurzyński Sebastian
  • Niewczas Patryk
  • Przygoda Paulina
  • Sadło Aneta
  • Słomińska Milena
  • Danielski Rafał
  • Gałka Michał
  • Kosel Dominika
  • Krakowiak Cezary
  • Pawelec Paulina
  • Romanowski Kacper
  • Tusińska Natalia
Wychowawca klasy - Anna Pastuszka
  • Brożyna Kinga
  • Chmielecki Mariusz
  • Czekalski Kacper
  • Derlatka Ewa
  • Figiel Patrycja
  • Głowacka Dominika
  • Grudniewski Karol
  • Grunt Dominika
  • Jaros Luiza
  • Jopkiewicz Albert
  • Klepacz Daniel
  • Kucy Magdalena
  • Kunert Konrad
  • Lepiarz Ilona
  • Lipa Karina
  • Markowicz Patrycja
  • Orzeł Mateusz
  • Prokop Kacper
  • Radło Marta
  • Siwiec Martyna
  • Styczyńska Ola
  • Tusińska Weronika
  • Wąchocka Monika
  • Wróblewski Michał
  • Zieliński Patryk

 

2015/2016 

Wychowawca klasy - Hanna Jasek
  • Bilski Kacper
  • Borek  Emilia
  • Bujak Magdalena
  • Florczak Cyprian
  • Gąsior Patryk
  • Głowacki Michał
  • Gołębska Kamila
  • Góra Marta
  • Góźdź  Sylwia
  • Gregorczyk Mateusz
  • Jagiełło Paulina
  • Kaczmarczyk Milena
  • Kwiecień Szczepan
  • Ladyca Jakub
  • Maciąg Ewa
  • Maj Karolina
  • Napora Paulina
  • Pajek Marlena
  • Sepioło Kamil
  • Sobczak Damian
  • Sznura Karol
  • Szymczak Paweł
  • Wrona Mateusz
  • Wrzesień Dominik
  • Wziątek Cezary
  • Goszczyński Filip
  • Kułaga Piotr
  • Niewczas Kamil
  • Ożdżyński Krystian
  • Szablicka Katarzyna
  • Tuchowska Nela
  • Wiśnios Katarzyna
Wychowawca klasy - Barbara Dębska
  • Bontor Natalia
  • Derra Tomasz
  • Dyoniziak Jeremi
  • Fałek Mateusz
  • Jankowicz Adrian
  • Karwan Marlena
  • Kromer Karolina
  • Krajewska Natalia
  • Kowalik Angelika
  • Latała Małgorzata
  • Malanowska Monika
  • Nowak Natalia
  • Ptak Karol
  • Rokita Magdalena
  • Stępień Anna
  • Sobczyk Sylwia
  • Borowiec Ola
  • Czarnecka Klaudia
  • Łagódka Agnieszka
  • Miller Jakub
  • Palacz Diana
  • Patulski Mikołaj
  • Piotrowska Izabela
  • Parfian Karol
  • Rojek Paulina
  • Ślęzak Aleksandra
  • Senderak Katarzyna
  • Sieczka Patrycja
  • Śmiecikowska Magdalena
  • Śmigielska Diana
  • Tokarska Anita
  • Wiśnios Dominika
  • Zieliński Bartłomiej
Wychowawca klasy - Tomasz Serek
  1. Banasik Anna
  2. Ciepielewska Ewelina
  3. Ćwieluch Klaudia
  4. Dygas Katarzyna
  5. Filipowska Justyna
  6. Jóźwik Patrycja
  7. Lipiec Karolina
  8. Łojek Ewa
  9. Marzec  Diana
  10. Podbilska Martyna
  11. Stępień Paulina
  12. Turek Luiza
  13. Zięba Karolina
  14. Borek Kinga
  15. Dachowski Wojciech
  16. Domańska Natalia
  17. Góźdź Gabriela
  18. Janek Angelika
  19. Marlica Michał
  20. Mączakowska Paulina
  21. Myszka Konrad
  22. Nowak Paulina
  23. Pająk Maria
  24. Smuga Ernest
  25. Staś Jakub
  26. Wycisk Daniel
  27. Zaborska Milena
  28. Żurowski Krystian

 

2014/2015

Wychowawca klasy - Tomasz Szczygieł
  • Aniołek Klaudia
  • Aniołek Paulina
  • Bidzińska Magdalena
  • Bolewski Wojciech
  • Celuch Kamil
  • Chojnacka Ilona
  • Chojnacka Magdalena
  • Cieciora Bartosz
  • Cieśla Konrad
  • Dalach Bartosz
  • Gała Krystian
  • Janikowski Albert
  • Kostucha Martyna
  • Kowalska Karolina
  • Krajewska Edyta
  • Krakowiak Paweł
  • kruk Norbert
  • Lorant Milena
  • Misiowiec Iga
  • Miśkiewicz Jakub
  • Niewczas Paula
  • Radło Ewa
  • Rafalski Grzegorz
  • Skarbek Krystian
  • Stępień Aneta
  • Szal Artur
  • Szkoda Izabela
  • Świstak Przemysław
  • Tuz Daniel
  • Wierzbińska Aleksandra
  • Wołoch Agnieszka
  • Zaborska Patrycja
Wychowawca klasy - Aneta Bykowska
  • Anikiel Patrycja
  • Jóźwik Monika
  • Kopyś Izabela
  • Kromer Paulina
  • Lech Marcin
  • Mikos Piotr
  • Mundzik Katarzyna
  • Nadstawna Angelika
  • Parszewska Dominika
  • Pisarska Eliza
  • Saramak Mateusz
  • Sokół Marlena
  • Ślęzak Karolina
  • Turek Anna
  • Wasilewska Ilona
  • Wiedro Angelika
  • Wierzbicki Sebastian
  • Wróbel Paulina
  • Wzorek Aleksandra
  • Bidzińska Magdalena
  • Cieślik Anna
  • Jaros Bartłomiej
  • Kołodziejska Patrycja
  • Komorniczak Aleksander
  • Krawczyk Ilona
  • Łucków Aneta
  • Orczyk Monika
  • Puchała Joanna
  • Sobczyk Kinga
  • Staniszewski Wiktor
Wychowawca klasy - Aneta Matejczuk
  1. Biel Natalia
  2. Borek Magda
  3. Kutera Patrycja
  4. Lipiec Damian
  5. Niewczas Adrianna
  6. Pacek Paulina
  7. Piotrowska Monika
  8. Piotrowska Sylwia
  9. Stanisławska Marta
  10. Wąchocka Justyna
  11. Wiosło Milena
  12. Wójcikowska Emilia
  13. Dudzic Piotr
  14. Dziuba Andrzej
  15. Gocel Karolina
  16. Gulba Joanna
  17. Jasztal Ola
  18. Kępa Kamila
  19. Kowalska Marta
  20. Labudová Alexandra
  21. Miskiewicz Daria
  22. Pytel Mateusz
  23. Skrucha Patrycja
  24. Spadło Agata
  25. Spadło Natalia
  26. Świerczyńska Magdalena
  27. Tomczak Aleksandra
  28. Turek Sylwia
  29. Walkiewicz Klaudia
Wychowawca klasy - Anna Klamka/Monika Maciejczak
  • Błędzińska Aneta
  • Bzymek Kinga
  • Dudek Dominika
  • Jabłońska Róża
  • Piątek Patrycja
  • Sawicka Monika
  • Stępień Paulina
  • Wójcicka Magdalena
  • Garlińska Justyna
  • Grudniewski Patryk
  • Jakubowska Sara
  • Jedlińska Ilona
  • Kozieł Anna
  • Kozlovets Oleksandr
  • Kuczkowska Anna
  • Molenda Małgorzata
  • Nowak Agnieszka
  • Pocheć Monika
  • Rudzka Eliza
  • Sieniek Aleksandra
  • Stąporek Martyna

 

2013/2014

Wychowawca klasy - Beata Pomorska
  • Barszcz Malwina
  • Bernacka Marta
  • Celary Natalia
  • Celuch Gabriela
  • Cioroch Karolina
  • Giela Martyna
  • Kmieć Beata
  • Kopacz Klaudia
  • Kusiak Jagoda
  • Lipa Monika
  • Pękala Aleksandra
  • Sępioł Patrycja
  • Siwek Emilia
  • Stachera Justyna
  • Strycharska Marta
  • Surus Ola
  • Wójcik Aleksandra
Wychowawca klasy - Maria Polakowska
  • Derlatka Paulina
  • Głowacki Karol
  • Gołębska Katarzyna
  • Gwóźdź Paulina
  • Jałocha Konrad
  • Malesza Iwona
  • Marlica Katarzyna
  • Płusa Dominika
  • Seferynowicz Paweł
  • Szara Natalia
  • Tusińska Dorota
  • Ziółczyński radosław
  • Baka Aleksandra
  • Gołąb Krzysztof
  • Kalista Angelika
  • Kania Piotr
  • Kapuścik Dawid
  • Karcz Paylina
  • Kowalczyk Paulina
  • Kutera Daniel
  • Lech Małgorzata
  • Moczydłowski Jacek
  • Myszka Ewa
  • Pożoga Monika
  • Sala Ewelina
  • Sepioło Paulina
  • Tomczyk Dawid
  • Wiącek Kararzyna
  • Wrzesień Monika
Wychowawca klasy - Agnieszka Samsonowska
  • Bidzińska Roksana
  • Bolewski Mateusz
  • Cieśla Karolina
  • Gębura Sylwia
  • Głuszek Adam
  • Jabłońska Ewa
  • Jaros Jakub
  • Kumek Ilona
  • Kusiak Martyna
  • Nowak Patrycja
  • Ogonowska Paulina
  • Siegieda Agata
  • Walkiewicz Malwina
  • Wróbel Daniel
  • Jagieła Dominika
  • Kaczmarczyk Piotr
  • Łodej Justyna
  • Madejski Mateusz
  • Nowak Kinga
  • Nowakowska Iga
  • Pawełczyk Diana
  • Różycka Sylwia
  • Rymanowska Sylwia
  • Szary Daniel
  • Śliwa Magda
  • Zabawski Radosław
Wychowawca klasy - Gabriela Kochmańska
  • Bugaj Bartosz
  • Bzymek Patryk
  • Dwojak Mateusz
  • Jop Hubert
  • Kosiarska Magdalena
  • Krajewski Michał
  • Kucharczyk Albert
  • Kuracińska Katarzyna
  • Kwiatek Radosław
  • Kwiatkowska Magdalena
  • Lipiec Sebastian
  • Łabęcki Jakub
  • Łojek Adam
  • Makowska Anna
  • Mazur Jakub
  • Pocheć Katarzyna
  • Pożoga Anna
  • Prostak Michał
  • Ptasińska Monika
  • Reczko Joanna
  • Sawicka Anna
  • Sikora Magdalena
  • Strycharski Mateusz
  • Swaciak Martyna
  • Więcek Dawid
  • Wójcik Ddawid
  • Ziewiec Krystian

 

2012/2013

Wychowawca klasy - Małgorzta Grześkowiak
  • Bęben Luiza
  • Czajka Anna
  • Czekaj Alina
  • Czernik Justyna
  • Głowacka Aneta
  • Klepacz Anna
  • Kosztowniak Patryk
  • Głowacka Joanna
  • Kuchnicka Agata
  • Kusiak Paweł
  • Kwiecień Mateusz
  • Lech Katarzyna
  • Łojek Paulina
  • Malesza Maryla
  • Napora Ilona
  • Ożdżyński Tomasz
  • Pożoga Rafał
  • Prokop Aleksandra
  • Ryś Aleksandra
  • Ryś Ksenia
  • Sikorski Daniel
  • Stępień Kamil
  • Wiatr Damian
  • Zając Piotr
  • Zapała Diana
  • Zapała Joanna
  • Zbrożyna Mariusz
Wychowawca klasy - Małgorzta Major
  • Baran Aneta
  • Ciepielewska Agata
  • Cioroch Paulina
  • Dorosz Justyna
  • Grudzień Patrycja
  • Kończak Marcin
  • Kosowska Angelika
  • Kwiecień Dorota
  • Lis Paulina
  • Orczyk Irmina
  • Piątek Katarzyna
  • Pożoga Kacper
  • Słomiński Bartosz
  • Wyrzykowski Łukasz
  • Borowiec Łukasz
  • Choroś Karolina
  • Jasztal Paulina
  • Kosmala Ewelina
  • Marcula Kamil
  • Nowak Izabela
  • Rafalski Marcin
  • Styczyńska Milena
  • Styczyńska Żaneta
  • Świstak Karol
  • Życińska Diana
Wychowawca klasy - Elżbieta Bernat
  • Banaczek Paulina
  • Borek Łukasz
  • Borowiec Iwona
  • Chmiel Dorota
  • Jakima Adrian
  • Kłos Iwona
  • Kosmala Ilona
  • Kowalczyk Karolina
  • Krzemiński Michał
  • Krzemiński piotr
  • Martyna Katarzyna
  • Niewiadomska Monika
  • Radowiecki Kamil
  • Różycka Milena
  • Sikora Aleksadra
  • Stanecki Paweł
  • Sternal Rafał
  • Sułecki Tomasz
  • Szumilewicz Hubert
  • Szymański Jan
  • Uramowski Tibor
  • Wojteczek Patrycja
  • Zaklika Izabela
Wychowawca klasy - Agata Musiałowska
  • Antonik Małgorzta
  • Dudek Ernest
  • Gajownik Monika
  • Janus Wojciech
  • Jóźwik Malgorzta
  • Kozioł Paulina
  • Kucmin Paulina
  • Marczak Marta
  • Myszka Marcin
  • Paluch Dawid
  • Słyk Paulina
  • Wojtasik Klaudia
  • Ziółczyńska Iwona
  • Borkowska Katarzyna
  • Dudzic Milena
  • Gołębska Jagoda
  • Lasota Monika
  • Ołubiec Karol
  • Ślusarczyk Agata
  • Ziomek Tomasz

 

2011/2012

Wychowawca klasy - Monika Nagłowska
  • Cieślik Mateusz
  • Kalista Kamil
  • Kosiarski Dawid
  • Nietrzpiel Grzegorz
  • Ołota Izabela
  • Przygoda Ilona
  • Rachtan Katarzyna
  • Rokita Weronika
  • Stanecki Konrad
  • Wanat Luiza
  • Wróblewski Damian
  • Wypych Angelika
  • Czeczotka Daria
  • Jankowicz Anna
  • Jaskowiak Wojciech
  • Mogielnicki Dawid
  • Mocoń Justyna
  • Oborzyńska Dagmara
  • Różalska weronika
  • Spadło Mateusz
  • Stasiak Konrad
  • Turek Aleksandra
  • Wolski Adrian
  • Wziątek Anna
Wychowawca klasy - Dariusz Kucharczyk
  • Bębenek Anna
  • Bryła Damian
  • Drożdżał Karolina
  • Gałka Anna
  • Garbacz Eliza
  • Głowacka Małgorzata
  • Goszczyński Damian
  • Janiec Mariusz
  • Jankowicz Irmina
  • Jaros Edyta
  • Jurek Karolina
  • Klepacz Joanna
  • Krzywicka Zofia
  • Kusiak Justyna
  • Latała Ewelina
  • Lesiak Patrycja
  • Łygan Natalia
  • Majecka Renata
  • Michta Małgorzata
  • Minda Iwona
  • Moczydłowski Krzysztof
  • Molenda Monika
  • Nowak Karina
  • Pożoga Karolina
  • Ratajek Malgorzata
  • Rymarska Samanta
  • Sałata Anna
  • Sasak Marta
  • Sojka Malwina
  • Ślusarska Malwina
  • Świostek Mateusz
  • Walczak Monika
  • Wójcik Milena
  • Zuba Kinga
Wychowawca klasy - Iwona Misztal
  • Bielecka Marta
  • Chojnacka Anna
  • Ciemięga Beata
  • Derlatka Sylwia
  • Domańska Olga
  • Fałek Monika
  • Harabin Katarzyna
  • Jagieła Ewa
  • Jeziorska Justyna
  • Kiełek Monika
  • Kozieł Konrad
  • Kozieł Magdalena
  • Kubiak Wioleta
  • Łuczkiewicz Kaja
  • Matysek Monika
  • Mazur Iwona
  • Pająk Klaudia
  • Płatek Agnieszka
  • Prokop Milena
  • Rymarska Beata
  • Sikora Bożena
  • Strycharska Karolina
  • Tokarska Anna
  • Wzorek Paulina
Wychowawca klasy - Anna Sadaj - Łaszewicz
  • Adamczyk Justyna
  • Biernacka Paulina
  • Brzostowska Joanna
  • Grudzień Dominika
  • Grzegorska Iwona
  • Herman Damian
  • Klepacz Ewa
  • Kos Hanna
  • Kos Paweł
  • Kosterna Zbigniew
  • Kowalczyk Justyna
  • Krakowiak Paulina
  • Krasiński Piotr
  • Malesza Edyta
  • Małecka Anna
  • Molenda Iwona
  • Nobis Diana
  • Oświeciński Adrian
  • Prauze Patrycja
  • Prostak Monika
  • Rejkowicz  Kamila
  • Serwicki Patryk
  • Sobulski Igor
  • Tomkowski Michał
  • Wójcik Jarosław
  • Żak Katarzyna
Wychowawca klasy - Renata Olszewska
  • Bolemba Bartosz
  • Cieśla Ewa
  • Ciepielewski Adam
  • Dudzic Monika
  • Kończak Paweł
  • Kudelska Agata
  • Makowski Kamil
  • Maciąg Sebastian
  • Zieja Maciej
  • Linek Damian
  • Jeziorski Łukasz
  • Sępioł Izabela
  • Banasik Paulina
  • Kępa Mateusz
  • Kępa Michał
  • Lenard Bernard
  • Łabęcka Sylwia
  • Maciąg Karolina
  • Najman Kamil
  • Pastuszka Magdalena
  • Piotrowska Marta
  • Wziątek Monika

 

2010/2011

Wychowawca klasy - Anna Kwiatkowska
  • Cieciora Daniel
  • Jędrzejczyk Wioleta
  • Jóźwik Martyna
  • Karpeta Aleksandra
  • Kita Adelina
  • Kozieł Patrycja
  • Latała Sylwia
  • Mazur Monika
  •  Pacek Iwona
  • Pożoga Sylwia
  • Rutkowski Michał
  • Stachowicz Sylwia
  • Stępień Katarzyna
  • Szymczak Damian
  • Wołoch Katarzyna
  • Wydrzycka Paulina
  • Zieliński Maciej
  • Bidzińska Teresa
  • Borowiec Bartosz
  • Cieciora Sebastian
  • Cieśla Edyta
  • Gębura Sylwia
  • Kaczor Konrad
  • Kwiecień Artur
  • Lewandowski Kamil
  • Szwugier Agata
  • Szwugier Ewa
  • Świostek Łukasz
  • Wrona Damian
  • Wrona Dominika
  • Wyrzykowski Marcin
Wychowawca klasy - Monika Maciejczak
  • Adamczyk Joanna
  • Biurkowska Anna
  • Funikowska Monika
  • Furmanek Sławomi
  • Gębura Angelika
  • Gocel Katarzyna
  • Jóźwicka Sylwia
  • Kaczmarska Klaudia
  • Kapuścik Piotr
  • Kopciał Iwona
  • Kos Michał
  • Kosinska Aleksandra
  • Kozieł Piotr
  • Krasińska Katarzyna
  • Kuchnicka Angelika
  • Loranty Izabela
  • Łodej Martyna
  • Matysek Diana
  • Niewczas Małgorzata
  • Potrzeszcz Marlena
  • Rogala Marzena
  • Romanowska Marlena
  • Sadorska Patrycja
  • Smyła Rafał
  • Sułek Bartosz
  • Szablicki Krzysztof
  • Szary Martyna
  • Tokarski Paweł
  • Tomczyk Adrian
  • Zaczek Paulina
  • Zawor Anna
  • Zielińska Magdalena
Wychowawca klasy - Agnieszka Sadowska
  • Celuch Patrycja
  • Dąbrowska Magdalena
  • Gazarkiewicz Wojciech
  • Iwaniuk Bartosz
  • Jabłońska Jolanta
  • Kalista Anna
  • Kiełek Diana
  • Kiełek Elżbieta
  • Kierzkowska Katarzyna
  • Kosmala Justyna
  • Kosterna Roksana
  • Kostrzewa Kamil
  • Kowalczyk Emil
  • Maj Karolina
  • Matyśkiewicz Diana
  • Minda Dagmara
  • Myszka Agnieszka
  • Myszka Karolina
  • Oko Sylwia
  • Olesińska Agnieszka
  • Olesińska Anna
  • Rożek Paweł
  • Sepioło Nina
  • Sikora Eliza
  • Sitkiewicz Magdalena
  • Skiba Emilia
  • Sokół Anna
  • Szcześniak Anna
  • Ślusarczyk Ewelina
  • Traczyk Kamil
  • Turek Agnieszka
  • Wiśniewski Marcin
Wychowawca klasy - Zofia Adamczyk
  • Bajor Anna
  • Bęben Anna
  • Błędziński Michał
  • Cieluch Sylwia
  • Czaja Paulina
  • Czernikiewicz Dorota
  • Dekiel Martyna
  • Fałek Piotr
  • Głuszek Katarzyna
  • Górski Paweł
  • Gralec Patryk
  • Gryz Bartosz
  • Grzegorska Anita
  • Kerner Angelika
  • Kozieł Joanna
  • Krysinska Agnieszka
  • Kusiak Marlena
  • Lutowicz Agata
  • Maciejczak Agata
  • Mazur Małgorzata
  • Mazurkiewicz Izabela
  • Merdalska Karolina
  • Mizerska Karolina
  • Nagłowska Martyna
  • Niedzielska Anna
  • Szmalec Urszula
  • Szumielewicz Ilona
  • Szymczyk Urszula
  • Tobiś Klaudia
  • Woźniak Agata
  • Wrona Michał
  • Zuchowska Agnieszka
  • Życińska Aldona
Wychowawca klasy - Agnieszka Urbańczyk
  • Bednarczyk Karol
  • Borowiecki Michał
  • Czubak Beata
  • Hanke Jenifer
  • Ilczuk Diana
  • Jasztal Urszula
  • Kalista Diana
  • Kania Klaudia
  • Kozłowski Karol
  • Kulik Magdalena
  • Kwiatkowski Maciej
  • Libuda Paulina
  • Łodej Anita
  • Majewska Martyna
  • Molenda Sylwia
  • Niedziela Michał
  • Niewczas Przemysław
  • Olesińska Klaudia
  • Orczyk Justyna
  • Orzeł Joanna
  • Pater Łukasz
  • Piwarski Łukasz
  • Podwiak Kaja
  • Pomorska Paulina
  • Pońska Małgorzata
  • Prauze Paulina
  • Soczewiński Kamil
  • Sokół Weronika
  • Staś Agnieszka
  • Woskowicz Magdalena
  • Wrona Katarzyna
  • Zarychta Paulina

 

2009/2010

Wychowawca klasy - Tomasz Szczygieł
  • Dorosz Katarzyna
  • Furzyńska Katarzyna
  • Guzak Artur
  • Jagieło Kamil
  • Klepacz Ewelina
  • Klepacz Jacek
  • Kot Piotr
  • Krawczyk Kamil
  • Mazur Justyna
  • Nikodym Katarzyna
  • Rutkowska Ewa
  • Pocheć Damian
  • Rogala Katarzyna
  • Stąporek Joanna
  • Sułek Marta
  • Bębas Iga
  • Drabik Przemysław
  • Furmanek Sylwia
  • Głowacki Arkadiusz
  • Kępa Anna
  • Kosterna Milena
  • Kosztowniak Żaneta
  • Krakowiak Damian
  • Krzeszowska Ilona
  • Maciąg Marta
  • Molenda Sylwia
  • Stanecki Emil
  • Tusiński Mateusz
  • Zdyb Grzegorz
  • Żurowski Piotr
Wychowawca klasy - Renata Rychlik
  • Cząstka Aneta
  • Czyżewska Anna
  • Derlatka Krzysztof
  • Dzik Małgorzata
  • Goleniewska Magdalena
  • Kasprzak Dagmara
  • Kobierecki Karol
  • Kowalska Agnieszka
  • Kucharska Ewelina
  • Kulik Grzegorz
  • Łachowska Anna
  • Marzec Damian
  • Minda Izabela
  • Minda Milena
  • Niewczas Izabela
  • Ożdżyńska Ewa
  • Pietrzyk Emil
  • Przygoda Aleksandra
  • Pytel Karol
  • Rożek Monika
  • Sadło Sylwia
  • Sawicka Agnieszka
  • Seweryn Anna
  • Seweryn Sylwia
  • Smolarek Sylwia
  • Sobczyk Paula
  • Tarzanowska Magdalena
  • Tuzimek Karolina
  • Wilczyńska Wioleta
  • Woźniak Anna
  • Woźniak Paulina
  • Wodecka Justyna
  • Wróblewski Bartosz
  • Zbrożyna Luiza
Wychowawca klasy - Aneta Matejczuk
  • Adamczyk Anna
  • Bębas Piotr
  • Bidziński Adrian
  • Bulska Wioleta
  • Cierpisz Milena
  • Gębura Paulina
  • Głuszek Milena
  • Grudniewski Konrad
  • Gryz Izabela
  • Gwóźdź Piotr
  • Jankowicz Karolina
  • Janus Grzegorz
  • Kapuścik Karolina
  • Kochmański Krzysztof
  • Kowalski Konrad
  • Król Magdalena
  • Ladyca Emilia
  • Lipiec Katarzyna
  • Łodej Dagmara
  • Łuczkiewicz Sławomir
  • Marcula Magdalena
  • Nikodym Karolina
  • Nowak Paweł
  • Olszewska Izabela
  • Pałasz Agnieszka
  • Panna Jakub
  • Prokop Beata
  • Śniegucka Katarzyna
  • Wesołowska Agnieszka
  • Wieczorkiewicz Ewa
  • Wiedro Krystian
  • Wojtasik Mateusz
  • Zapała Karolina
  • Zieja Justyna
Wychowawca klasy - Anna Pastuszka
  • Barański Damian
  • Bilska Monika
  • Bryła Dominika
  • Cieślik Mateusz
  • Czechowski Piotr
  • Czerwińska Magdalena
  • Czyż Daniel
  • Dworski Rafał
  • Falecka Paulina
  • Gorajski Grzegorz
  • Kalista Karolina
  • Kurek Weronika
  • Kotulska Jowita
  • Mazur Sebastian
  • Miernikiewicz Magdalena
  • Mundzik Dominik
  • Murzyn Joanna
  • Nowak Karolina
  • Nyk Magdalena
  • Olesińska Monika
  • Orczyk Ewelina
  • Pater Milena
  • Prokop Adraianna
  • Puchała Monika
  • Roguska Kinga
  • Rokita Łukasz
  • Sikora Monika
  • Skowrońska Karolina
  • Sławek Karolina
  • Sobczak Natalia
  • Stompór Wioleta
  • Styczyńska Irmina
  • Zawłocka Katarzyna
Wychowawca klasy - Barbara Dębska
  • Arczewski Daniel
  • Boczula Daniel
  • Budzińska Ewelina
  • Chmiel Angelika
  • Fałek Magdalena
  • Gębura Karolina
  • Gołąb Katarzyna
  • Grajcar Emilian
  • Jabłoński Marcin
  • Jakima Żaneta
  • Jasztal Paweł
  • Kowalczyk Anna
  • Mierzejewska Marta
  • Olechwir Hubert
  • Orczykowska Justyna
  • Perchel Karolina
  • Plichta Angelika
  • Pocheć Anna
  • Pokrzywka Ewelina
  • Rusin Sylwia
  • Serwicka Kamila
  • Sobczyk Anna
  • Stachera Justyna
  • Stefańska Dajana
  • Surdy Sylwia
  • Szmalec Irmina
  • Szymańska Kinga
  • Wietacha Izabela
  • Żabczyńska Jolanta

 

2008/2009

Wychowawca klasy - Krzysztof Stachurski
  • Baran Przemysław
  • Gębura Kamila
  • Głowacki Łukasz
  • Kaczmarczyk Mateusz
  • Kalista Karolina
  • Krakowiak Lucyna
  • Książkiewicz Milena
  • Kwiecień Diana
  • Marczak Paweł
  • Markowska Jolanta
  • Nowak Diana
  • Popis Eliza
  • Puton Marlena
  • Samiec Iwona
  • Sar Anna
  • Sokół Anna
  • Strzelecka Milena
  • Swacha Angelika
  • Więcław Dagmara
  • Zawłocka Sylwia
  • Bidziński Krystian
  • Borowiec Grzegorz
  • Budzyń Konrad
  • Czernik Emilia
  • Gałuszkiewicz Iwona
  • Maj Milena
  • Mazur Bartosz
  • Pocheć Marlena
  • Pytel Grzegorz
  • Rokita Macie
  • Rokita Michał
Wychowawca klasy - Ewa Góźdź
  • Bernaciak Arleta
  • Białek Jacek
  • Cieślik Magdalena
  • Fałek Damian
  • Gała Izabela
  • Głowacka Kamila
  • Kaczmarska Julia
  • Szkoda Anita
  • Kilarska Alicja
  • Kopyś Marcin
  • Kornecka Aneta
  • Krasińska Monika
  • Latała Mateusz
  • Linek Małgorzata
  • Łachowska Milena
  • Marlica Ewa
  • Minda Patrycja
  • Mordon Aleksandra
  • Nowak Magdalena
  • Rożek Karolina
  • Rutkowska Kamila
  • Rybicka Anna
  • Orczyk Milena
  • Prostak Sylwia
  • Rokita Magdalena
  • Sacha Marlena
  • Stąpor Aleksandra
  • Sułek Mariusz
  • Szumielewicz Ewa
  • Tokarski Damian
  • Wasiak Iwona
  • Wosik Karolina
  • Świercz Kinga
  • Wrona Sylwia
  • Zielonka Irmina
Wychowawca klasy - Beata Pomorska
  • Bidzińska Joanna
  • Błędziński Damian
  • Czaja Sylwia
  • Czuwara Diana
  • Derlatka Marlena
  • Góźdź Celina
  • Grajewska Patrycja
  • Klepacz Andrzej
  • Kozieł Konrad
  • Kozieł Paweł
  • Kudelska Barbara
  • Latała Klaudia
  • Malesza Katarzyna
  • Migus Tomasz
  • Niewczas Joanna
  • Obrębska Katarzyna
  • Orczyk Agnieszka
  • Pawlik Kinga
  • Prokop Mariusz
  • Rzońca Błażej
  • Sepioło Emilia
  • Sokołowska Anna
  • Śmigielska Anna
  • Szczepańska Monika
  • Wiecha Kacper
  • Wojtasik Marcelina
  • Wypych Paulina
  • Zglińska Dorota
  • Żurawska Aleksandra
Wychowawca klasy - Aneta Bykowska
  • Adamczyk Anna
  • Bernaciak Karol
  • Bilska Paulina
  • Flakiewicz Kinga
  • Jabłonka Michał
  • Kalista Piotr
  • Kita Karolina
  • Klepacz Anna
  • Król Monika
  • Kutera Sylwia
  • Kwapisz Karolina
  • Loranty Kamil
  • Mokrzański Kamil
  • Niekłoń Katarzyna
  • Nowak Sylwia
  • Okoń Ewa
  • Perchel Iwona
  • Połowniak Tomasz
  • Rębowska Izabela
  • Ryś Justyna
  • Szcześniak Piotr
  • Tokarska Magdalena
  • Winiarczyk Roksana
  • Wrona Agnieszka
  • Wrona Magdalena
  • Zięba Iwona
Wychowawca klasy - Tomasz Serek
  • Baran Szymon
  • Bednarczyk Diana
  • Francuz Sebastian
  • Gałuszkiewicz Katarzyna
  • Głowacka Justyna
  • Krasiński Grzegorz
  • Majcher Magdalena
  • Oświeciński Mateusz
  • Piętak Agnieszka
  • Płatek Marek
  • Pokrzywka Marlena
  • Safader Justyna
  • Serwicka Sylwia
  • Tobiś Ilona
  • Ubysz Magdalena
  • Ulińska Teresa
  • Urbańska Magdalena
  • Woźniak Grzegorz
  • Zapała Katarzyna
  • Żmijewska Jolanta

 

2007/2008 

Wychowawca klasy - Anna Sławek
  • Bonio Mariola
  • Fałek Paweł
  • Głowacka Diana
  • Kaleciński Radosław
  • Kubiak Justyna
  • Libera Edyta
  • Malczyk Monika
  • Marcisz Paulina
  • Opozda Karolina
  • Pożoga Marzena
  • Prokop Malwina
  • Sadorski Paweł
  • Siwiec Żaneta
  • Wójcik Wioleta
  • Woskowicz Natalia
  • Zabczyńska Agnieszka
  • Boroń Karolina
  • Cieślik Wioleta
  • Gębura Sylwia
  • Gębusia Grzegorz
  • Gulba Grzegorz
  • Januk Magdalena
  • Ladyca Aneta
  • Niewczas Marcin
  • Olesińska Izabela
  • Perchel Anna
  • Religa Aleksander
  • Romańska Ewelina
  • Sala Magdalena
Wychowawca klasy - Hanna Jasek
  • Basiak Monika
  • Bernaciak Ewa
  • Białek Matusz
  • Cetnatrowicz Ilona
  • Cichoński Tomasz
  • Głowacka Edyta
  • Gryz Karolina
  • Jagieła Marta
  • Kaczmarzyk Agnieszka
  • Kita Ewelina
  • Kosin Paweł
  • Kowalska Paula
  • Kozieł Katarzyna
  • Lipiec Monika
  • Marlica Ilona
  • Olszewska Beata
  • Pałys Julita
  • Piątek Kamil
  • Pocheć Jarosław
  • Pomorski Łukasz
  • Poniewierski Adam
  • Racka Edyta
  • Sala Kamila
  • Sawicka – Wrońska Lidia
  • Sawicki Paweł
  • Spadło Monika
  • Walczak Radosław
  • Woskowicz Michał
  • Wójcik Agata
  • Wójcik Sylwia
  • Wrona Sebastian
  • Zaczkiewicz Diana
  • Zięba Anna
Wychowawca klasy - Elżbieta Bernat
  • Ciepielewski Adrian
  • Ciepielewski Grzegorz
  • Derlatka Karolina
  • Durlik Ilona
  • Gos Edyta
  • Guzera Marzena
  • Maciejczak Sylwia
  • Mazur Monika
  • Ponikowska Anita
  • Prostak Sandra
  • Sepioł Beata
  • Szlachowski Konrad
  • Wojteczek Małgorzata
  • Woźniak Weronika
  • Wójcik Kinga
  • Bidzińska Iwona
  • Borkowska Karolina
  • Choroś Kinga
  • Czwartos Aneta
  • Kwiecień Justyna
  • Lech Anna
  • Maciąg Diana
  • Matyśkiewicz Katarzyna
  • Matyśkiewicz Sylwia
  • Nowak Damian
  • Pocheć Magdalena
  • Pożoga Izabela
  • Stachera Milena
  • Szmalec Adrian
  • Szmalec Krystian
  • Wiecha Anna
  • Wojton Damian
  • Wypych Emilia
  • Zapała Eliza
Wychowawca klasy - Lidia Ludwig
  • Brąs Izabela
  • Czajka Nina
  • Guzera Ewelina
  • Gwóźdź Katarzyna
  • Jeziorska Paulina
  • Kotuliński Łukasz
  • Kozieł Joanna
  • Łyda Ewelina
  • Maciąg Angelika
  • Majchrzyk Katarzyna
  • Mameła Sebastian
  • Mordoń Agnieszka
  • Nowak Aleksandra
  • Nowak Michał
  • Płusa Karolina
  • Przybyszewska Justyna
  • Ryciak Rafał
  • Sajecka Anna
  • Sierak Sylwia
  • Szymańska Katarzyna
  • Ślufarska Agnieszka
  • Turek Agnieszka
  • Turonek Magdalena
  • Wietacha Beata
Wychowawca klasy - Gabriela Kochmańska
  • Banasik Ilona
  • Ceglarska Justyna
  • Dudzic Sylwia
  • Dziewięcka Marlena
  • Fąfara Dominik
  • Korona Dariusz
  • Kowalik Emilia
  • Kurek Beata
  • Kwarciak Agata
  • Lipa Paweł
  • Łyżwa Mateusz
  • Mazur Katarzyna
  • Molenda Izabela
  • Motyl Kamil
  • Pakuła Ewa
  • Pożoga Justyna
  • Roman Katarzyna
  • Różalski Jacek
  • Rycombel Ewelina
  • Ślązak Katarzyna
  • Wrona Ewelina
  • Wysocka Bożena
  • Zarębska Dorota

 

2006/2007 

Wychowawca klasy - Dorota Okraska
  • Bidzińska Martyna
  • Dobreńko Piotr
  • Jagiełło Adriana
  • Jamroży Ewelina
  • Jankowicz Dorota
  • Kania Monika
  • Karwacka Magdalena
  • Klamczyński Kami
  • Kosterna Przemysław
  • Kulińska Ewa
  • Linek Izabela
  • Łebek Mariusz
  • Maniak Katarzyna
  • Matyka Łukasz
  • Mazur Maciej
  • Miśkiewicz Dariusz
  • Murzyn Monika
  • Orczyk Łukasz
  • Rachtan Radosław
  • Rębowski Przemysław
  • Sobkowicz Anna
  • Basa Magdalena
  • Bracik Anna
  • Działak Martyna
  • Grzelka Ilona
  • Gulba Milena
  • Jasztal Ilona
  • Kasperkiewicz Kinga
  • Kępa Aleksandra
  • Kruk Marta
  • Miśkiewicz Magdalena
  • Pająk Kinga
  • Ptasińska Żaneta
  • Strzelecka Paulina
  • Świstak Anna
  • Wielonkiewicz Sylwia
Wychowawca klasy - Maria Polakowska
  • Abramczyk Dariusz
  • Chojnacki Grzegorz
  • Cieślik Ewelina
  • Czeska Małgorzata
  • Czuwara Izabela
  • Deroń Izabela
  • Dwojewska Justyna
  • Farafoszyn Patryk
  • Gębura Monika
  • Głowacka Sandra
  • Kaczmarski Piotr
  • Kępa Oskar
  • Klepacz Agnieszka
  • Klepacz Katarzyna
  • Kubik Izabela
  • Kuchniak Ewelina
  • Lepiarz Anna
  • Loranty Anna
  • Łodej Angelika
  • Łyczak Agnieszka
  • Mazur Justyna
  • Moniewska Diana
  • Paprot Sylwia
  • Puchała Milena
  • Racka Monika
  • Rok Ewelina
  • Różycka Agata
  • Sieczka Katarzyna
  • Sokołowska Anna
  • Stawiarski Adrian
  • Stępień Piotr
  • Styczyńska Marta
  • Sylwanowska Beata
  • Szczepańczyk Marzena
  • Szymańska Dominika
  • Wójcik Magdalena
Wychowawca klasy - Małgorzata Major
  • Bodera Marzena
  • Boroń Edyta
  • Cieśla Katarzyna
  • Gałek Katarzyna
  • Jankowska Agnieszka
  • Kaczmarczyk Mariusz
  • Kończak Paweł
  • Kwiecień Marcin
  • Lewczyk Katarzyna
  • Mamcarz Karolina
  • Nowak Diana
  • Pałasz Aleksandra
  • Puchała Małgorzata
  • Rożniatowski Michał
  • Tomiło Dorota
  • Wolińska Paulina
  • Bednarczyk Monika
  • Cielecka Agnieszka
  • Głowacka Małgorzata
  • Maciąg Agata
  • Mrozowska Paulina
  • Nowakowska Justyna
  • Sikorski Piotr
  • Sołsa Katarzyna
  • Stefańska Monika
  • Szwugier Beata
  • Wiącek Emilia
  • Żelazowska Sylwia
Wychowawca klasy - Monika Maciejczak
  • Arczewski Kamil
  • Barwin Sylwester
  • Bryła Iwona
  • Ćwieluch Agnieszka
  • Działak Urszula
  • Gralec Arkadiusz
  • Gralec Wioleta
  • Gronostaj Karolina
  • Grzelka Artur
  • Jeziorska Edyta
  • Jop Marlena
  • Krasiński Paweł
  • Latała Damian
  • Lipa Justyna
  • Łodej Dawid
  • Łucka Izolda
  • Michalczak Aneta
  • Migus Katarzyna
  • Nowak Aneta
  • Orczyk Ewelina
  • Pacek Kamila
  • Pacek Marek
  • Pater Aleksandra
  • Puszczewicz Paula
  • Rusin Justyna
  • Rusin Rafał
  • Rubicka Aleksandra
  • Witkowski Konrad
  • Zając Daniel
  • Zając Marta
  • Ziemnicka Renata

 

2005/2006 

Wychowawca klasy - Jerzy Kolanowski
  • Adamczyk Marcin
  • Czarnecki Szczepan
  • Fedor Marlena
  • Figiel Małgorzata
  • Jaśkiewicz Kamil
  • Kłos Norbert
  • Kocjan Michał
  • Kubika Aleksandra
  • Komenda Mariola
  • Kwiecień Anna
  • Mazur Mateusz
  • Michalczak Sylwia
  • Molenda Monika
  • Pastuszka Ewelina
  • Piasek Piotr
  • Pomorska Elżbieta
  • Przygoda Magdalena
  • Puchała Anna
  • Pytel Ewelina
  • Romiński Filip
  • Stępień Karol
  • Szwugier Krzysztof
  • Piwowarczyk Iwona
  • Wiktorowska Beata
  • Wilczyńska Monika
  • Zaczek Krystian
  • Zapała Michał
  • Ziomek Monika
Wychowawca klasy - Maria Antonik
  • Bogucka Milena
  • Duda Michał
  • Dudek Kornel
  • Dudek Sylwia
  • Gizan Konrad
  • Gwardyś Ewelina
  • Jankowicz Olga
  • Jasztal Ewelina
  • Kapuścik Małgorzata
  • Kopyś Monika
  • Kotowska Małgorzata
  • Kozieł Łukasz
  • Kusiak Ewelina
  • Kusiak Paulina
  • Kwiecień Marta
  • Kwiecień Rafał
  • Lasek Piotr
  • Lewandowski Przemysław
  • Mucha Sławomir
  • Pastuszka Nina
  • Rokita Agnieszka
  • Skowron Agata
  • Sobieraj Rafał
  • Strojnowska Paulina
  • Szymańska Justyna
  • Ślawska Sylwia
  • Śliwa Jolanta
  • Turbiarz Ilona
  • Wroński Damian
  • Zasadni Marlena
  • Zięba Katarzyna
  • Zuba Dominika
  • Duchlińska Elżbieta
Wychowawca klasy - Irena Kołomańska
  • Chojnacka Katarzyna
  • Dziuba Katarzyna
  • Gajdzińska Monika
  • Gwardyś Ewa
  • Hamera Anna
  • Hamera Natalia
  • Janikowska Katarzyna
  • Jasztal Katarzyna
  • Kalista Ewelina
  • Kowalczyk Monika
  • Kowalska Sylwia
  • Lucińska Magdalena
  • Markowicz Wioleta
  • Mazur Aleksandra
  • Pastuszko Emilia
  • Pocheć Iwona
  • Puchała Sylwia
  • Saramak Bożena
  • Segieta Anna
  • Sepioło Karolina
  • Siebyła Ilona
  • Sikora Katarzyna
  • Sikora Monika
  • Woźniak Maria
  • Spadło Ewelina
  • Sikorska Izabela
  • Wójcik Marlena
  • Wypych Judyta
  • Ząbek Magdalena
  • Ziemnicka Iwona
Wychowawca klasy - Zofia Adamczyk
  • Baran Rafał
  • Borowiecki Michał
  • Bracik Ewelina
  • Dróżdż Elżbieta
  • Gębka Kamil
  • Gębura Karolina
  • Grzelka Emil
  • Jabczyk Justyna
  • Kępa Anna
  • Klamczyńska Ewelina
  • Kosiarska Barbara
  • Król Janusz
  • Kudła Sławomir
  • Wiecha Magdalena
  • Latała Marlena
  • Lesisz Grzegorz
  • Maj Tomasz
  • Mazurkiewicz Tomasz
  • Orczyk Małgorzata
  • Perchel Damian
  • Pocheć Mariusz
  • Pożoga Agnieszka
  • Prostak Przemysław
  • Puchała Monika
  • Różycka Monika
  • Sala Renata
  • Sikora Katarzyna
  • Sikora Przemysław
  • Stodulska Paulina
  • Turek Teresa
  • Wiecha Katarzyna
  • Wójcik Karolina
  • Wypych Anna
Wychowawca klasy - Agnieszka Sadowska
  • Binkowska Iwona
  • Bujak Malwina
  • Cieślik Damian
  • Cieślik Emil
  • Domańska Małgorzata
  • Gałka Wioleta
  • Gos Anna
  • Grudzień Katarzyna
  • Jgnacak Joanna
  • Janiec Tomasz
  • Kępa Marek
  • Koszarski Paweł
  • Krajewska Anna
  • Krasińska Anna
  • Kusiak Katarzyna
  • Maciąg Agnieszka
  • Michalska Anna
  • Miękina Ewelina
  • Mrzygłód Milena
  • Niewczas Łukasz
  • Orczyk Justyna
  • Pękala Marlena
  • Pocheć Agnieszka
  • Pocheć Monika
  • Sala Dariusz
  • Sokołowski Tomasz
  • Sztankowska Agnieszka
  • Tomaszewski Marcin
  • Zębała Damian
  • Zieja Paweł
  • Zieja Piotr

 

 

TECHNIKUM UZUPEŁNIAJĄCE

2009/2010

Wychowawca klasy - Gabriela Kochmańska
  • Dąbrowski Paweł
  • Godzisz Anna
  • Guzera Milena
  • Haba Rafał
  • Jakubowski Adrian
  • Jarocha Wioletta
  • Sokołowska Magda
  • Szczepaniak Marcin
  • Stompór Damian
  • Turek Justyna
  • Banaczek Karolina
  • Głowacki Jarosław
  • Wiączek Małgorzata

 

 

Skip to content