Policealne studium/średnie studium

“Piękne rzeczy wypracować można
dzięki długiej i uciążliwej nauce”

Demokryt z Abdery

 

 

 

 

POLICEALNE STUDIUM EKONOMICZNE ZAOCZNE

2002/2003

Opiekun semestru - Dorota Okraska
  • Chmolewska Sylwia
  • Chmolowski Andrzej
  • Czeska Katarzyna
  • Garbacz Magdalena
  • Hebdzińska Daria
  • Kaczmarczyk Agnieszka
  • Kania Małgorzata
  • Kasperkiewicz Agnieszka
  • Kawecki Grzegorz
  • Kępińska Beata
  • Klepacz Marcin
  • Kosiarska Agnieszka
  • Kurpińska Joanna
  • Maj Adrianna
  • Mazur Beata
  • Mech Katarzyna
  • Mularska Olga
  • Rdzanek Renata
  • Sokół Beata
  • Więckowska Beata
  • Wójcik Sylwia
  • Wrona Monika
  • Wróblewska Ewa

2001/2002

Opiekun semestru - Irena Kołomańska
  • Baran Grzegorz
  • Budzeń Marcin
  • Dębski Rafał
  • Dymińska Gertuda
  • Haracewiat Dariusz
  • Janeczek Sebastian
  • Jankowicz Agnieszka
  • Jóźwik Dorota
  • Krzepkowski Ernest
  • Kujszczyk Agata
  • Lasek Wojciech
  • Latała Łukasz
  • Mastalerz Łukasz
  • Pomorska Beata
  • Salawa Karol
  • Samiec Marzena
  • Świderski Grzegorz
  • Zwoliński Artur

2000/2001

Opiekun semestru - Hanna Jasek
  • Barańska Agnieszka
  • Boroń Estera
  • Ciura Izabela
  • Jop Bartłomiej
  • Kasprowska Edyta
  • Kłyszewska Aneta
  • Kowalski Paweł
  • Kutera Paweł
  • Maszczyk Małgorzata
  • Mecger Bartosz
  • Mech Ireneusz
  • Moskal Edyta
  • Myszka Radosław
  • Szczykutowicz Małgorzata
  • Świtoń Iwona
  • Ząbecka Anna

1999/2000

Opiekun semestru - Maria Antonik
  • Adamus Artur
  • Chmiel Anna
  • Gołębski Mariusz
  • Grys Jolanta
  • Kusiak Nina
  • Jurek Agnieszka
  • Kozielewska Małgorzata
  • Kuc Anna
  • Kucharczyk Mateusz
  • Latała Arkadiusz
  • Madejski Mariusz
  • Marszałek Wiesław
  • Mazur Elżbieta
  • Nowocień Jacek
  • Płaski Piotr
  • Pyrc Krzysztof
  • Rzeczkowski Grzegorz
  • Saramak Krzysztof
  • Sepioło Kamila
  • Styk Paweł
  • Świercz Artur
  • Walczyk Marcin
  • Wasek Przemysław
  • Wojciechowski Sebastian
  • Wolańska Agnieszka
Opiekun semestru - Maria Polakowska
  • Bujnowski Konrad
  • Gębura Radosław
  • Gonciarz Krzysztof
  • Grzelka Marcin
  • Grzejszczyk Sylwester
  • Kosa Paweł
  • Krakowiak Justyna
  • Kublicka Patrycja
  • Kwiatek Zbigniew
  • Łata Małgorzata
  • Łebek Michał
  • Miszczyk Magdalena
  • Pastuszka Sylwester
  • Pocheć Renata
  • Rafalik Ewelina
  • Rafalik Monika
  • Szczerba Anna
  • Sadowski Piotr
  • Zwoliński Dariusz
  • Szumielewicz Piotr

1998/1999

Opiekun semestru - Krzysztof Stachurski
  • Adamczyk Agnieszka
  • Barszcz Alicja
  • Bęben Marzena
  • Bryk Sebastian
  • Dębska Edyta
  • Dobrucka Agnieszka
  • Domagała Rafał
  • Dróżdż Beata
  • Dziekan Małgorzata
  • Fiślak Łukasz
  • Grunt Tomasz
  • Haba Marcin
  • Kaczor Monika
  • Kupisz Dorota
  • Kupisz Marzena
  • Kurek Dominik
  • Kozieł Marzena
  • Lewińska Małgorzata
  • Molenda Agnieszka
  • Musiał Rafał
  • Operacz Joanna
  • Osowska Agnieszka
  • Piątek Anna
  • Pocheć Mariusz
  • Skiba Paweł
  • Stankiewicz Beata
  • Szwajnoch Anna
  • Szczęsny Robert
  • Wiączek Anna
  • Zaborek Rafał
  • Mroczkowski Leszek
Opiekun semestru - Maria Bartos
  • Buczyłowski Rafał
  • Cichocka Edyta
  • Dobrowolski Rafał
  • Dudek Agata
  • Dziewierz Dorota
  • Gałęziowski Marek
  • Głowacki Rafał
  • Kasperkiewicz Ireneusz
  • Kozłowska Agnieszka
  • Lipa Andrzej
  • Lis Marta
  • Lisowski Robert
  • Bujnowska Anna
  • Miernik Anna
  • Papierowski Rafał
  • Podbilska Justyna
  • Staniszewski Paweł
  • Szwajnoch Marcin
  • Tarzanowski Michał
  • Tuziemek Emil
  • Walkiewicz Aleksander
  • Wiącek Rafał
  • Wiśniewska Marta
  • Wójcik Renata

1995/1996

Opiekun semestru - Dorota Okraska
  • Adamczyk Beata
  • Burek Justyna
  • Cichoński Paweł
  • Choroś Agata
  • Domagała Monika
  • Gajzler Agnieszka
  • Gronostaj Hanna
  • Grudzień Marcin
  • Hamera Iwona
  • Kiełek Magdalena
  • Kwietniewska Monika
  • Łodej Jolanta
  • Mogielnicka Anita
  • Mazur Joanna
  • Nowakowska Iwona
  • Oziomek Artur
  • Ozoń Iwona
  • Pastuszka Joanna
  • Pawelec Beata
  • Piątek Monika
  • Piwarski Michał
  • Rojek Małgorzata
  • Rudzka Aldona
  • Saramak Jacek
  • Starosta Agnieszka
  • Szlapa Dagmara
  • Tamiołło Michał
  • Zarzycki Arkadiusz

 

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE

1996/1997

Opiekun semestru - Maria Antonik
  • Berger Henryk
  • Bigaj Piotr
  • Bodulski Krzysztof
  • Brudka Artur
  • Brzoza Ewelina
  • Czerwińska Kamila
  • Ćwik Magdalena
  • Deląg Arkadiusz
  • Derlatka Rafał
  • Gawroński Artur
  • Grzesik Magdalena
  • Grudzień Krzysztof
  • Ignacak Dariusz
  • Jeziorski Piotr
  • Kawalec Anna
  • Kowalik Katarzyna
  • Lasek Edyta
  • Matusik Jarosław
  • Mazan Katarzyna
  • Nowak Sławomir
  • Nowara Sławomir
  • Nowocień Joanna
  • Płaszczyński Krystian
  • Poznański Rafał
  • Sikorska Sylwia
  • Sitek Agnieszka
  • Skiba Michał
  • Skowron Michał
  • Słoka Iwona
  • Stępniewska Kamila
  • Tusińska Anna
  • Wojtachnio Maciej

1995/1996

Opiekun semestru - Hanna Jasek
  • Bernatowicz Edyta
  • Chamera Wioletta
  • Domańska Ewa
  • Dudkiewicz Monika
  • Dziemba Sebastian
  • Jakubowski Sylwester
  • Kanclerz Gabriela
  • Kandyba Mariusz
  • Kosno Jacek
  • Kowal Dariusz
  • Krakowiak Zofia
  • Kucharczyk Konrad
  • Lewkowicz Paweł
  • Łyżwiński Marcin
  • Majcher Marcin
  • Mączka Paweł
  • Oleksak Dorota
  • Pająk Czesław
  • Pawlik Paweł
  • Skowroński Dariusz
  • Sikora Marcin
  • Stachowicz Agnieszka
  • Stefański Michał
  • Trzos Roman
  • Woźniak Agnieszka
  • Zieja Andrzej
  • Ziewiec Iwona

1994/1995

Opiekun semestru - Maria Bartos
  • Adamczyk Rafał
  • Anduła Sebastian
  • Binkowska Monika
  • Cieślak Beata
  • Czarnocka Joanna
  • Dąbrowska Joanna
  • Dąbrowska Katarzyna
  • Filipowska Małgorzata
  • Głowacka Renata
  • Haba Magdalena
  • Kamiński Paweł
  • Kopyś Dorota
  • Kumor Agnieszka
  • Kwiatek Jarosław
  • Kwiatek Marzena
  • Latała Szymon
  • Maciąg Marzena
  • Mazur Andrzej
  • Pawelec Ewa
  • Pietrzyk Tomasz
  • Pocheć Agnieszka
  • Pociecha Paweł
  • Puchała Monika
  • Rychel Marzena
  • Stanecka Monika
  • Staniszewska Iwona
  • Stąporek Alina
  • Tomanek Renata
  • Twardowska Izabela
  • Walesic Rafał
  • Wójcik Monika
  • Ząbecki Marcin
  • Zychowicz Sylwia

1993/1994

Opiekun semestru - Dorota Okraska
  • Ambroży Monika
  • Radecka Monika
  • Błasińska Marlena
  • Bzinkowska Julita
  • Chrząszcz Agnieszka
  • Cichoń Anna
  • Cieślik Anita
  • Czajkowska Ewa
  • Domagała Irmina
  • Drożdż Edyta
  • Jałocha Aneta
  • Kaczmarska Katarzyna
  • Krzemińska Katarzyna
  • Lis Izabela
  • Matysek Beata
  • Mazurkiewicz Agnieszka
  • Musiał Agnieszka
  • Niedziela Elżbieta
  • Pałka Luiza
  • Piasek Iwona
  • Podgórska Małgorzata
  • Przygoda Marzena
  • Seweryn Marzena
  • Siedlak Magdalena
  • Sieniek Edyta
  • Łasisz Katarzyna
  • Szewczyk Małgorzata
  • Turek Agnieszka
  • Wiącek Renata
  • Wydrzycka Jolanta
  • Zawłocka Izabela
  • Ziewie Monika
  • Żłobecka Małgorzata

1992/1993

Opiekun semestru - Joanna Rymarczyk
  • Banasik Agnieszka
  • Bednarczyk Marcin
  • Bernacki Krzysztof
  • Ciok Irena
  • Fudala Bogumiła
  • Gwóźdź Kamilla
  • Gębura Wojciech
  • Kiełek Agnieszka
  • Kleśmicki Dariusz
  • Koczubiej Małgorzata
  • Kosiarska Katarzyna
  • Kosmala Łukasz
  • Kulińska Ilona
  • Kwiatek Jarosław
  • Kwiatkowska Anna
  • Maluga Urszula
  • Nobis Beata
  • Ochab Edyta
  • Paciorek Anna
  • Płusa Elżbieta
  • Rychel Marzena
  • Sadowska Agnieszka
  • Sokół Ewa
  • Sowa Marzena
  • Stachucy Renata
  • Sztekler Małgorzata
  • Szukiel Andrzej
  • Talar Artur
  • Tokarska Agnieszka
  • Zięba Lidia
  • Żelazna Monika
  • Włodarczyk Anna
  • Wykrota Nina

1987/1988

Opiekun semestru - Maria Polakowska
  • Adamczyk Dariusz
  • Bobkiewicz Bożena
  • Bzinkowska Dorota
  • Grzmil Anna
  • Góra Beata
  • Karwacka Katarzyna
  • Knafel Agata
  • Krupa Katarzyna
  • Jacek Jolanta
  • Maj Elżbieta
  • Majewska Anita
  • Makuła Iwona
  • Operacz Iwona
  • Parobiec Iwona
  • Sobczyk Ewa
  • Staszałek Magdalena
  • Stronk Dorota
  • Szast Elżbieta
  • Ślęczka Małgorzata
  • Śliwa Irena
  • Śliwa Maria
  • Śliwińska Jolanta
  • Tomiło Katarzyna
  • Warszawa Elżbieta
  • Wiśnios Joanna
  • Wójtowicz Ewa
  • Wójtowicz Jacek
  • Zacharska Agata

1986/1987

Opiekun semestru - Leszek Luciński

Adamus Dorota, Albekier Renata, Borkowska Agnieszka, Góźdź Anna, Herman Jolanta, Idziak Anna, Jabłońska Dorota, Jeziorska Beata, Karykowska Małgorzata, Kordeusz Dorota, Kubicza Halina, Krzyżanowska Urszula, Lech Marta, Lech Małgorzata, Litwinek Katarzyna, Pocheć Aleksandra, Pożoga Dorota, Wojciechowski Grzegorz, Wilk Ewa, Włodarczyk Aleksandra, Zieja Beata

1985/1986

Opiekun semestru - Maria Polakowska

Bęben Katarzyna, Bonio Robert, Brudka Barbara, Chmolowska Beata, Godzisz Grzegorz, Jędryka Katarzyna, Kidoń Jolanta, Michałowicz Urszula, Podgórska Lidia, Pońska Dorota, Rachudała Izabela, Tutak Renata, Ziewiec Paweł, Żurowska Jolanta

Opiekun semestru - Hanna Jasek

Bartoszek Małgorzata, Dziurzyńska Ewa, Gryz Paweł, Jedynak Marzena, Kaczmarczyk Beata, Kiełek Marzena, Kowalska Urszula, Krajnik Dorota, Łebek Ewa, Krzyżanowska Katarzyna, Pajkert Ewa, Paprot Anna, Samborska Dorota, Stanecka Honorata, Stępień Dorota

 

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE ZAOCZNE

2008/2009

Opiekun semestru - Maria Bartos

Dekiel Marzena, Letkiewicz Klaudiam, Mendak Mariusz, Pońska Anna, Smuga Daniel, Smuga Michał, Smuga Monika, Sztandera Ewa, Tomaszewska Klaudia

2005/2006

Opiekun semestru - Anna Sławek

Biernacka Agnieszka, Cieślik Halina, Dulewicz Iwona, Fałek Barbara, Głowacka Barbara, Głowacka Beata, Głowacki Piotr, Jasztal Alicja, Jankowicz Mirosław, Kowalczyk Katarzyna, Kramek Kamil, Kubicza Anna, Łukowska Barbara, Mazur Aleksandra, Misiura Ada, Ostatek Aneta, Nawrot Anna, Podkowa Kamil, Pożoga Paweł, Sepioło Sylwia, Styczeń Małgorzata, Woźniak Joanna, Zakrzewska Anna, Pocheć Krzysztof, Świtoń Anna, Wójcik Anita, Mergalska Diana

2004/2005

Opiekun semestru - Anna Sławek

Bolechowska Ewelina, Góra Tomasz, Kłusek Wioletta, Kotowski Paweł, Kruk Irmina, Lech Leokadia, Łosicka Joanna, Maciąg Sylwia, Mazur Monika, Pawelec Lidia, Piórkowska Zofia, Senderowski Paweł, Wosiek Małgorzata, Zieliński Tomasz

2003/2004

Opiekun semestru - Maria Polakowska

Baran Damian, Ciok Karolina, Ćwieluch Emilia, Dziewięcka Lidia, Giłębska Magdalena, Jagiełło Sylwia, Hamera Ewa, Kijek Piotr, Kosela Marzena, Leśniak Mariusz, Linek Sebastian, Lis Aneta, Major Małgorzata, Murzynowska Dominika, Nowak Aneta, Nowak Renata, Nowak Róża, Róg Tomasz, Siegieda Aleksandra, Stąporek Iwona, Szymańska Justyna, Żurawski Artur

1996/1997

Opiekun semestru - Anna Sławek

Antonik Mariusz, Barszczyk Paweł, Bąkiewicz Maciej, Celary Mariusz, Czarnecka Iwona, Gajzler Adam, Gołębska Agata, Jasiak Paweł, Jędrzejczyk Aneta, Kalecińska Iwona, Kleczaj Agnieszka, Kowalska Marzena, Krawczyk Sebastian, Krzyżanowski Paweł, Kuc Leszek, Lech Agnieszka, Nowaczek Piotr, Parka Anita, Pomorski Marcin, Rakowski Mariusz, Ratajczyk Andrzej, Schabowski Piotr, Sikora Małgorzata, Sikora Paweł, Sowa Marzena, Stępień Agnieszka, Szumielewicz Jolanta, Warszawa Jarosław, Wiśniewski Tomasz, Zając Dariusz, Zielińska Agnieszka, Żurowska Aneta

1995/1996

Opiekun semestru - Dorota Okraska

Adamczyk Beata, Burek Justyna, Cichoński Paweł, Choroś Agata, Domagała Monika, Gajzler Agnieszka, Gronostaj Hanna, Grudzień Marcin, Hamera Iwona, Kiełek Magdalena, Kwietniewska Monika, Mogielnicka Anita, Łodej Jolanta, Mazur Joanna, Nowakowska Iwona, Oziomek Artur, Ozoń Iwona, Pastuszka Joanna, Pawelec Beata, Piątek Monika, Piwarski Michał, Rojek Małgorzata, Rudzka Aldona, Saramak Jacek, Starosta Agnieszka, Szlapa Dagmara, Tamiołło Michał, Zarzycki Arkadiusz

Opiekun semestru - Aleksandra Dunalewicz

Adamska Renata, Długosz Katarzyna, Drożdż Ewa, Gawęcka Iwona, Gołębiowska Edyta, Grygowski Przemysław, Gulba Tomasz, Jeżewski Mariusz, Kalinowska Agnieszka, Kamińska Irena, Kosiarski Jacek, Kosiór Wojciech, Kostrzewa Aneta, Kotowicz Tomasz, Mączka Katarzyna, Niewczas Marcin, Ożóg Anna, Obara Aldona, Pastuszka Arkadiusz, Plewa Małgorzata, Piwnik Piotr, Ratajek Piotr, Słyk Urszula, Sokołowska Agnieszka, Stępień Aneta, Szczygielska Justyna, Uzar Michał, Uzar Paweł, Zatorska Renata, Ziewiecki Marek

1994/1995

Opiekun semestru - Krzysztof Stachurski

Bałczowska Justyna, Bilska Aneta, Błaszczyk Marlena, Burek Elżbieta, Bzinkowska Renata, Ciosek Monika, Derlatka Małgorzata, Drożdż Magdalena, Dudek Edyta, Dymiński Łukasz, Fudalej Sylwia, Garbacz Rafał, Garło Mariusz, Gontarczyk Grzegorz, Grabowska Wioletta, Grodzki Tomasz, Jagiełło Roman, Karpińska Agnieszka, Kieras Przemysław, Kowalski Rafał, Krajewska Sylwia, Kutera Iwona, Kutera Dariusz, Lefek Sebastian, Lipiec Paweł, Łojek Edyta, Mazur Małgorzata, Miernik Monika, Mikołajek Joanna, Mozgol Sylwia, Pater Agnieszka, Polak Elżbieta, Pożoga Izabela, Ryszkiewicz Dariusz, Skrzypczyńska Joanna, Smużyńska Agnieszka, Sowa Robert, Sowula Robert, Tatarek Wiesław, Wosiek Małgorzata, Więcław Iwona, Woźniak Kamil, Woźniak Sylwester, Wójcik Edyta

1993/1994

Opiekun semestru - Zofia Białęcka

Bastrzyk Wiesława, Biernacka Joanna, Sikora Małgorzata, Borkowska Bożena, Chudzik Mariusz, Czajkowska Justyna, Dajewski Łukasz, Długosz Aneta, Dolski Artur, Domagała Mariusz, Dziadowicz Marek, Dziopa Ewa, Fijał Anna, Guzera Andrzej, Iskra Paweł, Węgłowska Monika, Klepacz Longina, Kleśmicki Dariusz, Kostrzyński Rafał, Kowalik Hubert, Kutrawski Marcin, Lizak Izabela, Majchrzyk Mariusz, Majewska Daria, Mastalerz Joanna, Kozieł Iwona, Nowocień Andrzej, Olesińska Małgorzata, Orczyk Renata, Rabczyńska Agnieszka, Ryś Renata, Sieroń Ewelina, Sobczyk Roman, Stępień Małgorzata, Stępień Anna, Więczasek Beata, Minda Jacek, Tomczyk Joanna, Zawisza Marzena

Opiekun semestru - Anna Sławek

Adamski Roman, Banaczek Dorota, Banasik Tomasz, Bryła Jolanta, Cioroch Dorota, Ciećwierz Iwona, Depo Iwona, Faliszewska Anna, Fudala Bogumiła, Gawlik Dorota, Gebarowska Iwona, Głowacka Katarzyna, Gola Edyta, Gołda Piotr, Grzelka Artur, Jaros Marzanna, Karwacki Piotr, Koczubiej Małgorzata, Kołodziej Krzysztof, Kowalczyk Eliza, Koziorowski Jacek, Madej Agnieszka, Majewska Dorota, Niewiadomska Beata, Nowakowska Anna, Pejas Halina, Pyrc Marzena, Religa Mariola, Rycąbel Monika, Serwicka Dominika, Skarbek Agnieszka, Skałdanowski Wojciech, Szwugier Jarosław, Ulińska Agnieszka, Uliński Marcin, Zaczkiewicz Iwona, Zbrożyna Mirosław, Zieja Katarzyna, Zielińska Aneta, Żelazna Monika

1992/1993

Opiekun semestru - Jadwiga Tota

Bryła Małgorzata, Chamera Agnieszka, Chojnacka Krystyna, Cichocka Mariola, Głowacka Lucyna, Głowacki Robert, Grudzień Grażyna, Harszlak Renata, Jeziorska Agnieszka, Kamiński Rafał, Latała Alicja, Lipa Iwona, Loranty Andrzej, Madejska Renata, Mazurkiewicz Edyta, Minda Agata, Niewiadomska Lidia, Nowak Andrzej, Olesiński Sebastian, Połeć Ireneusz, Połetek Renata, Przygoda Agnieszka, Sarna Agnieszka, Siwoń Agnieszka, Sroczyński Michał, Tokarska Jolanta, Witkowska Donata, Żłobecki Tomasz, Żmudzińska Marzena

Opiekun semestru - Maria Polakowska

Bednarczyk Marcin, Buda Arina, Gacek Iwona, Jabłońska Anna, Jankowicz Bożena, Jędraszak Anna, Kania Ewa, Karlik Agnieszka, Kowalska Marzena, Lobus Klaudia, Letniowska Marzena, Machel Agnieszka, Moskwa Jacek, Mundzik Edyta, Niewczas Beata, Nowak Elżbieta, Nowak Tomasz, Pikus Marzena, Simonowicz Marta, Skoczylas Artur, Skowron Monika, Stachowicz Agata, Stawska Beata, Szymkiewicz Tomasz, Wysocki Sylwester, Żłobecka Beata

1991/1992

Opiekun semestru - Aleksandra Dunalewicz

Brzozowska Agnieszka, Czarnecka Małgorzata, Derlatka Anna, Dunaj Urszula, Dziadowiec Barbara, Gulba Robert, Jakubowska Marzena, Kopyś Krzysztof, Kowalik Agnieszka, Kryj Anna, Libera Izabela, Lipczyńska Anna, Łebek Żaneta, Majewska Lidia, Młynarczyk Beata, Przydatek Dariusz, Rolicz Jolanta, Sławek Barbara, Traczyńska Katarzyna, Wójtowicz Teresa, Zięba Agnieszka

1989/1990

Opiekun semestru - Maria Polakowska

Błaszczyk Bożena, Dróżdż Iwona, Jakubik Renata, Janiszewski Janusz, Klimkowska Barbara, Lech Renata, Makuła Dorota, Mazur Barbara, Mrugacz Anna, Nędzi – Puchała Mirosława, Niewczas Grzegorz, Pastuszka Elżbieta, Piotrowicz Beata, Powrózek Marzena, Poznalska Teresa, Sawicka Małgorzata, Sikorska Agata, Sińczak Krzysztof, Szott Agnieszka, Wojtakowska Renata, Wrona Marzena, Życińska Anna

1988/1989

Opiekun semestru - Maria Polakowska

Borowiec Alicja, Danielska Joanna, Dąbek Małgorzata, Drożdż Ewa, Fiutowska Barbara, Kotulińska Katarzyna, Kotuła Małgorzata, Kowalska Alicja, Kutera Joanna, Kutera Renata, Lesiak Gustawa, Michalec Izabela, Nowak Anna, Stompor Sławomir, Szczepaniak Katarzyna, Zatorska Barbara, Zuba Aleksandra

 

ŚREDNIE STUDIUM ZAWODOWE

1986/1987

Opiekun semestru - Irena Komorniczak

Czubak Marzena, Dróżdż Ewa, Gawlicka Grażyna, Gębura Renata, Jaworowska Renata, Kaczmarczyk Joanna, Krzywicka Ewa, Łyda Ewa, Próchnicka Teodora, Skorupka Hanna, Soboń Anna, Stajniak Ewa, Tarnopolski Marek, Tarnowska Urszula, Tomkowska Grażyna, Wójcik Iwona, Wójcik Teresa

1985/1986

Opiekun semestru - Maria Lićwinko

Opiekun semestru –

Adamus Dorota, Będziński Remigiusz, Czajkowska Małgorzata, Karasińska Beata, Michalec Renata, Słoka Ewa, Sobczyk Ewa, Tomaszewska Dorota, Wiatrowska Katarzyna, Wrona Renata

1984/1985

Opiekun semestru - Stanisława Kwaśnik

Bernaciak Małgorzata, Biernacka Renata, Gałek Alicja, Gąsiorowska Barbara, Kołaczyńska Agnieszka, Koriat Katarzyna, Niziałek Wiesława, Nowak Grażyna, Olszewska Lucyna, Pacek Longina, Zaborska Danuta, Załęska Anna, Zuba Ewa

Skip to content