Liceum ekonomiczne/handlowe

“Piękne rzeczy wypracować można
dzięki długiej i uciążliwej nauce”

Demokryt z Abdery

 

 

 

 

LICEUM EKONOMICZNE

2004/2005

Wychowawca klasy - Krystyna Dobrucka
  • Bębenek Katarzyna
  • Bidzińska Marlena
  • Bujnowski Jarosław
  • Góra Ewelina
  • Gronostaj Joanna
  • Guzenda Róża
  • Jagieło Agata
  • Kasińska Sylwia
  • Kotulińska Katarzyna
  • Kropisz Barbara
  • Król Kinga
  • Kuźdub Ilona
  • Kwiecień Magdalena
  • Latała Jolanta
  • Lesiak Anna
  • Lesiak Ewa
  • Lorant Sylwia
  • Łaskawska Bernadetta
  • Malczyk Paweł
  • Markiewicz Beata
  • Milde Arkadiusz
  • Niewczas Ewelina
  • Nowak Kinga
  • Pastuszka Ewelina
  • Piwowarczyk Małgorzata
  • Pocheć Agnieszka
  • Rzeszutek Karol
  • Salwa Monika
  • Sikora Tobiasz
  • Skowrońska Monika
  • Swaciak Michał
  • Szemraś Karolina
  • Tyczyńska Monika
  • Woźniak Anna
  • Zacharska Milena
Wychowawca klasy - Hanna Jasek
  • Adamczyk Agnieszka
  • Basiak Przemysław
  • Bębas Anna
  • Błędzińska Aleksandra
  • Boroń Ilona
  • Cebula Agnieszka
  • Gębura Anna
  • Głowacka Renata
  • Głód Marlena
  • Ignacak Izabela
  • Janicka Agnieszka
  • Jasztal Sebastian
  • Kępińska Diana
  • Kolasa Malwina
  • Kowalczyk Anna
  • Kozera Arkadiusz
  • Kozieł Michał
  • Ludew Katarzyna
  • Marczak Anna
  • Mazur Emil
  • Nosowicz Łukasz
  • Nowak Anna
  • Olejko Anna
  • Orczyk Anita
  • Prokop Michał
  • Sikora Ewelina
  • Stachowicz Lucyna
  • Stachowicz Agnieszka
  • Staszewska Anna
  • Surdy Grzegorz
  • Żelazna Marta

2003/2004

Wychowawca klasy - Anna Sławek
  • Chamerski Mariusz
  • Dębska Ewelina
  • Gałek Joanna
  • Góra Kinga
  • Guzera Angelika
  • Jasztal Katarzyna
  • Kaca Magdalena
  • Kalista Magdalena
  • Kędzierska Anna
  • Kępa Aneta
  • Komisarczyk Łukasz
  • Koprowska Agnieszka
  • Kowalczyk Katarzyna
  • Kowalczyk Marzena
  • Kujszczyk Katarzyna
  • Kwiecień Kamila
  • Mazur Łukasz,
  • Mrozowski Grzegorz,
  • Myszka Julia
  • Piec Ewelina
  • Pocheć Anna,
  • Serafin Anna
  • Skowron Paulina
  • Słomińska Agnieszka
  • Sobczak Małgorzata
  • Świstak Iwona
  • Świtek Anna
  • Wojciechowska Anna
  • Wójcicki Tomasz
  • Wójcik Sylwester
  • Wrona Anita
  • Wrzesień Iwona
  • Wziątek Nina
Wychowawca klasy - Małgorzata Dróżdż
  • Banasik Ewelina
  • Ciećwierz Tomasz
  • Dąbrowa Karolina
  • Dwojak Katarzyna
  • Dylewska Joanna
  • Gaik Magdalena
  • Gębka Paweł
  • Graba Beata
  • Gwardyś Krzysztof
  • Hamera Aleksandra
  • Kisiński Artur
  • Kratzke Ewelina
  • Kwiatkowska Małgorzata
  • Lejk Iwona
  • Lempkowska Izabela
  • Listek Łukasz
  • Maciejczak Anna
  • Mochocka Renata
  • Muczkowska Ewelina
  • Pacek Ewelina
  • Pawelec Martyna
  • Pawlińska Magdalena
  • Pocheć Anna
  • Puchała Małgorzata
  • Redlica Łukasz
  • Rybicka Agnieszka
  • Sepioło Paulina
  • Skrzyniarz Dorota
  • Soboń Ernest
  • Sokołowska Monika
  • Stefankiewicz Alina
  • Stopiński Mariusz
  • Szymczak Dagmara
  • Wzorek Ewelina
  • Zawłocki Grzegorz
  • Zuba Daria

2001/2002

Wychowawca klasy - Maria Lićwinko
  • Białek Izabela
  • Broda Edyta
  • Garbala Dorota
  • Gadowski Grzegorz
  • Gilewska Ewelina
  • Gołębski Łukasz
  • Góźdź Michał
  • Heba Sylwia
  • Jaros Anna
  • Jędrzejczyk Urszula
  • Kłusek Anna
  • Kwiecień Emilia
  • Lefek Joanna
  • Majchrzyk Agnieszka
  • Margula Anna
  • Margula Monika
  • Mazur Agnieszka
  • Moczydłowski Damian
  • Nieckula Iwona
  • Pawelec Monika
  • Potocka Katarzyna
  • Racka Ewelina
  • Rdzanek Mateusz
  • Rokita Magdalena
  • Romańska Joanna
  • Rzeczkowska Katarzyna
  • Sikora Katarzyna
  • Sikorski Jakub
  • Sobczyk Edyta
  • Soboń Patrycja
  • Spadło Katarzyna
  • Suchecka Agnieszka
  • Szewczyk Krzysztof
  • Tokarska Małgorzata
  • Więcław Małgorzata
  • Wójcik Monika
Wychowawca klasy - Lidia Ludwig
  • Cieśla Monika
  • Czarnota Anna
  • Czarnowska Elżbieta
  • Dziędzioł Małgorzata
  • Grzegorska Ewelina
  • Ignacak Karol
  • Jagiełło Izabela
  • Jasztal Karol
  • Kisiel Anna
  • Kowalska Magdalena
  • Krakowiak Aneta
  • Latała Anna
  • Łodej Sławomir
  • Łyżwa Beata
  • Mazur Katarzyna
  • Mrzygłód Dominika
  • Neska Tomasz
  • Niewczas Rafał
  • Nowak Emilia
  • Nowak Marcin
  • Oleszko Agnieszka
  • Piórczyk Magdalena
  • Płusa Paweł
  • Pocheć Radosław
  • Pońska Barbara
  • Prędota Emilian
  • Salwerowicz Małgorzata
  • Sieniek Sylwia
  • Skowron Przemysław
  • Sobczyk Monika
  • Sochaj Katarzyna
  • Szyszkowska Iwona
  • Średniawa Łukasz
  • Truchlewska Małgorzata
  • Ziewiecka Małgorzata
  • Zięba Marcin

2000/2001

Wychowawca klasy - Dorota Okraska
  • Biedka Edyta
  • Bocian Katarzyna
  • Budzińska Justyna
  • Bracik Sylwia
  • Cetnarowicz Monika
  • Głowacka Bożena
  • Gołębska Barbara
  • Hamera Kinga
  • Jarosz Barbara
  • Jastrowicz Violetta
  • Kapciak Anna
  • Klepacz Rafał
  • Kościelniak Katarzyna
  • Koszarska Monika
  • Kozik Jolanta
  • Kucharska Gertruda
  • Latała Beata
  • Latała Justyna
  • Lefek Marlena
  • Lipiec Edyta
  • Maciąg Magdalena
  • Magielnicka Ewa
  • Mandziak Michał
  • Niewczas Marta
  • Siwiec Monika
  • Pocheć Norbert
  • Seweryn Iwona
  • Sikora Sylwia
  • Siwiec Tomasz
  • Sokół Lena
  • Stelęgowska Marta
  • Stępień Milena
  • Szewczyk Michał
  • Tofil Grzegorz
  • Wanat Honorata
  • Wieczorkiewicz Beata
  • Zatorska Anna
  • Zawada Paulina
Wychowawca klasy - Jerzy Kolanowski
  • Bassa Dorota
  • Czaja Anna
  • Durazińska Anna
  • Dziarmaga Joanna
  • Główczyńska Iwona
  • Gulba Michał
  • Hamera Agnieszka
  • Jaroszek Grzegorz
  • Kaca Piotr
  • Kępa Mariusz
  • Kiełbasa Dorota
  • Kurkowska Anna
  • Leszczyńska Magdalena
  • Łęcka Ewelina
  • Maj Agnieszka
  • Mazur Marlena
  • Migus Marzena
  • Morawska Agnieszka
  • Niewczas Sylwia
  • Okrutna Katarzyna
  • Olszewska Anita
  • Płusa Dorota
  • Rokita Iwona
  • Rokita Tomasz
  • Sałek Agnieszka
  • Serwicki Łukasz
  • Skorupa Katarzyna
  • Sidowska Urszula
  • Siwiec Klaudia
  • Strzelec Rafał
  • Śmiecikowska Edyta
  • Walkiewicz Anna
  • Woskowicz Magdalena
  • Woskowicz Michalina
  • Wrona Magdalena
  • Wzorek Dominika

1999/2000

Wychowawca klasy - Anna Sławek
  • Białek Anna
  • Cierpisz Angelika
  • Cieślik Dorota
  • Chojnacka Urszula
  • Dąbrowska Beata
  • Dudzic Katarzyna
  • Dziewierz Monika
  • Janus Monika
  • Jaśkiewicz Iwona
  • Kalista Magdalena
  • Kozieł Anna
  • Kurek Aneta
  • Kusiak Iwona
  • Lasek Renata
  • Latała Małgorzata
  • Lipa Katarzyna
  • Łakomiec Magdalena
  • Nowak Renata
  • Nowak Justyna
  • Paluch Agata
  • Pierzchała Anna
  • Piwowarczyk Monika
  • Płoszczyńska Aneta
  • Pocheć Marlena
  • Seweryn Aneta
  • Sikora Agnieszka
  • Słupicka Anna
  • Stefańska Małgorzata
  • Śniegucka Diana
  • Tokarska Agnieszka
  • Tokarska Magdalena
  • Turbiarz Magdalena
  • Wąworek Grażyna
  • Więcaszek Lidia
  • Złomek Edyta
Wychowawca klasy - Joanna Komorowska
  • Błoch Kamila
  • Dąbrowska Karolina
  • Domańska Justyna
  • Fidecka Pamela
  • Fiołna Mariola
  • Fudala Anna
  • Gałek Magdalena
  • Grzelka Anna
  • Góźdź Dominika
  • Jasik Krzysztof
  • Kalista Katarzyna
  • Kalisz Katarzyna
  • Karwacka Monika
  • Kłusek Małgorzata
  • Kowal Justyna
  • Latała Magdalena
  • Lech Urszula
  • Małek Marzena
  • Niewczas Monika
  • Nowak Justyna
  • Oziomek Małgorzata
  • Paciorek Aldona
  • Pocheć Justyna
  • Pocheć Magdalena
  • Przepióra Jacek
  • Ruszkiewicz Dominika
  • Sobczyk Sławomir
  • Sokołowska Paulina
  • Szałtys Milena
  • Szmalec Edyta
  • Wieczorek Magdalena
  • Więcław Sylwia
  • Woźniak Robert
  • Zakłada Aneta
  • Zapała Arkadiusz
  • Ziewiecka Karolina

1998/1999

Wychowawca klasy - Maria Bartos
  • Chmielewska Anna
  • Chrapek Aneta
  • Cieśla Małgorzata
  • Dróżdż Agnieszka
  • Dymińska Katarzyna
  • Dziułka Barbara
  • Grzegorska Katarzyna
  • Grzegorski Paweł
  • Haba Katarzyna
  • Jakubowska Magdalena
  • Janicka Izabela
  • Jarosz Emilia
  • Jeziorska Irena
  • Kaczmarczyk Małgorzata
  • Kasperkiewicz Tomasz
  • Korycka Alicja
  • Król Agata
  • Kurek Emil
  • Kusiak Małgorzata
  • Lipa Sylwia
  • Majewska Agnieszka
  • Mazur Jarosław
  • Mergalski Piotr
  • Nikitorowicz Monika
  • Pater Nina
  • Pocheć Grażyna
  • Pociecha Sylwia
  • Pońska Magdalena
  • Sieniek Małgorzata
  • Sobakiewicz Kamila
  • Stachucy Magdalena
  • Strycharska Agnieszka
  • Utnik Aneta
  • Zatorska Magdalena
  • Zmyj Agnieszka
  • Żurowska Magdalena
Wychowawca klasy - Celina Florys
  • Będzińska Aneta
  • Bracik Beata
  • Bujnowska Monika
  • Burczak Sebastian
  • Celuch Beata
  • Cendrowski Rafał
  • Czaja Katarzyna
  • Dekiel Elżbieta
  • Dudek Dominik
  • Dudek Sebastian
  • Dzik Katarzyna
  • Dziuba Emilia
  • Fiutowska Iwona
  • Gołębiowski Marcin
  • Gorczyca Katarzyna
  • Grudniewska Marzena
  • Jakacka Agnieszka
  • Kornaga Grzegorz
  • Ligas Magdalena
  • Maciąg Jolanta
  • Mazur Anna
  • Mazur Monika
  • Mazurkiewicz Ewa
  • Miernik Katarzyna
  • Miernikiewicz Dagmara
  • Miesiączek Anita
  • Nowak Urszula
  • Pawlik Ilona
  • Pocheć Małgorzata
  • Pożoga Magdalena
  • Rojek Małgorzata
  • Rożek Małgorzata
  • Skrzypczyk Kinga
  • Stopińska Kamilla
  • Szewczyk Anna
  • Tuzimek Iwona

1997/1998

Wychowawca klasy - Ewa Szymańska - Łącka
  • Banaśkiewicz Justyna
  • Baranowska Katarzyna
  • Błędzińska Marlena
  • Borowiec Izabela
  • Bujak Wioletta
  • Danielska Anna
  • Druzic Katarzyna
  • Dubno Michał
  • Dziewierz Iwona
  • Fiszlak Joanna
  • Gawęcka Katarzyna
  • Grzmil Dorota
  • Jarosz Agnieszka
  • Jaszczuk Sebastian
  • Jasztal Hubert
  • Karykowski Bartłomiej
  • Kowalska Sylwia
  • Krawczyk Magdalena
  • Krawczyk Małgorzata
  • Kutera Justyna
  • Kwiecień Anna
  • Lalić Olga
  • Lalić Slavenka
  • Latała Iwona
  • Łęcka Katarzyna
  • Magdziarz Ilona
  • Malicka Monika
  • Mergalska Małgorzata
  • Migus Aneta
  • Milanowska Elżbieta
  • Przydatek Magdalena,
  • Sajnóg Artur
  • Sobczak Anna
  • Surdy Angelika
  • Tokarski Mariusz
  • Tyczyńska Anna
  • Więcław Aneta
  • Wiśnios Małgorzata
  • Wójcik Sylwia
  • Bojarski Grzegorz
Wychowawca klasy - Robert Tuchowski
  • Bębas Agnieszka
  • Cis Eliza
  • Cwajda Sylwia
  • Dąbrowska Justyna
  • Dygas Aneta
  • Gawlik Edyta
  • Giela Ewa
  • Gos Paulina
  • Gościńska Anika
  • Grudzińska Izabela
  • Grunt Małgorzata
  • Jarocha Anita
  • Kania Karolina
  • Karwacka Irmina
  • Kowalski Maciej
  • Kozieł Paweł
  • Kozłowska Julita
  • Kwiecień Aneta
  • Latała Ewelina
  • Lefek Amelia
  • Mazurkiewicz Jolanta
  • Molo Agnieszka
  • Ożdżyńska Joanna,
  • Paluch Aneta
  • Pocheć Beata
  • Pocheć Justyna
  • Rajkowska Dorota
  • Romańska Ewelina
  • Rząd Robert
  • Sobuta Małgorzata
  • Sobczyk Jolanta
  • Stachuczy Magdalena
  • Tomala Beata
  • Topolska Anna
  • Wilczyńska Agnieszka

1996/1997

Wychowawca klasy - Irena Kołomańska
  • Dwojak Anna
  • Gacek Agnieszka
  • Gałka Renata
  • Ganowicz Dominika
  • Gil Monika
  • Glina Katarzyna
  • Hulko Katarzyna
  • Janicka Agnieszka
  • Jaroszyńska Anna
  • Kaczor Katarzyna
  • Kania Anna
  • Kędzierska Ewelina
  • Kiełbasa Anna
  • Kiełek Anita
  • Kolasa Urszula
  • Kramarska Monika
  • Król Andrzej
  • Kurowska Magdalena
  • Kuzia Agnieszka
  • Lech Renata
  • Lefek Edyta
  • Mikos Joanna
  • Nowak Urszula
  • Okrutna Monika
  • Pilecka Anita
  • Pitulej Edyta
  • Pitulej Piotr
  • Pocheć Aneta
  • Sadowska Anna
  • Siek Justyna
  • Stachuczy Agnieszka
  • Śledź Edyta
  • Woźniak Wioletta
  • Wróbel Anna
  • Zając Monika
Wychowawca klasy - Krystyna Dobrucka
  • Banaczkowska Agnieszka
  • Bujnowska Ewelina
  • Chałaciński Mariusz
  • Dudek Magdalena
  • Dudzic Maciej
  • Gębura Małgorzata
  • Gołębiowska Małgorzata
  • Gołosz Monika
  • Grudniewski Piotr
  • Jędruszczak Aneta
  • Jóźwik Agnieszka
  • Kania Małgorzata
  • Kołomański Ireneusz
  • Korzeniewska Agnieszka
  • Kruk Michał
  • Kubik Kinga
  • Linek Barbara
  • Lisowska Aleksandra
  • Lucińska Monika
  • Niedzielska Małgorzata
  • Nowak Monika
  • Paluch Agnieszka
  • Pastuszka Aneta
  • Salwa Iwona
  • Sarzyńska Ilona,
  • Sawicka Agnieszka
  • Sepioło Aneta
  • Smalińska Katarzyna
  • Sokołowska Agnieszka
  • Świercz Renata
  • Więcaszek Anna
  • Wołczyński Robert
  • Zdziechowicz Małgorzata
  • Ziemkiewicz Ewa
  • Ziewiecka Elżbieta
  • Zięba Rafał

1995/1996

Wychowawca klasy - Małgorzata Dróżdż
  • Adamus Joanna
  • Barczyk Dominik
  • Bies Magdalena
  • Dobosz Ewa
  • Dróżdż Emil
  • Fikus Agnieszka
  • Gębura Anna
  • Góralska Agnieszka
  • Grabowska Aleksandra
  • Jagieła Michał
  • Jagiełło Bożena
  • Jamska Jolanta
  • Janiec Anna
  • Janiec Grzegorz
  • Kępa Sylwia
  • Kielisz Katarzyna
  • Kisiel Anna
  • Kowalik Kamila
  • Kowalska Edyta
  • Kumek Izabela
  • Lech Magdalena
  • Lewińska Małgorzata
  • Nowak Magdalena
  • Orczyk Anna
  • Pasternak Sławomir
  • Puchała Jolanta
  • Ruszkowska Katarzyna
  • Skubik Anna
  • Stefańska Milena
  • Sulima Szymon
  • Tokarska Ewelina
  • Zabłocka Ewa
Wychowawca klasy - Ewa Góźdź
  • Adamska Kinga
  • Bernacka Barbara
  • Borowiec Aleksandra
  • Chmiel Bartłomiej
  • Dymińska Marzena
  • Dziadowicz Justyna
  • Fitas Anna
  • Gieras Anna
  • Grajewska Monika
  • Grzybowska Margerita
  • Jężak Anna
  • Jodańska Sylwia
  • Kanclerz Agnieszka
  • Klusek Katarzyna
  • Kowalski Krzysztof
  • Kozieł Małgorzata
  • Kozłowska Katarzyna
  • Mikołajczyk Ewelina
  • Minda Kinga
  • Misiałkiewicz Ada
  • Mizerska Dorota
  • Opozda Marcin
  • Pacek Beata
  • Paprot Edyta
  • Piec Gabriela
  • Prokop Kinga
  • Rymarczyk Justyna
  • Sitek Agata
  • Sopała Maria
  • Stachurko Jolanta
  • Śmiecikowska Agnieszka
  • Wiśnios Agnieszka
  • Zapała Rafał
  • Zając Maciej

1994/1995

Wychowawca klasy - Maria Lićwinko
  • Anioł Artur
  • Bińczak Elżbieta
  • Bidziński Paweł
  • Czerwińska Kamila
  • Dróżdż Małgorzata
  • Grzelec Aneta
  • Gunia Ireneusz
  • Garbarczyk Olga
  • Głowacka Dorota
  • Garbacz Agnieszka
  • Król Beata
  • Kruzel Katarzyna
  • Kłos Barbara
  • Komenda Jolanta
  • Kowalski Piotr
  • Kosmala Aneta
  • Kucharska Katarzyna
  • Kutera Renata
  • Kusek Piotr
  • Boruń Iwona
  • Lech Małgorzata
  • Leszczyńska Anna
  • Luba Anna
  • Majewska Sylwia
  • Marczak Wiesława
  • Mazur Edyta
  • Minda Marta,
  • Nowak Aneta
  • Paprot Małgorzata
  • Rzeczkowska Beata
  • Radecki Marcin
  • Rokita Małgorzata
  • Soczewińska Ewa
  • Stompór Anna
  • Trapsza Agnieszka
  • Turek Inga
  • Wiśniewska Magdalena
  • Zgierska Marzena
Wychowawca klasy - Ewa Szymańska - Łącka
  • Banaczkowski Łukasz
  • Bębas Agnieszka
  • Bidzińska Beata
  • Bugajska Agnieszka
  • Gębura Anna,
  • Gajewska Sylwia
  • Gocel Katarzyna
  • Hebdzińska Małgorzata
  • Kaczmarska Beata
  • Łosiak Aneta
  • Młynarczyk Edyta
  • Malinowski Tomasz
  • Marlica Sylwia
  • Niewczas Klaudia
  • Niewczas Izabella
  • Pastuszka Maria
  • Pastuszka Monika
  • Piotrowski Jakub
  • Rożek Radosław
  • Rymarczyk Grzegorz
  • Sar Magdalena
  • Sierpień Ewa
  • Tusin Małgorzata
  • Tuźnik Grzegorz
  • Walczak Marzena
  • Włoczewska Agnieszka
  • Wrońska Renata

1993/1994

Wychowawca klasy - Maria Polakowska
  • Błaszczyk Aneta
  • Dróżdż Marzena
  • Dziułka Albert
  • Janaszek Justyna
  • Jaromin Anna
  • Jarosz Barbara
  • Jop Jadwiga
  • Kępa Sławomir
  • Kozieł Aneta
  • Kurek Edyta
  • Machocka Beata
  • Mularczyk Magdalena
  • Niewczas Dorota
  • Niewczas Joanna
  • Podsiadło Magdalena
  • Radłowska Edyta
  • Saletra Renata
  • Szczykutowicz Beata
  • Underlik Ewelina
  • Woźniak Sylwia
Wychowawca klasy - Alicja Sińczak
  • Cieślik Anna
  • Cioroch Tomasz
  • Gadowski Paweł
  • Gębura Aneta
  • Gil Katarzyna
  • Kania Iwona
  • Krzemiński Paweł
  • Lesiak Małgorzata
  • Leszczyńska Alicja
  • Łodej Justyna
  • Makowski Łukasz,
  • Rymarczyk Szczepan
  • Sobczyk Sylwester
  • Styk Agata
  • Ślączka Katarzyna
  • Trukawka Izabela
  • Więcław Jolanta
  • Wiśniewska Anna

1992/1993

Wychowawca klasy - Krzysztof Stachurski
  • Bednarczyk Agnieszka
  • Chlewicka Renata
  • Derlatka Edyta
  • Dziółko Kamilla
  • Głowacka Ewa
  • Grzelka Renata
  • Kaca Anna
  • Kurek Wiesława
  • Koczubiej Ksenia
  • Kwiatkowska Agnieszka
  • Lipiec Katarzyna
  • Linicka Małgorzata
  • Major Agnieszka
  • Milde Monika
  • Nachyła Aneta
  • Obara Renata
  • Pacek Marzena
  • Pocheć Małgorzata
  • Prostak Małgorzata
  • Raczyńska Marzena
  • Sitek Renata
  • Stępień Małgorzata
  • Szumielewicz Renata
  • Trapsza Anna
  • Więcław Agnieszka
  • Wrona Renata
  • Wojciechowska Beata
  • Zatorska Barbara
Wychowawca klasy - Joanna Komorowska
  • Bzymek Aneta
  • Druzic Aldona,
  • Durda Teresa
  • Dygas Ewa
  • Grodziecka Renata
  • Juszczyk Marzena
  • Kalista Agata
  • Klepacz Dorota
  • Kowalska Renata
  • Kurek Renata
  • Kwiecińska Renata
  • Loranty Marzena
  • Margula Edyta
  • Najman Monika
  • Ocios Iwona
  • Pożoga Aneta
  • Sala Ewa
  • Skarba Marcin
  • Szymańska Anna
  • Walkiewicz Edyta
  • Witkowska Monika
  • Wyrzykowska Sylwia
  • Żłobecka Justyna

1991/1992

Wychowawca klasy - Teresa Góźdź
  • Chlewicka Ewa
  • Czarnota Paweł
  • Ćwieluch Agnieszka
  • Dziedzic Magdalena
  • Gordon Anna
  • Heda Aneta
  • Iwoła Mirosława
  • Jagieła Iwona,
  • Janowska Elżbieta
  • Jasztal Ewa
  • Jeziorska Edyta
  • Kubicka Ewelina
  • Kurek Małgorzata
  • Linek Aneta
  • Łęcki Dariusz
  • Niewczas Katarzyna
  • Nowak Agnieszka
  • Opozda Katarzyna
  • Rakowska Aneta
  • Rymarczyk Małgorzata
  • Serafin Aneta
  • Soczewińska Agnieszka
  • Stępniewska Anna
  • Szablicki Rafał
  • Wiecha Dorota
  • Zatorska Małgorzata

1990/1991

Wychowawca klasy - Ewa Szymańska - Łącka
  • Bębenek Edyta
  • Bębenek Piotr
  • Błaszczyk Marek
  • Cielecki Marek
  • Działak Anna
  • Kaca Beata
  • Kadamus Ewa
  • Kita Mariusz
  • Kostucha Aneta
  • Kucharczyk Danuta
  • Łęcka Małgorzata
  • Maćkowska Marzena
  • Nowak Dorota
  • Nowakowski Artur
  • Rybus Jolanta
  • Rymarczyk Jolanta
  • Sepioł Bożena
  • Stobiecka Edyta
  • Szara Agnieszka
  • Truchlewski Szymon
  • Wójcik Grażyna
  • Wyrwich Iwona
  • Zapała Anna
  • Zarzycka Halina
Wychowawca klasy - Jolanta Łodej
  • Ambroży Renata
  • Bojara Marzena
  • Gościńska Izabela
  • Jop Anna
  • Kaptur Joanna
  • Karwacka Marzena
  • Kopyś Beata
  • Kozieł Edyta
  • Kozłowska Barbara
  • Kupisz Grażyna
  • Lech Anna
  • Lipiec Renata
  • Mazur Aneta
  • Mackiewicz Beata
  • Milanowska Iwona
  • Mirota Anna
  • Niewczas Edyta
  • Nosowicz Anna
  • Pacek Justyna
  • Piątek Agnieszka
  • Pońska Katarzyna
  • Soboń Danuta
  • Sokół Agata
  • Szczodrak Agnieszka
  • Tuźnik Zbigniew
  • Wójcik Małgorzata
  • Wróblewska Joanna
  • Zając Jolanta
  • Zalewska Małgorzata

1989/1990

Wychowawca klasy - Ewa Sikora
  • Borowiec Agnieszka
  • Cukierska Beata
  • Chojnacka Katarzyna
  • Danek Izabela
  • Gała Jolanta
  • Gołębska Anna
  • Gruca Barbara
  • Jarmolińska Katarzyna
  • Jezierska Danuta
  • Kamizela Renata
  • Krzemiński Sławomir
  • Kucharczyk Iwona
  • Lesiowska Mariola
  • Łosiak Magdalena
  • Milanowska Krystyna
  • Myszka Zbigniew
  • Pacek Agnieszka
  • Pastuszka Jolanta
  • Piasek Agnieszka
  • Pokrzywa Anna
  • Roman Lidia
  • Rusin Marta
  • Sadowska Alicja
  • Sobańska Anna
  • Sobańska Renata
  • Stępień Agnieszka
  • Stodulska Iwona
  • Tuz Małgorzata
  • Urbańska Katarzyna
  • Woźniak Agnieszka
  • Zielińska Jolanta
Wychowawca klasy - Alicja Sińczak
  • Bednaruk Justyna
  • Bochna Mariola
  • Ciepluch Iwona
  • Domańska Małgorzata
  • Gałek Jolanta
  • Heba Renata
  • Kaczmarska Edyta
  • Kwiatkowska Małgorzata
  • Litwinek Barbara
  • Lubieniecka Anna
  • Niewczas Ewa
  • Nowak Dorota
  • Nowak Katarzyna
  • Piwnik Monika
  • Pluta Zbigniew
  • Pomorska Małgorzata
  • Strzelecka Renata
  • Szwugier Lucyna
  • Zawłocka Irmina
  • Żak Agnieszka

1988/1989

Wychowawca klasy - Krystyna Dobrucka
  • Adamczyk Małgorzata
  • Ambroży Anna
  • Barwin Marta
  • Choinka Katarzyna
  • Ćwieluch Izabela
  • Galant Katarzyna
  • Główczyńska Katarzyna
  • Gralec Małgorzata
  • Jeśko Magdalena
  • Lesiak Agnieszka
  • Matusz Katarzyna
  • Mazur Monika
  • Ogorzałek Beata
  • Pryciak Agnieszka
  • Raczyńska Ewa
  • Rynio Beata
  • Sadrak Anna
  • Sadza Bożena
  • Sieroń Urszula
  • Szmit Urszula
  • Zamorska Beata
  • Zawór Ewa
Wychowawca klasy - Krystyna Grodzka
  • Bonio Anna
  • Bzymek Helena
  • Cymerys Beata
  • Domańska Agnieszka
  • Druzic Dorota
  • Góra Dorota
  • Gralec Barbara
  • Grunt Alicja
  • Grunt Barbara
  • Komenda Izabela
  • Marzec Dorota
  • Myszka Małgorzata
  • Pawelec Ewa
  • Piwnik Katarzyna
  • Pomorska Joanna
  • Porowska Anna
  • Rokita Arkadiusz
  • Seweryn Małgorzata
  • Szewczyk Emilia
  • Złomek Celina

1987/1988

Wychowawca klasy - Teresa Góźdź
  • Adamus Edyta
  • Chojnacka Mirosława
  • Czuba Edyta
  • Ćwiek Dorota
  • Dymiński Grzegorz
  • Dziułko Beata
  • Farys Urszula
  • Gębura Joanna
  • Gruszka Jolanta
  • Gulba Elżbieta
  • Guzera Elżbieta
  • Jagieła Beata
  • Kowalski Sławomir
  • Kozieł Małgorzata
  • Kutera Katarzyna
  • Kutera Marzena
  • Lach Beata
  • Mąka Mirosława
  • Migda Anna
  • Mokrzańska Anna
  • Motylska Sylwia
  • Opozda Renata
  • Pacek Monika
  • Pocheć Halina
  • Rękawik Piotr
  • Rokita Marzena
  • Różycka Wiesława
  • Sieroń Renata
  • Skoczylas Agnieszka
  • Sowa Iwona
  • Starzomska Małgorzata
  • Śmigielska Barbara
  • Winiarska Beata
  • Wójcik Hanna

1986/1987

Wychowawca klasy - Ewa Sikora
  • Antos Beata
  • Bańka Mariola
  • Bidzińska Małgorzata
  • Borkowska Mariola
  • Bzymek Krystyna
  • Cymerys Jolanta
  • Czechowska Agata
  • Czekaj Lidia
  • Ćwieluch Renata
  • Dziarmaga Dorota
  • Filus Piotr
  • Gwóźdź Beata
  • Jabłońska Anna
  • Jagiełło Ewa
  • Kasperkiewicz Danuta
  • Koziorowska Małgorzata
  • Kurek Teresa
  • Kusiak Anna
  • Latała Mirosława
  • Michalska Renata
  • Mroczek Anna
  • Piórczyk Jolanta
  • Samsonowska Anna
  • Skiba Renata
  • Tarczyńska Agnieszka
  • Ulińska Justyna, Złomek Danuta

1985/1986

Wychowawca klasy - Alicja Sińczak
  • Antoszewska Mariola
  • Barnaś Anna
  • Bochna Beata
  • Ciemięga Iwona
  • Cieślik Beata
  • Gancarczyk Anetta
  • Kępińska Małgorzata
  • Lipiec Barbara
  • Moćko Aldona
  • Pastuszka Dorota
  • Pońska Beata
  • Sadza Grażyna
  • Staszewska Renata
  • Stępień Renata
  • Strycharski Marek
  • Szczodra Barbara
  • Świrta Dorota
  • Tuz Ewa
  • Twarowska Małgorzata
  • Walkiewicz Dorota
  • Witek Anna
  • Wójcicka Anna
  • Wójcik Grażyna
  • Zapała Justyna

1984/1985

Wychowawca klasy - Małgorzata Dróżdż
  • Arczewska Teresa
  • Chamera Grażyna
  • Chojnacka Joanna
  • Dróżdż Renata
  • Gierczak Dorota
  • Grunt Ewa
  • Grzesik Barbara
  • Kępczyk Dorota
  • Kogut Waldemar
  • Kowalczyk Jolanta
  • Kułaga Małgorzata
  • Kwiatkowski Roman
  • Kwiecień Marzena
  • Latała Jolanta
  • Łyczak Dorota
  • Mieszała Ewa
  • Myszka Krystyna
  • Nowicka Katarzyna
  • Pacek Ewa
  • Piasek Cecylia
  • Pożoga Marzanna
  • Przygoda Lilla
  • Rakoczy Dorota,
  • Sakowska Jolanta
  • Seweryn Marzena
  • Stefańska Beata
  • Środoń Joanna
  • Zwierzyńska Grażyna

1983/1984

Wychowawca klasy - Jolanta Kotarba
  • Andrzejewska Beata
  • Cedro Izabela
  • Czekaj Stanisława
  • Gawlik Ewa
  • Gębura Ewa
  • Góźdź Bożena
  • Gulba Barbara
  • Kaca Beata
  • Kardas Bożena
  • Klepacz Lucyna
  • Kowalczyk Iwona
  • Krowińska Barbara
  • Krupińska Bożena
  • Kumek Joanna
  • Łągiewka Anna
  • Łęcka Renata
  • Migus Teodora
  • Pełka Anna
  • Pocheć Bożena
  • Pryciak Beata
  • Skrucha Ewa
  • Suchogórska Dorota
  • Szelągiewicz Marzena
  • Tokarska Aleksandra
  • Urbańczyk Katarzyna
  • Wiśniewska Jolanta
  • Woźniak Beata
  • Zając Renata
  • Zapała Grażyna

1982/1983

Wychowawca klasy - Elżbieta Sikora
  • Barański Andrzej
  • Barszcz Regina
  • Celuch Bożena
  • Dudek Jolanta
  • Gawlik Barbara
  • Grzegolec Agata
  • Jaros Dorota,
  • Kaczor Barbara
  • Kiń Teresa
  • Kowalik Joanna
  • Kozłowska Anna
  • Kułaga Danuta
  • Kwiatek Danuta
  • Kwiecień Teresa
  • Linek Ewa
  • Lipiec Małgorzata
  • Michalska Alicja
  • Michałowicz Iwona
  • Miśkiewicz Michał
  • Nowak Justyna
  • Nowak Mariola
  • Pacek Dorota
  • Pocheć Renata
  • Tokarska Barbara
  • Urban Małgorzata
  • Zaborska Renata
  • Zawór Maria

1981/1982

Wychowawca klasy - Edwin Ossowski
  • Bogucka Barbara
  • Borek Jadwiga
  • Celuch Bogumiła
  • Chałupczak Beata
  • Dzik Cezary
  • Gieras Bożena
  • Gmerek Małgorzata
  • Hamera Bożena
  • Herman Dorota
  • Izak Bohdan
  • Janiec Iwona
  • Kaczmarska Renata
  • Kania Grażyna
  • Kędziora Beata
  • Kierzkowska Mariola
  • Kończak Waldemar
  • Kowalska Jolanta
  • Kozieł Elżbieta
  • Kwiecień Gabriela
  • Łoboda Ewa
  • Łyżwińska Zofia
  • Marczak Zuzanna
  • Milak Jadwiga
  • Myszka Halina
  • Nosowicz Zenobia
  • Nowak Lidia
  • Ożdżyńska Joanna
  • Pawlik Teresa
  • Pocheć Renata
  • Pochylska Małgorzata
  • Pryciak Jolanta
  • Sałek Lucyna
  • Sokołowska Renata
  • Tokarska Anna
  • Wojciechowska Lidia
  • Żurowska Jolanta

1980/1981

Wychowawca klasy - Ewa Szymańska - Łącka
  • Adamiec Elżbieta
  • Amroży Alicja
  • Bidzińska Małgorzata
  • Bugajska Jolanta
  • Chudzik Lidia
  • Czerwonka Barbara
  • Dróżdż Aleksandra
  • Gołąbek Barbara
  • Jężak Bożena
  • Jóźwik Maria
  • Kaczmarska Wiesława
  • Koperska Danuta
  • Kot Małgorzata
  • Kowalski Jacek
  • Król Jadwiga
  • Lach Krzysztof
  • Lech Jolanta
  • Linek Bożena
  • Łęcka Mariola
  • Maj Jolanta
  • Mazur Jolanta
  • Mierzwa Grażyna
  • Pietrzyk Teresa
  • Płatek Ewa
  • Polakowska Renata
  • Pożoga Renata
  • Przygoda Krzysztof
  • Rożek Grażyna
  • Skrzydło Dorota
  • Stąpór Małgorzata
  • Stępień Halina
  • Uliński Krzysztof
  • Urban Renata,
  • Wiekiera Renata
  • Wziątek Wojciech
  • Zawisza Małgorzata
  • Zięba Małgorzata

1979/1980

Wychowawca klasy - Jerzy Kolanowski
  • Aplas Izabela
  • Bodera Andrzej
  • Chorab Beata
  • Cieślik Ewa
  • Dróżdż Ewa
  • Fijałkowska Bogusława
  • Gawlicka Marta
  • Gębura Wanda
  • Janiec Danuta
  • Janiec Jadwiga
  • Kubara Jacek
  • Kucharczyk Andrzej
  • Lesiak Jerzy
  • Lis Krystyna
  • Moskal Jolanta
  • Nowak Barbara
  • Opiela Renata
  • Paprot Emilia
  • Polańska Renata
  • Pomorska Halina
  • Przygoda Bożena
  • Rdzanek Barbara
  • Rożek Urszula
  • Rycombel Wiesława
  • Śliwankiewicz Małgorzata
  • Ślufarska Alina
  • Świderska Maria
  • Tomaszewska Renata
  • Wesołowska Barbara
  • Wolska Dorota
  • Zaborska Barbara
Wychowawca klasy - Jadwiga Tota
  • Banaczek Lidia
  • Bartos Helena
  • Bonio Lucyna
  • Borkowska Mariola
  • Ćwiek Adela
  • Durnoga Dorota
  • Falasa Ewa
  • Kaca Grażyna
  • Kostrzewa Adam
  • Kucy Barbara
  • Latała Elżbieta
  • Łyżwiński Mirosław
  • Marlica Wacława
  • Moskwa Irena
  • Nowak Małgorzata
  • Pachnik Wiesława
  • Preiss Alicja
  • Pochwała Ewa
  • Przygoda Grażyna
  • Rogozińska Jolanta
  • Rynio Barbara
  • Sitarska Danuta
  • Słyk Elżbieta
  • Spadło Halina
  • Staniszewska Teresa
  • Stępień Barbara
  • Węgrzecka Jolanta
  • Wojciechowska Dorota
  • Wrona Grażyna
  • Zaborska Alicja
  • Zieja Anna

1978/1979

Wychowawca klasy - Krystyna Makuła
  • Banasik Anna
  • Basa Elżbieta
  • Barszcz Maria
  • Błaszczykowska Tekla
  • Borek Maria
  • Cieśla Bożena
  • Czarnecka Krystyna
  • Dzik Maria
  • Grad Grażyna
  • Jamka Stanisław
  • Jeżewska Wiesława
  • Kasicka Henryka
  • Kowalczyk Teresa
  • Lepiarz Bożena
  • Majchrzyk Elżbieta
  • Margula Tomasz
  • Migus Urszula
  • Nowak Lidia
  • Oczkowska Zofia
  • Ożarowska Barbara
  • Pryciak Regina
  • Przygoda Alicja
  • Rokita Elżbieta
  • Rozwadowska Krystyna
  • Sikora Mirosława
  • Spadło Halina
  • Szlachowska Renata
  • Śliwa Anna
  • Śmigielska Bożena
  • Tokarski Stanisław
  • Wiśniewska Lidia
  • Woźniak Krzysztof
  • Zawacka Krystyna
  • Żurowska Elżbieta

1977/1978

Wychowawca klasy - Edwin Ossowski
  • Chudak Wiesława
  • Cieślik Lucyna
  • Dusza Teresa
  • Fałek Teresa
  • Gliwa Elżbieta
  • Gołębiowska Zofia
  • Gralec Lidia
  • Kucharczyk Grażyna
  • Kumek Jolanta
  • Kuźdub Lidia
  • Lach Grażyna
  • Lewandowska Urszula
  • Liwacka Teresa
  • Łodej Elżbieta
  • Marlica Regina
  • Macios Barbara
  • Majcher Anna
  • Myszka Alicja
  • Nosowicz Barbara
  • Orzeł Anna
  • Piasek Joanna
  • Pocheć Krystyna
  • Poniewierska Jolanta
  • Przydatek January
  • Przygoda Andrzej
  • Ryszkiewicz Irena
  • Sadło Grażyna
  • Stachurski Krzysztof
  • Wójcik Bogusława
  • Wójcik Lucyna
  • Wróbel Halina
  • Walkiewicz Urszula
  • Wrona Krystyna
  • Zając Leokadia

1976/1977

Wychowawca klasy - Krystyna Makuła
  • Barczyka Zofia
  • Bartkiewicz Danuta
  • Barwin Jadwiga
  • Białek Teresa
  • Bilska Aleksandra
  • Chojnacka Jadwiga
  • Dymańska Ewa
  • Dwojak Hanna
  • Jagieła Alicja
  • Kaca Halina
  • Karwacka Władysława
  • Kolasa Teresa
  • Kuźdub Alicja
  • Łodej Alicja
  • Malinowska Alina
  • Marzec Bożena
  • Matulińska Elżbieta
  • Michalczak Grażyna
  • Młudzinska Jadwiga
  • Morawska Ewa
  • Nowak Alicja
  • Nawrot Krzysztof
  • Orczyk Jadwiga
  • Pastuszka Zofia
  • Puzio Ewa
  • Sławek Emilia
  • Stępień Grażyna
  • Tomkiewicz Danuta
  • Wójcik Marianna
  • Woźniak Zofia
  • Zaborska Bożena
  • Ziewiec Danuta
Wychowawca klasy - Krystyna Grodzka
  • Bednarska Danuta
  • Borkowska Mirosława
  • Chudak Bogusława
  • Cieślik Jadwiga
  • Dudek Bogumiła
  • Figurska Ewa
  • Garbarczyk Helena
  • Jabłońska Krystyna
  • Jaros Elżbieta
  • Jeżewska Anna
  • Kaczmarczyk Marta
  • Kasprzyk Jadwiga
  • Klepacz Elżbieta
  • Klepacz Regina
  • Kozieł Alicja
  • Kozik Teresa
  • Kwiatek Barbara
  • Linek Wiesława
  • Majewska Halina
  • Mandziak Jolanta
  • Matuszewski Janusz
  • Nowacka Hanna
  • Olesińska Jadwiga
  • Pacek Jolanta
  • Pajek Celina
  • Piasek Anna
  • Prostak Grażyna
  • Próchnicka Danuta
  • Pytel Ewa
  • Rokita Sabina
  • Rożniatowska Henryka
  • Serwicka Lucyna
  • Staniszewska Zofia
  • Wojteczek Bogumiła
  • Życińska Zofia

1975/1976

Wychowawca klasy - Ewa Sikora
  • Bębas Wanda
  • Bonio Elżbieta
  • Borówka Marta
  • Ceglarska Urszula
  • Cieślik Wanda
  • Dusza Danuta
  • Garbarczyk Urszula
  • Gąsowska Krystyna
  • Hamera Grażyna
  • Hołowaty Janina
  • Jóźwik Henryka
  • Kapciak Krystyna
  • Kiczor Grażyna
  • Kiepas Henryk
  • Kopciał Maria
  • Łakomiec Barbara
  • Matyjas Hanna
  • Niewczas Halina
  • Olesińska Maria
  • Rozwadowska Ewa
  • Rymarczyk Anna
  • Rynio Franciszka
  • Soboń Krystyna
  • Szwugier Grażyna
  • Turek Alicja
  • Wesołowska Krystyna
  • Wolska Barbara
  • Wyrębkiewicz Elżbieta
  • Zaborowska Halina
  • Żak Dariusz

1974/1975

Wychowawca klasy - Ewa Szymańska - Łącka
  • Bielecka Anna
  • Chmielnicka Barbara
  • Ciuk Barbara
  • Gawędzka Józefa
  • Jagiełło Wiesław
  • Jarosz Alicja
  • Jarosz Elżbieta
  • Kaczmarska Małgorzata
  • Kanclerz Grażyna
  • Kępińska Teresa
  • Kopeć Halina
  • Kwiecień Ewa
  • Lech Elżbieta
  • Łebek Teresa
  • Majcher Halina
  • Nawrocka Teresa
  • Niedźwiedzka Teresa
  • Pajek Małgorzata
  • Palac Jadwiga
  • Pawłowicz Anna
  • Pożoga Wanda
  • Pryciak Stanisław
  • Rużycka Grażyna
  • Sadrak Krystyna
  • Sieroń Maryla
  • Stopińska Grażyna
  • Traczyńska Grażyna
  • Wiączek Marian
  • Winnicki Bogusław
  • Wójcik Zofia

1973/1974

Wychowawca klasy - Elżbieta Bińczak
  • Bandura Jadwiga
  • Bogalecka Ewa
  • Borsucka Maria
  • Cendrowska Małgorzata
  • Cichoń Teresa
  • Czarnecki Zenon
  • Faliszewska Ewa
  • Fura Jerzy
  • Gałuszkiewicz Janusz
  • Gawrońska Irena
  • Głowacki Stanisław
  • Karcz Małgorzata
  • Konderka Jakub
  • Kozieł Jan
  • Lipiec Grażyna
  • Malec Barbara
  • Malinowski Andrzej
  • Nikitorowicz Marek
  • Ocios Teresa
  • Pietrzak Helena
  • Pożoga Grażyna
  • Puton Danuta
  • Skuza Elżbieta
  • Sołtykiewicz Halina
  • Starnawska Elżbieta
  • Szwugier Krystyna
  • Szustkiewicz Jadwiga
  • Szyszkowska Danuta
  • Turek Wiesława
Wychowawca klasy - Edwin Ossowski
  • Bębas Danuta
  • Bidzińska Barbara
  • Blicharska Teresa
  • Cielecka Danuta
  • Cieśla Małgorzata
  • Czubak Krystyna
  • Dąbrowska Kazimiera
  • Gacek Barbara
  • Garbarczyk Emilia
  • Górzyńska Anna
  • Kaczmarska Zofia
  • Kaliwoda Danuta
  • Kania Teresa
  • Kawecka Anna
  • Komór Wiesława
  • Kopciał Barbara
  • Kostrzewa Elżbieta
  • Kowalska Anna
  • Księżopolska Ewa
  • Lato Janina
  • Lipa Danuta
  • Łabęcka Alicja
  • Majchrzyk Grażyna
  • Makuła Elżbieta
  • Mazon Ewa
  • Miśkiewicz Halina
  • Nowak Danuta
  • Pocheć Anna
  • Pytel Halina
  • Rożniatowska Barbara
  • Salomon Beata
  • Sieniek Barbara
  • Sikorska Irena
  • Sikorska Krystyna
  • Sokół Jolanta
  • Sopel Krystyna
  • Stawska Elżbieta
  • Surdy Lucyna
  • Sweciak Czesława
  • Węgrzecka Grażyna
  • Zielińska Grażyna

1972/1973

Wychowawca klasy - Joanna Komorowska
  • Bzinkowska Łucja
  • Domańska Danuta
  • Fiołna Grażyna
  • Frycz Iwona
  • Gajdowska Danuta
  • Gieras Ewa
  • Kasiński Maksymilian
  • Kitowska Halina
  • Krzos Jadwiga
  • Ksel Lucyna
  • Łodej Halina
  • Łodej Waldemar
  • Machowska Irena
  • Makowska Janina
  • Masłowska Maria
  • Miernikiewicz Elżbieta
  • Milanowska Anna
  • Miller Mieczysław
  • Ogłaza Waldemar
  • Paprot Anna
  • Piątek Helena
  • Pyś Marian
  • Sieniek Marian
  • Skowron Grażyna
  • Sokołowska Maria
  • Sołtykiewicz Zofia
  • Stelmach Kazimierz
  • Strąk Elżbieta
  • Szafraniec Danuta
  • Szukiel Helena
  • Szymańska Elżbieta
  • Świrta Wiesław
  • Walkiewicz Tadeusz
  • Wilczyński Ireneusz
  • Woldańska Jolanta
  • Wyżykowska Zofia
  • Zabawska Maria
Wychowawca klasy - Zofia Białęcka
  • Bies Barbara
  • Czarnota Grażyna
  • Czechowska Barbara
  • Dwojak Dominika
  • Dziedzic Zofia
  • Gawlik Barbara
  • Gralec Teresa
  • Jabłońska Urszula
  • Kępa Teresa
  • Kita Danuta
  • Kosa Elżbieta
  • Krzemińska Urszula
  • Księżopolska Bożena
  • Kurek Mirosława
  • Kwiecień Danuta
  • Lasota Elżbieta
  • Macios Zofia
  • Madej Teresa
  • Miernikiewicz Danuta
  • Migodzińska Elżbieta
  • Mikołajek Jadwiga
  • Niewczas Teresa
  • Oktabska Barbara
  • Orczyk Danuta
  • Pajkowska Maria
  • Pionka Bożena
  • Pocheć Zofia
  • Rurarz Elżbieta
  • Skuza Czesława
  • Soboń Małgorzata
  • Stawska Maria
  • Stępień Halina
  • Sztalinger Grażyna
  • Szturo Teresa
  • Szyszkowska Krystyna
  • Wareliś Danuta
  • Zielińska Marta

1971/1972

Wychowawca klasy - Ewa Sikora
  • Arczewska Wanda
  • Banasiewicz Krzysztof
  • Bonecki Jerzy
  • Capała Grażyna
  • Chablaszek Maria
  • Dulewicz Alicja
  • Dąbrowska Elżbieta
  • Dziura Witold
  • Gałuszkiewicz Maciej
  • Górzyńska Kamila
  • Jakubowska Ewa
  • Kalińska Maria
  • Kaczmarska Wiktoria
  • Kleczaj Teresa
  • Kowalska Bożena
  • Kowalczyk Teresa
  • Kwiecień Stanisława
  • Paczyńska Renata
  • Popowicz Jadwiga
  • Rynio Regina
  • Sabatowska Anna
  • Sieczka Bożena
  • Stępień Teresa
  • Śliwa Helena
  • Tokarski Zygmunt
  • Traczyńska Henryka
  • Turbiarz Ewa
  • Waśkiewicz Grażyna
  • Wrona Halina
  • Zalewska Danuta
Wychowawca klasy - Krystyna Makuła
  • Banasik Zofia
  • Bartkiewicz Anna
  • Białek Danuta
  • Bulińska Halina
  • Ciba Zofia
  • Czerwińska Grażyna
  • Drożdż Grażyna
  • Działak Janina
  • Gołąb Grażyna
  • Grudniewska Maria
  • Grzebień Hanna
  • Job Wiesława
  • Juszczyk Tomasz
  • Kaczmarska Halina
  • Kalisz Alicja
  • Kania Alicja
  • Kocjan Janina
  • Kosecka Elżbieta
  • Kowalska Jolanta
  • Kuc Zenobia
  • Łodej Krystyna
  • Manicz Stanisława
  • Mikos Teresa
  • Pastuszka Jadwiga
  • Rymarczyk Stanisława
  • Sierpień Teresa
  • Siwiec Teresa
  • Słyk Halina
  • Spadło Krystyna
  • Szymańska Grażyna
  • Ślązak Zofia
  • Tusińska Grażyna
  • Wosiek Alicja
  • Woźniak Krystyna
  • Zaczek Maria

1970/1971

Wychowawca klasy - Ewa Szymańska - Łącka
  • Bastrzyk Krystyna
  • Domańska Alina
  • Figarska Urszula
  • Fudala Maria
  • Gajewska Maria
  • Gałka Zuzanna
  • Gawron Alicja
  • Gębura Wiesława
  • Gołębiowska Krystyna
  • Graczak Zofia
  • Hornung Anna
  • Jabczyńska Halina
  • Jabłczyńska Grażyna
  • Jastrząb Marta
  • Kochańska Barbara
  • Krakowiak Tomasz
  • Kwiecień Jadwiga
  • Matuszewski Bogdan
  • Milanowska Elżbieta
  • Milanowska Stanisława
  • Niedźwiedź Władysław
  • Niewczas Stanisława
  • Opalińska Sabina
  • Pasek Teresa
  • Pocheć Wiesława
  • Rdzanek Henryk
  • Rokita Irena
  • Sieczyk Jan
  • Skwirowska Mirosława
  • Sobecka Janina
  • Sokołowska Teresa
  • Sulińska Ewa
  • Szemeczko Grażyna
  • Szlęzak Weronika
  • Szumielewicz Barbara
  • Szymańska Anna
  • Śliwankiewicz Grażyna
  • Tatarska Agnieszka

 

LICEUM EKONOMICZNE ZAOCZNE

1993/1994

Wychowawca klasy - Krystyna Grodzka
  • Berbelska Agnieszka
  • Bober Edyta
  • Długosz Agnieszka
  • Fiszlak Anna
  • Garbacz Beata
  • Moneta Beata
  • Gawłowska Edyta
  • Głazowska Jolanta
  • Gorycka Joanna
  • Tusińska Joanna
  • Gościńska Agnieszka
  • Górska Joanna
  • Grzegolec Aneta
  • Haba Dorota
  • Janasik Iwona
  • Kędziora Renata
  • Kowalska Sylwia
  • Kotwica Anna
  • Kwiecień Renata
  • Niedziela Agnieszka
  • Pękalska Małgorzata
  • Pluta Renata
  • Sadrok Aneta
  • Senderowska Agnieszka
  • Spadło Aneta
  • Surowiec Anna
  • Szczepanik Anna
  • Telka Mariola
  • Wrzesień Agata

1991/1992

Wychowawca klasy - Hanna Jasek
  • Adamska Agnieszka
  • Adamczyk Barbara
  • Chmielewska Anna
  • Chrapek Beata
  • Głowacka Agnieszka
  • Graba Barbara
  • Gralec Katarzyna
  • Kwapisz Alicja
  • Loranty Ewa
  • Michalczewska Agnieszka
  • Nowak Iwona
  • Oświecińska Marzena
  • Skuza Grażyna
  • Spadło Beata

1990/1991

Wychowawca klasy - Irena Komorniczak
  • Chmurzyńska Mariola
  • Głaz Katarzyna
  • Kiełbasa Jan
  • Kosno Piotr
  • Lucińska Renata
  • Mazurek Barbara
  • Nowak Dariusz
  • Pastuszka Dorota
  • Pońska Mirosława
  • Sar Ewa
  • Wiączek Monika
  • Więcław Justyna
  • Wolska Joanna
  • Zaborska Alicja
  • Zieja Elżbieta

1989/1990

Wychowawca klasy - Wacław Wus
  • Bajor Iwona
  • Dróżdż Wiesława
  • Dziułka Elżbieta
  • Góźdź Małgorzata
  • Janiak Bożena
  • Jedlińska Krystyna
  • Karykowska Teresa
  • Kutera Izabela
  • Majchrzyk Renata
  • Maruszak Ida
  • Moniewska Anna
  • Myszkowska Beata
  • Nowak Marianna
  • Podbilska Ewelina
  •  Stępień Małgorzata
  • Surdy Grzegorz
  • Wąsiel Witold
  • Wiącek Joanna
  • Zarzycka Dorota
  • Zielonka Urszula
  • Zembrzycka Katarzyna
  • Żyła Elwira

1988/1989

Wychowawca klasy - Maria Polakowska
  • Bielska Małgorzata
  • Bolęba Katarzyna
  • Cichawa Bożena
  • Garbala Barbara
  • Gralec Barbara
  • Gregorczyk Monika
  • Jasztal Małgorzata
  • Kamińska Iwona
  • Klepacz Leszek
  • Łabęcka Jolanta
  • Orzeł Marian
  • Pacek Beata
  • Pastuszka Renata
  • Pikus Iwona
  • Radosińska Elżbieta
  • Sadło Marzena
  • Stachowicz Beata
  • Śliwińska Renata
  • Świerczyńska Mariola
  • Tarnopolska Beata

1987/1988

Wychowawca klasy - Leszek Luciński
  • Bąk Beata
  • Cis Barbara
  • Derlatka Aldona
  • Gębura Grzegorz
  • Głuszek Dorota
  • Kalista Renata
  • Kacalińska Agata
  • Krakowiak Ewa
  • Lisicka Edyta
  • Łygan Małgorzata
  • Opala Irena
  • Pastuszka Marzena
  • Pietruszkiewicz Barbara
  • Pońska Teresa
  • Turek Lucyna
  • Wajda Bożena
  • Wilk Renata

1986/1987

Wychowawca klasy - Wacław Wus
  • Jagieło Marzanna
  • Linek Maria
  • Łucka Elżbieta
  • Łygan Bogumiła
  • Mitura Jan
  • Młynarczyk Elżbieta
  • Parobiec Ewa
  • Rurarz Katarzyna
  • Stępień Teresa
  • Śliwińska Dorota
  • Szczygieł Andrzej
  • Woskowicz Jolanta
  • Zuba Grażyna

1985/1986

Wychowawca klasy - Leszek Luciński
  • Bieniek Małgorzata
  • Cholewicka Elżbieta
  • Fiutowska Barbara
  • Gładyś Barbara
  • Gołąbek Lidia
  • Gonciarz Małgorzata
  • Karduk Barbara
  • Kisiel Ala
  • Klepacz Krystyna
  • Kuciara Tadeusz
  • Kusiak Jadwiga
  • Myszka Marzena
  • Ryś Ewelina
  • Sarna Dorota
  • Skowronek Regina
  • Stępień Grażyna

1984/1985

Wychowawca klasy - Irena Komorniczak
  • Bajer Marzanna
  • Bąk Jolanta
  • Bocheńska Jolanta
  • Bryła Bożena
  • Chałacińska Alina
  • Cedro Barbara
  • Głuszek Teresa
  • Gniatkowska Ewa
  • Gwóźdź Grażyna
  • Lutowicz Andrzej
  • Krawczyk Elżbieta
  • Misztal Anna
  • Orczyk Sabina
  • Paczyńska Urszula
  • Płusa Renata
  • Seweryn Celina
  • Strzemecka Krystyna
  • Walczak Ewa
  • Wojtasik Bożena

 

LICEUM HANDLOWE

2005/2006

Wychowawca klasy - Renata Rychlik
  • Bańcerowska Anna
  • Batóg Małgorzata
  • Białecki Mariusz
  • Bres Ewelina
  • Biniek Paweł
  • Bonia Milena
  • Cichoń Łukasz
  • Filipowska Urszula
  • Gołębska Małgorzata
  • Grudzień Edyta
  • Jaszewski Przemysław
  • Jasztal Sylwia
  • Kłos Malwina
  • Kopyś Wioleta
  • Kosior Tomasz
  • Kowalczyk Paulina
  • Krakowiak Piotr
  • Lech Anna
  • Maj Ewelina
  • Michta Kinga
  • Orczyk Piotr
  • Pastuszka Agnieszka
  • Pisarska Małgorzata
  • Ponikowska Marta
  • Ponikowska Wioleta
  • Racki Marcin
  • Rutkowska Ewelina
  • Sadrak Magdalena
  • Sznura Cezary
  • Sznura Rafał
  • Turek Monika
  • Zieja Lucyna
  • Żłobecka Sylwia

2003/2004

Wychowawca klasy - Tomasz Serek
  • Bednarczyk Emilia
  • Bilska Małgorzata
  • Bonia Sylwia
  • Borowiecka Anna
  • Gaik Ewa
  • Gałek Bernadeta
  • Grudzień Sylwia
  • Jakubiec Grzegorz
  • Jamroży Marta
  • Kania Monika
  • Kleczaj Marlena
  • Kosmala Kinga
  • Kurowska Anna
  • Kurowska Izabela
  • Kwiecień Marcin
  • Latała Beata
  • Lasek Anna
  • Linek Marta
  • Łęcka Magdalena
  • Łodej Justyna
  • Małek Małgorzata
  • Mrozowska Marlena
  • Pawlik Radosław
  • Piłat Beata
  • Podsiadło Marek
  • Róg Wioleta
  • Serwicka Joanna
  • Sikora Magdalena
  • Szczodrak Iwona
  • Wiącek Monika
  • Wojciechowska Łucja
  • Zapała Milena
  • Zbrożyna Anna
  • Zdyb Maryla
  • Zieja Sylwia

2001/2002

Wychowawca klasy - Ewa Szymańska - Łącka
  • Bernaciak Joanna
  • Bilska Anna
  • Borowiec Justyna
  • Chmolowska Marta
  • Ciecieląg Justyna
  • Cieśla Dariusz
  • Dryja Agata
  • Dziuba Monika
  • Garbacz Diana
  • Jakwert Kamil
  • Jaros Renata
  • Jarosz Jarosław
  • Jaśkiewicz Weronika
  • Klusek Aniela
  • Krawczyk Katarzyna
  • Król Monika
  • Kurek Marzena
  • Kozieł Katarzyna
  • Ladyca Agnieszka
  • Miernikiewicz Kamil
  • Nobis Bożena
  • Opozda Sylwia
  • Pastuszka Małgorzata
  • Pietrzak Maciej
  • Przydatek Marta
  • Przygodzka Iwona
  • Rokita Małgorzata
  • Rożniatowska Katarzyna
  • Rusin Anna
  • Sadrak Kamila
  • Serwicka Agnieszka
  • Surdy Krystian
  • Synal Łukasz
  • Syrek Justyna
  • Woźniak Anna
  • Wrona Monika
  • Wróbel Jacek
  • Żurawska Iwona

2000/2001

Wychowawca klasy - Maria Antonik
  • Capała Aneta
  • Chojnacka Magdalena
  • Czerwińska Anna
  • Faliszewski Łukasz
  • Gębura Joanna
  • Głuszek Małgorzata
  • Jabłoński Piotr
  • Karykowska Maria
  • Kiełbasa Rafał
  • Komorniczak Anna
  • Kostrzewska Angelina
  • Kozera Agnieszka
  • Krzewicki Marcin
  • Kusiak Ewelina
  • Lesiak Katarzyna
  • Madejski Marcin
  • Nowakowska Iwona
  • Olszewska Renata
  • Orczyk Jarosław
  • Plewniak Paweł
  • Prokop Łukasz
  • Romanowski Wojciech
  • Seweryn Ksenia
  • Stachuczy Karolina
  • Stanecka Anna
  • Szczodrak Małgorzata
  • Telka Magdalena
  • Woźniak Agnieszka
  • Ziemnicka Anna
  • Zięba Kamila
  • Żuwalska Luiza

1999/2000

Wychowawca klasy - Agnieszka Wybraniec
  • Adamczyk Albert
  • Bielawa Anna
  • Bilski Radosław
  • Chmielewski Bartosz
  • Czubak Krystian
  • Dziubek Konrad
  • Kapica Agata
  • Klepacz Katarzyna
  • Kowalczyk Kamil
  • Krawczyk Marta
  • Krogulec Anna
  • Kubiak Anna
  • Kurek Iwona
  • Kwiatkowska Marta
  • Lech Aneta
  • Lejk Marcin
  • Lipa Ewelina
  • Luciński Marek
  • Łodej Magdalena
  • Markiewicz Anna
  • Mech Joanna
  • Pacek Konrad
  • Palacz Jacek
  • Pocheć Anna
  • Rachudała Katarzyna
  • Rogala Łukasz
  • Rybczyńska Anna
  • Rzeszowska Marlena
  • Sikora Irmina
  • Stec Lidia
  • Świderska Urszula
  • Wójcik Marta
  • Zgoda Karol
  • Zimnicki Norbert

1998/1999

Wychowawca klasy - Elżbieta Krzewicka
  • Bębas Katarzyna
  • Cieślik Paweł
  • Dróżdż Aneta
  • Frączek Ewa
  • Jaśkiewicz Renata
  • Kałuża Małgorzata
  • Kępa Anna
  • Klamczyńska Ewa
  • Kosiarska Marzena
  • Kubiak Ewelina
  • Leszczyński Łukasz
  • Milicka Anna
  • Molenda Krzysztof
  • Niedziela Monika
  • Nowak Kamilla
  • Nowak Małgorzata
  • Pacek Mariusz
  • Pawelec Krzysztof
  • Pawelec Małgorzata
  • Piłat Monika
  • Płusa Michał
  • Reczek Sebastian
  • Salwerowicz Anna
  • Stachowicz Filip
  • Staniszewska Karolina
  • Stronk Paweł
  • Szewczyk Aleksandra
  • Ślawski Adam
  • Ślifirska Iwona
  • Wójcik Iwona
  • Zaborowski Mariusz
  • Zieja Katarzyna

1997/1998

Wychowawca klasy - Maria Polakowska
  • Adamczyk Justyna
  • Balcerzak Lucyna
  • Chrzanowska Dorota
  • Derlatka Monika
  • Dudek Wioletta
  • Dziekan Agnieszka
  • Gałka Renata
  • Gorszkow Iwona
  • Górecka Jolanta
  • Grzesik Monika
  • Jabczyk Piotr
  • Karwacka Magdalena
  • Kłopotek Danuta
  • Kolasa Katarzyna
  • Kozera Magdalena
  • Kozłowska Małgorzata
  • Król Sylwia
  • Kruk Aneta
  • Lasek Aleksandra
  • Leszczyńska Urszula
  • Łęcka Ewa
  • Niewczas Iwona
  • Niwicki Michał
  • Nowak Przemysław
  • Owczarek Joanna
  • Pietrzak Magdalena
  • Pytel Kamilla
  • Sajur Monika
  • Sala Jolanta
  • Stefański Tomasz
  • Wieryszko Kamila
  • Wójcicka Katarzyna
  • Wójcik Renata
  • Wójcikowska Olga
  • Wrona Łukasz

1996/1997

Wychowawca klasy - Hanna Jasek
  • Celuch Dariusz
  • Chmolowska Agnieszka
  • Fereniec Justyna
  • Gałka Mariusz
  • Gąsior Milena
  • Grudniewska Magdalena
  • Góźdź Mariusz
  • Góźdź Michał
  • Jagodzińska Luiza
  • Kołton Izabela
  • Kutera Krzysztof
  • Kwiatek Agnieszka
  • Lech Aneta
  • Ludwig Małgorzata
  • Maciejczak Renata
  • Marzec Anna
  • Michałków Krzysztof
  • Milicka Maria
  • Nojek Mariusz
  • Orkisz Agnieszka
  • Pałys Beata
  • Papka Magdalena
  • Piec Agnieszka
  • Piętak Małgorzata
  • Piętak Mariusz
  • Rajkowski Roman
  • Sikora Marzena
  • Siwiec Alicja
  • Skoczylas Małgorzata
  • Walkiewicz Edyta
  • Zięba Aneta
  • Zięba Ewa
  • Żłobecka Edyta

1995/1996

Wychowawca klasy - Aleksandra Dunalewicz
  • Bilski Bartłomiej
  • Bracik Małgorzata
  • Farafoszyn Patrycja
  • Fiołna Aneta
  • Gawlik Eliza
  • Glina Anna
  • Góra Anna
  • Grosicki Bartosz
  • Grudniewska Katarzyna
  • Jeziorska Agnieszka
  • Kołton Monika
  • Kozieł Monika
  • Kuśpiel Michał
  • Kut Joanna
  • Lipa Grażyna
  • Mundzik Agnieszka
  • Nowak Monika
  • Pacek Monika
  • Piekarska Małgorzata
  • Pióro Alicja
  • Pocheć Małgorzata
  • Podsiadło Anna
  • Prygiel Blanka
  • Robak Maciej
  • Salamon Agnieszka
  • Skalińska Izabela
  • Soboń Paweł
  • Terlecka Mariola
  • Wojton Ewa
  • Wójcik Iwona

 

Skip to content