Nasza Szkoła – Moja Szansa

Nowy projekt realizowany w ZSZ nr 1!

AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Sp. z o. o. oraz Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach zapraszają uczniów Technikum nr 1 do udziału w projekcie realizowanym w okresie od 01.08.2011 r. do 31.07.2012 r. w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Działanie 9.2 – Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego „NASZA SZKOŁA – MOJA SZANSA”.

W ramach projektu oferujemy BEZPŁATNE zajęcia pozalekcyjne dla uczniów, w tym:
I. WARSZTATY Z ZAKRESU:
 OBSŁUGA PROGRAMÓW INSERT (5 grup x 30 godzin),
 TWORZENIE STRON WWW (2 grupy x 50 godzin),
 GRAFIKA KOMPUTEROWA (1 grupa x 50 godzin),
 PROFESJONALNE FARBOWANIE WŁOSÓW (3 grupy x 72 godziny),
 PRODUKCJA WYROBÓW CIASTKARSKICH DEKOROWANYCH (1 grupa x 90 godzin),
 KUCHNIE ŚWIATA (1 grupa x 90 godzin),
 ORGANIZACJA I TECHNIKA OBSŁUGI PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH I CATERINGOWYCH Z ELEMENTAMI CARVINGU (3 grupy x 90 godzin),
 BARMAN (3 grupy x 40 godzin).II. INDYWIDUALNE DORADZTWO PSYCHOLOGICZNEBLIŻSZE INFORMACJE ORAZ DOKUMENTY REKRUTACYJNE DOSTĘPNE W BIURZE PROJEKTU:
Akademia Przedsiębiorczości Sp. z o. o., tel. 41 275 00 58
oraz Sekretariacie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach, tel. 41 274 52 74.Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt realizowany na podstawie umowy ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Autor: Z. B.